Статьи

Основні тренди веб дизайну 2019

 1. Тенденції дизайну сайтів 2019 - приклади і опис ключових елементів
 2. Сторітеллінг
 3. більше простору
 4. чуйні логотипи
 5. Студійні мінімалістичні фото
 6. кричущі кольору
 7. Нестандартне розташування блоків
 8. повноекранне відео
 9. Геометричні форми і візерунки
 10. Сінемаграфи: свіжі тренди web дизайну 2019
 11. Гіф-зображення (анімація)
 12. Соковита графіка і зображення
 13. 3D-зображення
 14. Кольори в веб дизайні 2019
 15. градієнт
 16. унікальні шрифти
 17. напівпрозорі кнопки
 18. Паралакс-ефект
 19. А ваш сайт готовий до 2019 року?

Від якості дизайну залежить успіх всього сайту. Тому дуже важливо стежити за трендом, розуміти які інструменти увійшли в моду в сфері сайтобудування, а які вже вважаються застарілими і залишаються позаду. До слова, тренди в веб-дизайні постійно змінюються, удосконалюються, модернізуються. Те, що було актуально в 2016-2017 роках зменшує свої обороти, поступаючись абсолютно новим фішках. І вам, як дизайнеру або сучасному підприємцю, необхідно знати про них, щоб результат розробки сайтів був не просто ефективним, а створював правильне враження про компанію, якій належить веб-ресурс.

Повірте, якщо ви будете слідувати тренду веб-дизайну, ваша цільова аудиторія обов'язково по заслугах це оцінить, конвертуючи з відвідувача в постійного клієнта. А ми в цьому з радістю вам допоможемо. У цій статті ми розповімо які тенденції веб дизайну 2018 році стають актуальними, а про які слід вже забути.

Тенденції дизайну сайтів 2019 - приклади і опис ключових елементів

В першу чергу, тенденції в дизайні торкнулися мобільних гаджетів. Тільки в минулому році частота переглядів сайтів за допомогою мобільних пристроїв перевершила використання ноутбуків і комп'ютерів. Логічно, що дизайн адаптивної версії сайту повинен відповідати цьому. Ще зовсім недавно зовнішній вигляд адаптивної версії ресурсу був обмежений - були відсутні яскраві елементи, які додавали вагу сторінок, різні повноформатні банери і тригери через обмежений розміру дисплеїв. Сьогодні ж, коли смартфони та планшети стали високоінтелектуальними, коли система розпізнає запит голосом і з'явилися голосові боти, а продуктивність гаджета і розмір діагоналі його екрана дозволяє включати в дизайн сайту абсолютно будь-які інструменти, для розробників з'явилося більше можливостей. Це і вплинуло на тренди web дизайну 2019 році.

Тепер перейдемо, безпосередньо, до візуальних елементів і стилям, які набирають популярність і вже в наступному році будуть в тренді.

Сторітеллінг

Поняття сторітеллінга прийшло до нас із Заходу і надійно закріпилася в одному з напрямку контенту. Сьогодні дуже часто можна зустріти сторітеллінгі в соціальних мережах, які переконують читача придбати якийсь товар або послугу, посилаючись на історію про те, як він допоміг автору. Але кілька років тому принцип сторітеллінга закріпився в веб-дизайні, показавши високі результати.

За допомогою візуально оформленої історії, яка розповідається відвідувачеві, можна довго утримувати його увагу, мотивуючи до подальших дій: подивитися сайт, дізнатися більше про компанію, її товари або послуги.

Сторітеллінг може виступати у вигляді відео, гіф-анімації або ж розділений по блоках і розміщений по всій довжині сторінці. Це особливо зручно, якщо це довга головна сторінка або посадкова.

Це особливо зручно, якщо це довга головна сторінка або посадкова

більше простору

Тренд на велике біле простору з'явився відносно недавно - в 2016-2017 роках. Однак він надійно осів в веб-дизайні завдяки своїй здатності концентрувати увагу на головному реченні.

Велике біле простір візуально збільшує екран, не дозволяє користувачеві втратити концентрацію. До того ж, цей колір поєднується з усіма іншими, тому в якості акцентів або дизайнерських ідей можна вибирати абсолютно будь-які відтінки. І вони будуть виглядати просто чудово.

чуйні логотипи

Свіжий тренд, який відтепер буде завжди актуальний. Адаптивні логотипи, які в залежності від розміру екрану мобільного девайса можуть автоматично підлаштовуватися під нього, одним махом відразу зможуть виконати дві функції: компанія збереже свій бренд перед цільовою аудиторією незалежно від його мобільного пристрою і пошукова система при аналізі мобільної версії сайту оцінить поведінковий фактор, поліпшивши позиції ресурсу в пошуковій видачі.

Студійні мінімалістичні фото

Спробуйте яскраві і багатоелементні фотографії на своєму сайті замінити на високоякісні знімки, де зображений всього один елемент, що відображає ідею і концепцію компанії. Це сфокусує увагу відвідувача і не дозволить йому відволіктися.

Сьогодні такі знімки в тренді. І завдяки своєму ефекту ще довго залишаться в ньому.

кричущі кольору

Ніхто і ніколи не зможе вам заборонити використання яскравих кольорів в дизайні свого сайту, якщо вони підкреслюють загальну ідею. Кольори передають емоції, а емоції - найголовніше для користувача. При вигляді соковитих і кричущих квітів, правильно підібраних один до одного, ваша цільова аудиторія оцінить по достоїнству вашу сміливість, залишившись на сайті і продовживши його користування.

Тренди в веб-дизайні - динамічна структура. Те, що ще вчора було модно і актуально, вже завтра може стати пройденим етапом, "минулим століттям". Але ми навели приклади елементів дизайну, за допомогою яких завжди вдасться триматися на плаву, позиціонуючи свою компанію сучасної і успішної.

Нестандартне розташування блоків

Класичний спосіб розташування блоків вже вважається застарілим. Ні, він не втрачає своєї ефективності, але завдяки новим методам піднесення інформації можна значно її підвищити. Спробуйте структурувати інформацію за методом ламаної сітки, хаотично розмістивши блоки по всій сторінці. Таке рішення створює новий виток з точки зору естетики - він підігріває інтерес користувача і дозволяє не виходити за рамки фірмового стилю навіть вузьконаправленої компанії.

Однак для використання даного способу розміщення блоків необхідно дуже ретельно продумати структуру сайту. Не забувайте, що ми читаємо зліва-направо, отже, вся найважливіша інформація повинна бути з лівого боку.

повноекранне відео

Хоча Інфоконтент дозволяє максимально розкрити компанію, її конкурентні переваги та послуги, повноекранні відео можуть впоратися з цим не гірше. По-перше, фонові відео роблять дизайн сайту незвичайним, сучасним, що збільшує залученість відвідувача і призводить проект до більшої ефективності. По-друге, відео можуть стати не гіршою історією про компанію. При цьому користувачеві не потрібно скролл сторінку вниз, щоб знайти потрібну йому інформацію.

Насправді фішка з повноформатним відео в якості основного фону з'явилася вже давно. Вона встигла побувати на вершині популярності і піти, як непотрібний елемент, через неможливість підтримки мобільними пристроями і велику вагу, що призводило до зниження швидкості завантаження сайту. Але продуктивність гаджетів і технічні можливості оптимізації знову повернули відео в якості основного фону в лад. А це означає, що вони можуть знову зайняти лідируючі позиції в розробці дизайну в 2019 році.

А це означає, що вони можуть знову зайняти лідируючі позиції в розробці дизайну в 2019 році

До речі, відео може стати відмінним доповненням до плоского дизайну. Використовуйте його в якості заставки і воно доповнить дизайн крутий іміджевої фішкою.

Геометричні форми і візерунки

Ця тенденція щодо свіжа. Вона зародилася в 2016 році, отримала розвиток в 17-му і продовжить набирати обертів популярності в 2019. Змішування різних геометричних форм може дати відмінні результати. Правильний підбір візерунків і форм допоможуть створити цілісну і привабливу композицію, яка дуже високо цінується веб-користувачем. І, незважаючи на те, що технологія 2D поступово здає свої позиції, поступаючись 3D, подібні прийоми можуть значно освіжити концепцію дизайну, зробивши його сучасним і дуже цікавим.

Сінемаграфи: свіжі тренди web дизайну 2019

Сінемаграфи - зовсім не гифки, які максимально заполонили Інтернет. Ні, це сучасні статичні ілюстрації з частковою анімацією. Сінемаграфи досить нове і свіже рішення, яке обов'язково слід задіяти при розробці трендового дизайну сайту. Судіть самі, наскільки вони додають пікантність зовнішнім виглядом веб-сторінки, розкриваючи мета сайту і суть самого пропозиції, яке несе в собі проект.

Гіф-зображення (анімація)

Якщо сінемаграфи - новинка в області дізайнінга, то анімація - це класика. А класика, як відомо, ніколи не виходить з моди. Гифки максимально захоплюють увагу і дозволяють без довгий красномовних описів дати зрозуміти користувачеві що йому пропонує компанія, на сайті якої він знаходиться.

Соковита графіка і зображення

Звичним і стандартним фотографій на сайті стає тісно. Витонченому споживачеві потрібно щось нове, цікаве, незвичайне і неординарне. На допомогу приходить графіка. Та не проста, а ультраяскравий, строката, що створює акцент на собі. Оцініть самі, як така графіка привертає увагу і мотивує відвідувача до подальших дій - переглянути весь сайт, щоб переконатися в його справжньою крутості.

Якщо ж яскрава графіка не суміжно з тематикою сайту, то виручать фотографії або зображення. Але і вони повинні бути соковитими і якісними.

До речі, відмінним рішенням стане задіяти повноформатну фотографію в якості основного фону. В цілому, цей прийом більше актуальний для Лендінзі, але вас ніхто не обмежує. Будьте впевнені, подібне рішення відмінно впишеться в сайт-візитку або промо.

3D-зображення

Дизайн з 3D-зображеннями апріорі вважається модним. Тривимірні технології використовуються всюди і активно впливають на стилі веб дизайну 2019 році. А, враховуючи, тенденції доповненої і віртуальної реальності, 3Д-графіка обов'язково отримає ще більший поштовх в майбутньому році.

Кольори в веб дизайні 2019

Хочете виділитися серед своїх конкурентів? яскраві кольори сайту вам в помощь! Вони значно «піднімуть ціни» зовнішній вигляд сайту при використанні плоского дизайну. Для зручності вибору трендових кольорів, можна скористатися палітрою Google.

градієнт

Чи не занадто нове, але все ще актуальне рішення з точки зору колористики для веб-дизайну сайту - використання градієнтного переходу кольорів. Досить простий інструмент, який дає прекрасний результат. Фон сторінки, виконаний в градієнті, створює враження свіжості і унікальності.

унікальні шрифти

Погодьтеся, було б не зовсім доречно розробити унікальний, цікавий, який продає і яскравий дизайн, і задіяти звичні шрифти, значно погіршивши зовнішній вигляд сайту. Шрифти дуже впливають на сприйняття інформації, і можуть, як привернути увагу читача до сайту, так і змусити його закрити вкладку. До речі, застосування унікальних шрифтів «витягне» загальний вигляд сторінки, якщо її дизайн буде досить скромним.

напівпрозорі кнопки

Веб дизайн в 2019 році йде в мінімалізм. Про це свідчить і велика кількість білого фону, і застосування досить поширених колірних комбінацій: чорного і білого, білого і сірого. Тому свіжим рішенням в наступному році стане використання напівпрозорих кнопок. Такі кнопки так само, як і непрозорі, відмінно виконують свою функцію лідогенераціі, але при цьому виглядають дуже оригінально і не перевантажують сайт.

Паралакс-ефект

Ефект паралакса раніше, практично, не використовувався в оформленні веб-ресурсів. Але в епоху прогресивності, коли технології VR вже почали щосили проявляти свої можливості, не використовувати паралакс на сайті порівняно зі злочином. Адже така фішка, як переміщення заднього фону та основних елементів з різною швидкістю стане справжньою знахідкою для ультрамодних дизайнів сайтів. Будьте впевнені, кожен відвідувач зверне на це увагу і вважатиме цей ефект за дуже круту іміджеву складову ресурсу.

А ваш сайт готовий до 2019 року?

Застарілий веб-дизайн сайту може значно знизити його конверсію. Безліч важких елементів, сумбурне їх розташування на сторінці, невідповідність кольорів між собою, типові і шаблонні рішення відволікають відвідувача від конверсійної мети і знижують ефективність вашого бізнесу. Ми рекомендуємо провести редизайн сайту, задіявши модні тенденції, які будуть актуальні в наступному році. Ну, а якщо у вас ще немає сайту і ви тільки плануєте їм обзавестися, розробка сайту в нашій веб-студії допоможе вам вийти в тренд, отримавши постійний потік цільового трафіку.

Сподобалася стаття? Ставте лайк і підписуйтесь на наш блог!

А ваш сайт готовий до 2019 року?
Сподобалася стаття?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача