Статьи

Оновлена ​​версія сервісу Яндекс.Вебмастер

20 листопада 2015 року на   четвертої конференції «Яндекс

20 листопада 2015 року на четвертої конференції «Яндекс.Вебмастерская» Дмитро Попов і Олена Першина представили запуск оновленої, поліпшеної версії сервісу «Яндекс.Вебмайстер».

Детальну версію доповіді дивіться в HD-якості на відеозаписі конференції (з 7.10), а також відповіді на каверзні запитання учасників:

ДОВІДКА:

Вебмастерская - конференція для власників сайтів, інтернет-маркетологів і веб-аналітиків. На четвертій конференції обговорювалися проблеми пошукової оптимізації. Представники Яндекса і інших компаній розповіли про нові сервіси та інструментах, які допомагають збільшити ефективність сайту, а також про те, які чинники впливають на положення сайту в результатах пошукової видачі і як поліпшити його позиції.

Оновлений сервіс доступний будь-якому користувачеві. Він дає 4 нові можливості для оптимізації сайтів:

Можливість №1. Одна з нових можливостей - перевірка сторінок на «мобілопрігодность», ступінь дружності до мобільних пристроїв:

Одна з нових можливостей - перевірка сторінок на «мобілопрігодность», ступінь дружності до мобільних пристроїв:

Використовуючи Яндекс.Вебмайстер, можна перевірити будь-яку сторінку сайту. Для цього необхідно зайти в розділ «Перевірка мобільних сторінок» і вказати назву сторінки сайту.

За допомогою цього інструменту можна перевірити, чи відповідає сторінка такими параметрами, як: наявність тега viewport; відсутність вертикальної прокрутки; відсутність елементів, які неефективно обробляються мобільними браузерами (Java, Flash, Silverlight-плагіни).

Можливість №2. У Яндекс.Вебмастере доступний новий розділ - «Порушення». Яндекс виділяє 7 типів порушень. Якщо на сайті є хоча б одне порушення, система сповістить про нього і дасть його опис:

Ще одне нововведення - жовта кнопка «Я все виправив». Фахівці попереджають, що натискати її слід тільки в тому випадку, якщо ви повністю впевнені, що помилки усунені. Після натискання кнопка активується через 30 днів. Після чого з'явиться повідомлення про те, що знайдені порушення усунуто. Однак, це не прискорює зняття накладених на сайт санкцій.

Можливість №3. У новій версії Яндекс.Вебмайстер стала можлива технічна діагностика сайту. За допомогою сервісу можна перевірити сайт по 21 можливу проблему. Яндекс ділить ці проблеми на: «фатальні», «критичні», «можливі» і «рекомендації».

Можливість №4. У Яндекс.Вебмайстер з'явився ще один новий розділ по індексуванню. Він складається з 2 підрозділів: «Сайт в пошуку» і «Пошукові запити». Можна впорядкувати всі пошукові запити або по СТR, або використовуючи уточнююче фільтр. Також можна перевірити запити за певним розділу, що дозволяє аналізувати потенційний трафік на обрану сторінку.

За допомогою кпопки «Завантажити запити» можна вручну додавати запити для перевірки. Система передбачає додавання до 10 тис. Запитів. У групі «Вибране» зберігається до 1 тис. Запитів.

PS Ще трохи корисної інформації по цій темі в нашому блозі:

Дубльований контент: Panda не карає, а Яндекс знижує у видачі?

На дні Яндекса

Яндекс: made in China

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).