Статьи

Особистий кабінет НТВ ПЛЮС

 1. Вхід в особистий кабінет
 2. можливості
 3. Мобільний додаток НТВ-плюс

НТВ ПЛЮС не потребує представлення. Оператор працює на ринку більше 20 років, але як і раніше займає лідируючі позиції. Підключити високошвидкісний інтернет або телебачення високої і надвисокої чіткості можуть приватні і корпоративні клієнти в будь-якій точці країни. 4 супутника, виведені на орбіту, без проблем вирішують задачу забезпечення користувачів контентом. Контроль за підключеннями виконується з особистого кабінету НТВ ПЛЮС або через мобільний додаток.

Контроль за підключеннями виконується з особистого кабінету НТВ ПЛЮС або через мобільний додаток

ntvplus.ru - офіційний сайт НТВ ПЛЮС

Вхід в особистий кабінет

Особистий кабінет НТВ ПЛЮС використовується як засіб зв'язку між ними і компанією. Звідси здійснюється доступ до своїх послуг і управління ними.

Як увійти в особистий кабінет:

 1. Через соціальні мережі. Іконки сайтів з'являться після реєстрації на сайті НТВ ПЛЮС. Під час переходу система запросить підтвердження на отримання доступу до аккаунту. Є й інший спосіб. Для цього перейдіть в розділ «Зареєструватися», виберіть зліва потрібну соцмережа, дозвольте доступ і здійсните вхід;
 2. Використовуючи логін і пароль.

Для цього перейдіть в розділ «Зареєструватися», виберіть зліва потрібну соцмережа, дозвольте доступ і здійсните вхід;  Використовуючи логін і пароль

https://service.ntvplus.ru - вхід в особистий кабінет НТВ ПЛЮС

На сторінці входу в особистий кабінет НТВ ПЛЮС до проходження авторизації можна додатково перевірити баланс. Прокрутіть до розділу «Швидка перевірка балансу», вкажіть номер карти умовного доступу, що складається з 12 цифр або 10-ти значний номер договору. У нижнє поле впишіть прізвище, натисніть кнопку «Перевірити баланс».

Логін і пароль абонент створює в процесі реєстрації. Перейдіть в розділ «Особистий кабінет». Під формою авторизації натисніть «Зареєструватися». вкажіть:

 • Е-мейл;
 • ім'я;
 • Пароль (придумайте комбінацію не менше ніж з 6 символів);
 • Повторіть пароль;
 • Дайте згоду на отримання рекламної інформації, якщо галочка не встановлена ​​автоматично;
 • Поставте відмітку напроти поля «Я не робот», якщо це так;
 • Натисніть «Зареєструватися».

Автоматично відбудеться авторизація в особистому кабінеті НТВ ПЛЮС. Насамперед додайте договір (пройдіть його активацію). Це потрібно для появи можливості здійснення операцій. Вкажіть номер договору або карти і своє прізвище. Натисніть «Додати договір». Те ж саме повинні зробити юридичні особи у відповідній вкладці, тільки замість прізвища додати номер СМАРТ-карти.

Реєстрація нового користувача

Якщо ви уклали новий договір, але ще не стали користуватися послугами, зареєструйте його в розділі «Активація нового договору». Погодьтеся з умовами договору і особливостями його реєстрації, вкажіть номер смарт-карти, свої ініціали та натисніть «Продовжити».

можливості

В особистому кабінеті можна:

 • Перевіряти баланс рахунку;
 • Вносити оплату;
 • Активувати новий договір;
 • Змінити підписку;
 • Отримати виписку по рахунку;
 • Взяти обіцяний платіж.

Інформація про стан договору і балансі особового рахунку виведена на головну сторінку. Для внесення оплати є кнопка «Поповнити рахунок», виділена зеленим кольором. Доступно 2 способи поповнення: онлайн і оффлайн. Онлайн-платіж здійснюється із зазначенням номера договору, суми і типу перекладу: банківська карта, Автоплатеж з банківської карти, електронні гаманці.

Додаткові розділи:

 • Налаштування каналів (інструкції);
 • Устаткування та інструкції (характеристики, керівництво користувача, настройки, відеоінструкція);
 • Заміна карт доступу (адреси точок продажу);
 • Бланки та документи;
 • Акції та спецпропозиції;
 • СМС-послуги;
 • Умови гарантійного обслуговування (адреси сервісних центрів, особливості гарантійного і негарантійного ремонту);
 • Питання та відповіді.

Мобільний додаток НТВ-плюс

Мобільний додаток НТВ-плюс

https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.ntvplus.app

Для перегляду ТБ-каналів і футбольних трансляцій діє програма НТВ-плюс ТВ зі зручною навігацією і швидким доступом до Хайлайт, програмою, передачам. Тут можна оформити підписку «Преміум» і отримати доступ до всіх трансляціях, або вибрати послугу «Мультскрін» для перегляду спортивних передач. Передача даних здійснюється в HD-якості, але безперервність показу залежить від максимальної швидкості на підключеному тарифному плані. Показ передач в високої чіткості можна налаштувати тільки для перегляду при підключенні до wi-fi. Додаток доступний для скачування в «Гугл Плей» і «Апп Стор».

Ви можете поділитися або зберегти статтю для себе:

Коментарів поки немає, але ви можете написати свою думку або поставити запитання.

Com/store/apps/details?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).

Европейская рулетка
Кажущаяся простота игры в рулетку (крупье запускает шарик, игроки ставят ставки) на деле подчиняется определенным правилам. Для каждой ставки в рулетке, будь то внутренние ставки или внешние ставки, важно