Статьи

онлайн Візитка

  1. поділіться

Стрімко набирає обертів інтернет-проект «Онлайн Візитка». Це перший в країні сервіс, що дозволяє легко і просто створювати візитки. При цьому не потрібно ні володіти особливими навичками, ні розташовувати великою кількістю вільного часу. Необов'язкова навіть реєстрація, хоча вона передбачає отримання цілком певних бонусів, вимірюваних в грошовому еквіваленті.

«Онлайн Візитка»

Основна перевага проекту - онлайн-конструктор візиток. Він досить функціональний для створення як стандартних, так і більш оригінальних візиток і досить простий у використанні. Підказки та (при необхідності) навчальний відеоролик не дадуть згорнути з істинного шляху.

Створити візитки онлайн можна, перейшовши на сайт за посиланням http://www.vizitka.ua/

Сервіс пропонує на вибір понад 700 шаблонів візиток високої якості різної тематики, представлених в стилях арт, гранж, ретро, ​​мінімалізм, класика та ін. Їх кількість постійно зростає. У той же час при бажанні можна створити повністю унікальний продукт, завантаживши власний шаблон або картинку.

Текстову інформацію легко редагувати, змінюючи шрифт і його оформлення, додаючи рядки або видаляючи зайві. Також ескіз можна «збагатити» кліпартом або QR-кодом, вказавши відповідні дані.

Крім створення дизайну візитки користувачеві доступні такі опції, як вибір типу паперу, форми візитки і припрессовки.

Залишається лише вибрати необхідну кількість і натиснути кнопку замовлення, в формі якого вказати необхідні для зв'язку дані, відповідний спосіб оплати і доставки. Після того як співробітник компанії в телефонному режимі уточнить інформацію, користувач зі спокійною впевненістю може очікувати свого замовлення.

Зареєстрований на сайті клієнт, крім бонусів, має можливість зберігати свої шаблони в особистому кабінеті і переглядати архів замовлень: якщо буде потрібно, можна повторити старий замовлення.

Термін виготовлення візитних карток становить в середньому 1 день, а їх вартість - від 49 грн. за комплект і вище в залежності від типу паперу та додаткових опцій, які були використані.

Особлива краса в тому, що навіть не володіючи ні дизайнерськими здібностями, ні навичками просунутого користувача ПК, Ви можете створити гідну візитку за кілька хвилин, не покидаючи приміщення. Крім того, творці проекту передбачили, крім кур'єрської доставки, планову безкоштовну доставку по Києву протягом тижня.

Ідея та реалізація «Онлайн Візитки» належать інтернет-агентству « VIS-А-VIS ». Компанія спеціалізується в сфері веб-технологій і відрізняється комплексним підходом до вирішення завдань клієнта.

Онлайн-конструктор, створений в 2007 р, активно розширює партнерську мережу. Зараз «Онлайн Візитка» представлена ​​в Білорусі, Казахстані та Росії.

поділіться

Теги: онлайн Візитка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).