Статьи

Оснащення дроп шот

  1. Оснащення дроп шот
  2. Оснащення дроп шот: монтаж
  3. Подивіться корисне відео: монтаж дроп шот
  4. Оснащення дроп шот як правильно прив'язати гачок
  5. Подивіться корисне відео: як правильно прив'язати гачок
  6. Як ловити на DropShot
  7. Оснащення DropShot відео

Оснащення дроп шот

Чи не найважливіше значення для комфортної та ефективної риболовлі без зайвих зусиль має належне нагоди обладнання. Взявши невідповідну снасть, дуже просто намучитися з нею без жодного результату. У цій статті ми поговоримо про оснащенні дроп шот - що це, монтаж, види і як все це зробити своїми руками .

Наприклад, для упіймання хижаків біля берега і на глибині була розроблена оснащення дроп шот (спочатку її зробили для однієї вузької мети - прямовисній лову великим ротом окуня). З тих пір, як в 1970-і рр. в США вперше застосували цю оснастку, рибалки оцінили її гідності і в лові багатьох інших хижих риб, причому не тільки з плавзасобів, а й стоячи на березі.

Cмонтіровать Drop Shot простіше простого, а по уловистости йому знайдеться мало рівних. Поширення ж приманок з силікону дозволило ловити з його допомогою звичайних окунів так само ефективно, як і американських. Дуже добре клюють на цю снасть щуки і судаки, Рота і навіть соми.

DropShot класифікується як одна з рознесених оснасток, до яких зараховують також техаський і відвідної поводок, каркасну і Каролінського, спліт шот і ін. Загальною їхньою рисою є дистанціювання вантажу і приманки при гнучкому сполученні між ними. Специфічність дроп шота в порівнянні з іншими типами таких оснасток виступає закріплення гачка для приманки безпосередньо на базову волосінь. Є лише три основних деталі, не рахуючи волосіні - грузило, гачок, і приманка. Підбирати товщину волосіні, як зазвичай, слід згідно з умовами риболовлі і цільової рибою. При наявності додаткових коштів можна витратитися на флюорокарбоновую волосінь. Але досвідченим і впевненим у своїх силах рибалкам цілком допустимо економити, купуючи стандартний монофильной варіант.

Оснащення дроп шот: монтаж

Грузило в оснащенні дроп шот поміщено знизу, гачок для приманки йде зверху. Він може відстояти від грузила на двадцять сантиметрів, а може і на вісімдесят, в залежності від настройки, яка може змінюватися гнучко (залежно від того, в якому ярусі водойми піде ловля).
Для дроп шотів існують особливі грузила, та й затискач у них специфічний, як раз такий, який дозволяє перетягувати вантаж по довжині волосіні, підлаштовуючи його на мінливий горизонт лову хоч при кожному закиданні. Самі вантажі можуть нагадувати циліндр або краплю, кулю або кульку. Не питання, можна взяти стандартне грузило, але там його доведеться то прив'язувати, то відв'язувати заново кожен раз.

Подивіться корисне відео: монтаж дроп шот

Різноманітність форми вантажив викликано дуже неоднаковими умовами, в яких може застосовуватися DropShot.


Adsense


Скажімо, коло пригоднее всього на складному пересіченому дні, де він як би простукує його краще, ніж будь-яка інша форма. Зате якщо багато перешкод і сторонніх включень у водоймі, вкрай імовірно зачепитися наглухо за якусь корч. Циліндр може не помітити більшість перешкод, але при цьому його сприйнятливість куди гірше. В озері допустимо використовувати пятіграммовое грузило, на швидких річках - мінімум п'ятнадцять грам.

Оснащення дроп шот як правильно прив'язати гачок

Гачки звичайних видів споряджати не дуже зручно, та й з утриманням приманки вони справляються погано. Ось офсетний гачок зовсім з іншої опери, вигин забезпечує краще насадження на волосінь і міцне зчеплення з наживкою. З'єднання найкраще робити за схемою вузла Паломар. На спеціалізованих сайтах напевно знайдуться статті, де докладно розказано, як саме його зав'язати.

Подивіться корисне відео: як правильно прив'язати гачок

А ще є і особливі дропшотовие гачки. Їх вигин володіє специфічною конфігурацією, вушко ж підтримує жало в заданому положенні.

Як вже говорилося, для гачка дроп шот оптимально підходять приманки з м'якого силікону. Найчастіше вони пасивні, витягнуті в довжину, спереду ширші, ніж ззаду. Придатні черви і твістери, складаючи і п'явки, стіки теж непогані. Для різноманітності можуть бути взяті найбільші черви, нахлистовиє мушки і взагалі всякого роду комахи можливо більшої довжини.

Для різноманітності можуть бути взяті найбільші черви, нахлистовиє мушки і взагалі всякого роду комахи можливо більшої довжини

Як ловити на DropShot

Ловля з човнів, з мостів, з гребель і дамб при використанні дропшотной оснащення вигідна простотою приміщення вудки в потрібне місце і полегшеної вертикальної проводкою принад. Дальній кидок і дроп шот принципово несумісні, врахуйте це при підборі місця для лову з берега. Зате якщо треба зробити закидання дуже точно (скажімо, в озеро з єдиним важкодоступним вікном, всюди вже майже заросле очеретом, осокою і т.д., тобто майже що болото), дана снасть покаже себе у всій красі.

Закинувши дроп шот в водойму, стежимо, щоб вантаж опинився на самому дні, і тільки після цього зупиняємо занурення оснастки. Далі починається вертикальна проводка (хто не знає - це короткі ривочкамі приманки з деякими інтервалами). Проміжки між ривками можна вивіряти за секундоміром, а можна робити їх хаотичними, це вже питання особистих переваг. Занурення після підкидання в будь-якому випадку плавне, приманка повинна крутитися по колу, але вантаж зобов'язаний сидіти на місці немов приклеєний.

Оснащення DropShot відео

Сподіваємося, наша стаття оснащення дроп шот була корисна Вам, більше інформації про риболовлю своїми руками можна отримати в РОЗДІЛІ Про РИБОЛОВЛІ

Adsense


Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.