Статьи

Оптимізація і просування сайту: докладні уроки по SEO

Всім привіт

Всім привіт!

У статті про оптимізації зображень на блозі pro-wordpress.ru вже згадувалося про важливість атрибутів Alt і Title. Навіть якщо якість контенту на вашому сайті високе, а відвідуваність зростає з кожним днем, у вас все ще є можливість зробити його краще - більш зручним для користувачів і більш зрозумілим для пошукових систем, а також отримувати додатковий трафік на сайт.

Всім доброго часу доби Всім доброго часу доби!

Кожен веб-майстер, блогер, власник онлайн-ресурсу зацікавлений в тому, щоб статті, розміщені на його сайті, залучали якомога більший трафік з пошукових систем. Один із способів залучення додаткових відвідувачів на сайт - робота з його семантичним ядром, що передбачає не тільки регулярну публікацію нових матеріалів, але і оптимізацію старих статей.

Всім привіт Всім привіт!

Сьогодні розповім вам про те, як зробити швидкі посилання в Яндексі, щоб збільшити кликабельность сниппета. Якщо ви ще не в курсі, ось інформація про те, що таке сниппет сайту . У сьогоднішній статті ви дізнаєтеся, як виглядають швидкі посилання, що потрібно для їх появи в пошуку і як їх редагувати.

Всім привіт Всім привіт!

Сьогодні розповім про відносно новий алгоритм пошукової системи Яндекс, з промовистою назвою Баден-Баден. Інформація про нього, в блозі Яндекса для вебмайстрів з'явилася 23 березня 2017 року. У сьогоднішній статті ми розберемося в тому, що це за алгоритм, як він працює і які його наслідки для просування сайтів.

Всім привіт Всім привіт!

Якщо ваш сайт до сих пір працює за допомогою HTTP, то сьогоднішня стаття для вас. HTTP - це протокол, який використовується для передачі даних з сайтів. Його вразливістю є те, що дані передаються в текстовому вигляді, відповідно, виникає підвищена загроза зовнішніх АТТАК на ресурс. Саме тому на зміну звичайному HTTP-протоколу прийшов його поліпшений аналог - HTTPS. Дані з допомогу протоколу HTTPS передаються в зашифрованому вигляді, з використанням спеціальних методів шифрування.

Привіт друзі Привіт друзі! У попередній статті ми з вами розглянули таке явище, як Landing Page, принцип його роботи і способи, як створити посадкову сторінку на Вордпресс . Ми вже знаємо, що метою Лендінзі є конвертація відвідувача, який зацікавився рекламною пропозицією, в клієнта. А для того, щоб цей процес був ефективним, необхідний постійний потік користувачів. І допомогти нам у налагодженні стабільного трафіку може оптимізація сторінки під пошукові системи, іншими словами - сео-просування Лендінгем Пейдж. Про це і піде сьогодні мова.

Вітаю, друзі Вітаю, друзі! Зовсім недавно ми з вами детально познайомилися з інструментами Вебмастера від Яндекс , Безумовно корисного сервісу для контролю за індексацією веб-ресурсів.

Сьогодні я пропоную дізнатися, як додати сайт в Гугл Вебмастер, аналогічну панель від головного в Рунеті конкурента Яндекса. При просуванні блогу не варто нехтувати ніякої з цих двох найбільших пошукових систем.

Тому, щоб ми мали можливість бачити, як сприймається наш сайт пошуковими роботами Google, і впливати на якість індексації, давайте вивчимо докладно Гугл інструменти для веб-майстра.

І знову здрастуйте І знову здрастуйте! На цьому тижні ми з чоловіком відправилися в автоподорож на своїй машині з Пітера до Грузії із заїздом в Анапу. Відпочинемо тут пару днів, зустрінемося з друзями і вирушимо на зустріч пригодам! Чекайте новин :)

Нещодавно ми з вами говорили про те, як за допомогою сервісу Spywords розширити семантичне ядро нашого блогу.

Сьогодні, в продовження теми, ми вивчимо кілька інших способів, як дізнатися ключові слова конкурентів і їхні запити в Ю Я.

Всім привіт Всім привіт! Ми з вами вже знаємо, як підібрати ключові слова для статті блогу і наскільки важлива роль семантичного ядра для просування сайту. Але для того, щоб вивести інтернет-ресурс в топ, необхідно постійно оптимізувати роботу ключів. Якщо з якихось із запитів низький трафік і невелика кількість переходів, варто замінити їх іншими і розширити семантичне ядро. Але як підібрати дійсно ефективні ключові фрази, які гарантовано працюють? Один із способів - проаналізувати запити конкурентів, які знаходяться в топі пошукової видачі. І сьогодні я розповім вам про сервіс Spywords (офіційний сайт) - онлайн-інструменті, який допоможе нам це зробити.

Доброго часу доби Доброго часу доби! Минулого тижня повернулася з села, де провела незабутній час повного релаксу! Погода вистояла відмінна, цілими днями ми проводили в річках, озерах, лісах, полях. Свіже повітря і ні душі навколо - ось це справжній відпочинок!

Продовжуємо вивчати тему оптимізації блогу на WordPress. Раніше ми детально розглянули питання перевірки сайту на дублі сторінок і биті посилання вручну і за допомогою плагіна. Сьогодні ми докладно зупинимося на 2х десктопних програмах, що виконують ці завдання автоматично, розберемо їх основні параметри і параметри технічного аудиту. Це - Xenu's Link Sleuth і Netpeak Spider, безкоштовні інструменти для seo-аналізу блогу.

Але як підібрати дійсно ефективні ключові фрази, які гарантовано працюють?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача