Статьи

Оплата за покази

 1. Два сервісу з оплатою за покази
 2. Оплата за покази в Wizard-Banners
 3. Оплата за покази в adskape

26 листопада 2016- го в партнерці TeaserNet з'явилася оплата за покази (модель CPM). Щоб отримати прибуток, потрібно просто щоб відвідувач побачив рекламу! (Тобто не обов'язково щоб він по ній клікнув).

(Тобто не обов'язково щоб він по ній клікнув)


Мова в даній статті піде про дві системи медійної реклами, в яких платять за покази. У ці системи я буквально вчора додав свій сайт і хочу поділитися враженнями.
У мене в текстовому документі є величезний список різних партнерок з коротким описом вимог, якими повинен володіти сайт, щоб пройти модерацію. Цей список формується поступово, незалежно від того, чи є у мене на даний момент можливість брати участь в партнерці чи ні.

Просто коли читаю різних успішних блогерів і там вони розхвалюють якусь партнерку, або просто натикаюся на вподобану, то я просто зберігаю посилання на неї в текстовий файл, а найчастіше відразу ж і реєструюся, і пишу поруч короткі умови участі в ній. Наприклад, «> 300 уникав на добу, 3 перегляду відвідувач, RU трафік», або «RU трафік, оплата за покази«.

Коли у мене були сайти з відвідуваністю всього 10 чоловік на добу, в списку вже була партнерка з описом «потрібна посещалка від 1000 уникав» Коли у мене були сайти з відвідуваністю всього 10 чоловік на добу, в списку вже була партнерка з описом «потрібна посещалка від 1000 уникав»

Вчора переглядав список і знайшов два сервісу, які платять за покази банерів і цілком підходили для мого сайту. Там я вже був зареган і можна було приступати відразу до справи.

Два сервісу з оплатою за покази

З кінця 2012-го року ці партнерки вже не актуальні і можуть завдати шкоди вашому сайту!

 1. Wizard-Banners - приймаються будь-які сайти з RU трафіком, оплата за покази (показується Rich Банер). Мінімальна відвідуваність не вказана. Головні умови - ніяких накруток і гавнотраффіка (букс, surf і CAP трафік, накрутка, слив трафіку зі свідомо низькою якістю).
  Платять 80 рублів за 1000 показів. Також є можливість зареєструвати «аккаунт з оплатою за кліки по банерах». А ще можна встановити код другого аккаунта на заглушку для першого! Є ще media-rich - схожа партнерка. Можна зареєструвати аккаунт з оплатою за кліки і окремо за покази.
  З формату ADspot виходить 50 рублів з 1000 показів.

  Перейшовши за цим засланні можете прочитати як я в цій партнерці заробив з двох сайтів 1000 $ за місяць.

 2. ADSkape - приймаються російськомовні сайти з добовим показом сторінок більше 1000. Проводиться не тільки оплата за покази банера, але плюс ще й за кліки по ньому. Можна вибрати з 8 типів банерів, для кожного свої розцінки за кліки та покази. Найбільше платять за Rich Банер: 1.04 рубля за клік, 24.30 за 1000 показів.

Коли я додавав сайт в систему, в статистиці liveinternet-а переглядів було в добу 1024 - 1150.

Оплата за покази в Wizard-Banners

Додавання сайту в ці сервіси дуже просте, а в Wizard-Banners і media-rich майданчик навіть не проходить модерацію (відразу, але потім коли прийде момент виплати і сайт не буде відповідати вимогам, можна отримати бан аккаунта, без виплати).

Через кілька хвилин після додавання в Wizard-Banners, баланс почав зростати, так би мовити, на очах.

Оплата за покази в adskape

А ось після додавання сайту в adskape, і проходження модерації, я спочатку не відразу врубався в чому справа. Внизу було повідомлення про те, що покази не купили, тому що на сайті їх менше 1000 переглядів.
Я вже було подумав, що викуповуються тільки ті покази, які вище тисячі. Але все виявилося простіше. Потрібно було почекати поки відкрутити 1000 показів після установки коду, а далі покази викуповуються не залежно від того скільки їх в добу.

Як і у випадку з Wizard-Banners, в adskape баланс теж почав збільшуватися.

У підсумку, з відвідуваності 730 уникав і 1140 переглядів, в добу вийшло:
Wizard-Banners - 40 руб., Adskape - 18 руб., TeaserNet - 8 руб.

Разом: 66 рублів.

Де, Wizard-Banners - тільки оплата за покази, adskape - покази + кліки, TeaserNet - тільки кліки.

Мені здається, що цілком навіть непогано, з урахуванням того, що трафік Галімов (хоч і з Яндекса) і його важко конвертувати.

ВАЖЛИВО!

Якщо ви використовуєте DLE, то рекомендую додати в папку templates (вашого сайту) шаблон з назвою smartphone. У ньому не вставляти коди будь-яких партнерок в main.tpl

Можна просто скопіювати ваш шаблон на комп'ютер, перейменувати його і закинути назад на хостинг в папку templates, попередньо почистивши файл main.tpl від кодів будь-яких партнерок.

Шаблон smartphone буде автоматично завантажуватися для користувачів, які заходять на сайт з мобільних пристроїв. При цьому будь-яка партнерка НЕ ​​буде завантажувати свій код.

Це потрібно для того, що партнерка (таке часто трапляється без вашого відома) не пересилає мобільний трафік на будь-яку х * рню.

Зараз Яндекс дуже жорстко до цього ставитися: виключає сайт з мобільного пошуку, а також часто нагороджує сайт позначкою «Сайт може загрожувати безпеці вашого комп'ютера»

PS від 07.03.2011
На прохання, викладаю скрін доходів з Wizard-Banners (клікабельним):
PS від 07
Стаття відредагована 07.03.2011 з деяких причин. Також проведено перерахунок доходу з урахуванням переглядів з media-rich.

Читайте також мій огляд 4-х партнерок , Які платять за перегляд відео на ваших сайтах і групах в соціальних мережах.

PS Якщо ви з Білорусі, то у мене є стаття про там, як легко і зручно перевести в готівку webmoney в Білорусі .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача