Статьи

Особливості та переваги індикатора Awesome Oscillator (АТ)

 1. Особливості та переваги індикатора АТ
 2. Установка і настройка Awesome Oscillator
 3. Торгівля за сигналами індикатора АТ
 4. Сигнал «Блюдце»
 5. Сигнал «Перетин нульової лінії»
 6. Сигнал «Два піки» (дивергенція на АТ)
 7. Професійна торгова стратегія з Awesome Oscillator
 8. висновок

Індикатор Awesome Oscillator був розроблений Біллом Вільямсом на додаток до  алігаторові  для більш пізніх версій торгової системи Profitunity

Індикатор Awesome Oscillator був розроблений Біллом Вільямсом на додаток до алігаторові для більш пізніх версій торгової системи Profitunity. Незважаючи на досить пафосна назва ( «Неймовірний осцилятор»), в основі інструменту лежить механізм MACD , Тільки зі зміненими параметрами. Проте, AO здатний давати повноцінні сигнали на вхід в ринок, і входить в ряд ефективних торгових систем.

Зміст:

 1. Торгівля за сигналом "Блюдце"
 2. Торгівля за сигналом "Перетин нульової лінії"
 3. Торгівля за сигналом "Два піку"
 • Просунута стратегія з АТ
 • висновки
 • Особливості та переваги індикатора АТ

  Як і MACD, Awesome Oscillator будується на основі сходження-розходження ковзають середніх . Однак, якщо у випадку з МА трейдер може сам налаштувати періоди МА, для АТ вони задані особисто Біллом Вільямсом, і не можуть бути змінені.

  Осцилятори налаштовується в окремому вікні, і складається із зелених і червоних стовпців, що відображають ступінь розбіжності ковзних середніх.

  Осцилятори налаштовується в окремому вікні, і складається із зелених і червоних стовпців, що відображають ступінь розбіжності ковзних середніх

  При розрахунку значення АТ на конкретній тимчасової відсіченні з показника 5-периодной ковзної середньої віднімається параметр 34-периодной МА. Якщо швидка змінна знаходиться над повільній, значення АТ буде позитивним, і осцилятор вибудовує стовпці вище нульової позначки. Чим сильніше тренд, і чим більше розходяться ковзаючі, тим довші стовпці вгору (при висхідному тренді) або вниз (при низхідному) малює індикатор.

  На відміну від MACD, у AO немає додаткової ковзної середньої, і всі сигнали індикатора засновані на поведінці гістограми, положенні стовпців відносно один одного і перетині ними нульової лінії.

  Awesome Oscillator підходить для торгівлі практично будь-якими Forex -активи, а також CFD на акції . Другий варіант навіть кращий, адже спочатку Білл Вільямс створював свої індикатори для торгівлі на фондовому ринку .

  Установка і настройка Awesome Oscillator

  В Meta Trader 4 Awesome Oscillator знаходиться в окремій групі індикаторів, розроблених Біллом Вільямсом. Для того, щоб відкрити цю групу, необхідно відкрити вкладку «Індикатори» або на верхній панелі інструментів, або через вкладку «Вставка» в головному меню.

Для того, щоб відкрити цю групу, необхідно відкрити вкладку «Індикатори» або на верхній панелі інструментів, або через вкладку «Вставка» в головному меню

Після вибору індикатора відкриється вікно налаштувань інструменту. Так як параметри АТ фіксовані, змінити в індикаторі можна лише кольору. Також у користувачів є можливість додати рівні, якщо того вимагає торгова стратегія.

Також у користувачів є можливість додати рівні, якщо того вимагає торгова стратегія

Після того, як осцилятор встановлений на графік, можна приступати до пошуку торгових сигналів.

Торгівля за сигналами індикатора АТ

Незважаючи на те, що АТ відноситься до категорії осциляторів, і розроблявся в якості одного з фільтруючих інструментів в стратегії Profitunity, цей індикатор дає також і самостійні сигнали.

Сигнал «Блюдце»

Перший сигнал АТ на покупку називається «Блюдце». Він є спрощеним аналогом однойменного графічного патерну. «Блюдце» формується трьома стовпцями: двома крайніми, приблизно рівними по висоті, і середнім, рівень якого нижче.

Цей сигнал повідомляється про те, що намічається продовження висхідного тренда (так як швидка змінна АТ вже знаходиться над повільній), і відстань між МА знову починає рости.

Сигнал «Перевернене блюдце» дзеркальний звичайному: патерн з трьох стовпчиків формується нижче нульової позначки, і після другого зеленого стовпчика повинен вишикується третій червоний, приблизно рівний за розміром першому. Після цього можна входити на продаж.

Сигнал «Перетин нульової лінії»

Перетин нульової лінії може бути сигналом як на покупку, так і на продаж, в залежності від напрямку, в якому воно відбулося. Якщо гістограма перетинає лінію нуля знизу-вгору - відкриваються позиції на покупку, якщо зверху вниз - на продаж.

Цей сигнал аналогічний простому перетину двох ковзних середніх. Їх всіх сигналів АТ перетин нульової лінії найменш надійний і вимагає підтвердження від фільтруючих інструментів. При відкритті угод тільки за цим сигналом кількість помилкових входом може перевищити число прибуткових операцій, і позитивне математичне очікування досягається лише за рахунок грамотного виставлення стоп лосс і тейк профіту.

Сигнал «Два піки» (дивергенція на АТ)

Сигнал «Два піки» є класичною дивергенцію. Саме тому цей сигнал - найсильніший при торгівлі по АТ соло.

Передумови для відкриття операції на продаж з'являються тоді, коли на графіку і на гістограмі індикатора утворюється дві вершини, причому на графіку друга вершина нижче першої, а на гістограмі - нижче. Це означає, що тренд вже «видихався», і ось-ось настане розворот.

Це означає, що тренд вже «видихався», і ось-ось настане розворот

Формування на графіку і на гістограмі двох западин за аналогічним принципом дає зворотний сигнал, повідомляючи про те, що досить імовірний розворот ціни вгору.

Професійна торгова стратегія з Awesome Oscillator

Як майже всі індикатори теханализа, АТ набагато ефективніше використовувати в зв'язці з іншими інструментами. У розглянутій стратегії, крім Awesome Oscillator, присутній Accelerator Oscillator (АС), ще одне творіння Білла Вільямса, а також трендовий індикатор Parabolic SAR . Всі інструменти встановлюються на графік зі стандартними настройками.

Угоди на покупку по даній стратегії відкриваються при дотриманні наступних умов:

 1. Параболик переміщається вниз, і малює маркери під графіком.
 2. АТ перетинає нульову лінію.
 3. АС вже знаходиться вище нуля, його останній стовпчик забарвлений в зелений колір.

АС вже знаходиться вище нуля, його останній стовпчик забарвлений в зелений колір

Угоди на продаж відкриваються, коли Параболик розміщується над графіком, АТ перетинає нульову лінію зверху вниз, а АС малює червоні стовпчики.

Стоп лосс встановлюється на рівні маркера Параболіка. Прибуток фіксується, коли Parabolic SAR змінює сторону, і маркери починають будуватися над графіком.

Ця стратегія краще все показує себе на часових графіках. В якості активу для торгівлі краще використовувати ліквідні валютні пари, на зразок EURUSD або GBPUSD .

висновок

Awesome Oscillator - цікавий і ефективний інструмент, здатний давати хороші сигнали як поодинці, так і в зв'язці з іншими індикаторами. Крім способів торгівлі, розглянутих в цій статті, ефективної ТЗ з АТ є торгова стратегія Білла Вільямса, опис якої можна знайти в матеріалі про фрактали .

Торгівля на фінансових ринках пов'язана з високим рівнем ризику для капіталу. Для того, щоб знизити ризики, рекомендується чітко слідувати правилам мані-менеджменту і завжди встановлювати Stop Loss. Всі рішення, які приймає трейдер при роботі на Форекс є його особистою відповідальністю.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача