Статьи

Оренда авто в Києві: скільки коштує і куди звертатися

 1. Для того, щоб орендувати автомобіль, причин може бути безліч: вихідні в чужому місті, святкову подію,...

Для того, щоб орендувати автомобіль, причин може бути безліч: вихідні в чужому місті, святкову подію, яке вимагає автомобіля особливого класу, або просто поїздка з друзями.

Коли немає свого транспортного засобу все одно рано чи пізно ти стикаєшся з необхідності оренди.

Сьогодні ми хочемо розповісти про сервіс оренди автомобілів, який відмінно зарекомендував себе на ринку, з'єднавши в одне целок як аспект прибутку, так і спрямованість на своїх клієнтів. Йдеться про компанії RentDrive, яка надає послуги оренди автомобіля без водія в Києві.

Поспілкувавшись з персоналом компанії, відразу розумієш, що ж означає ця «орієнтованість на клієнта».

Перш за все, варто відзначити лояльну цінову політику компанії як на оренду автомобіля, так і на розмір застави, а якщо діє акція на оренду авто , То ціни здадуться просто смішними. Та й заставна сума на автомобіль визначається франшизою по КАСКО, тому в разі дотримання правил оренди, ви не ризикуєте втратити додаткову суму грошей при ДТП чи інших неприємних ситуаціях з авто.

А ось ці самі правила оренди авто в компанії RentDrive абсолютно прості, зрозумілі і чіткі. Вас не намагаються заплутати або щось приховати:

 1. вік

Всі клієнти компанії повинні бути старше 23 років і мати не менше 2 років водійського стажу, що підтверджується посвідченням водія.

 1. документи

Перелік документів теж короткий - копію паспорта та ідентифікаційного, водійські права. А ось для іноземців крім паспорта також буде потрібно надати посвідчення водія зразка, який діє на території України і іменну банківську карту.

 1. оплата

Кожен може вибрати зручний спосіб оплати автомобіля, приймається як готівка, так і переклад на рахунок. Можлива оплата банківською картою безпосередньо при отриманні авто.

 1. основні правила оренди

Правила компанії, які варто запам'ятати:

 • мінімальний термін - 2 доби;
 • бак наповнюєте ви;
 • пробіг за добу - не більше 350 км. Все, що понад оплачується додатково;
 • повертаєте брудний автомобіль - оплачуєте мийку;
 • передача третім особам заборонена, як і виїзд за межі України, а також у тимчасово окуповані території країни;
 • дотримуйтесь правил дорожнього руху і не використовуйте авто для навчання / таксі / гонках.

Також можливе надання та додаткових послуг, вартість яких обговорюється окремо і залежить від запиту Також можливе надання та додаткових послуг, вартість яких обговорюється окремо і залежить від запиту. Наприклад, оренда дитячого автокрісла обійдеться в $ 3.

Ось власне і все. За невелику суму грошей, виходячи з ваших запитів і розміру гаманця, вам підберуть необхідний автомобіль потрібного класу.

Матеріал надано сайтом https://rentdrive.ua/ .

Читайте також:

Підписуйтесь на Ukrnews24.net в Telegram , Щоб бути в курсі найцікавіших подій.

Останні новини

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача