Статьи

Онлайн заробіток на створенні банерів

 1. Підготовчий етап
 2. Пошук клієнтів
 3. Створення свого власного сайту-портфоліо
 4. Цінова політика
 5. Додаткові послуги

Банери або банерна реклама - графічне рекламне зображення, створене для просування товарів і послуг або створення позитивного іміджу компанії Банери або банерна реклама - графічне рекламне зображення, створене для просування товарів і послуг або створення позитивного іміджу компанії. Якщо ви багато подорожуєте по мережі інтернет, то очевидно, неодноразово натикалися на ці рекламні зображення, якими рясніє практично кожен веб-сайт. Саме такі банери ви і будете малювати.

Для початку роботи потрібно володіти деякими навичками. Так без знання Photoshop і CorelDraw вам не обійтися, тому, якщо з графічними програмами у вас не склалося, то такий заробіток не для вас. Хоча, щоб освоїти будь-яку з наведених вище програм, потрібно не більше тижня. У мережі безліч безкоштовних курсів, які навчать основам основ, вам доведеться лише вдосконалювати свої навички в майбутньому.

Підготовчий етап

Отже, ви вирішили зайнятися заробітком на створенні рекламних банерів Отже, ви вирішили зайнятися заробітком на створенні рекламних банерів. Але як же знайти своїх перших клієнтів? Перш за все, вам потрібно підготуватися.

По-перше, потрібно завести Webmoney гаманець і рахунок в ЯндексДеньги. Цими платіжними системами користується більшість вебмайстрів і майбутніх ваших клієнтів. Також не завадить завести карту Ощадбанку, на неї вам будуть досить часто переводити оплату.

По-друге, обов'язково потрібно зареєструвати пошту з красивою назвою, а також встановити і завести аккаунт як мінімум в Скайпі. Погодьтеся, ваш новий поштовий ящик, наприклад, [email protected] буде виглядати солідніше, ніж старий [email protected] . Дуже багато новачків в сфері інтернет-заробітку допускають такі дрібні помилки, що призводить до несерйозного відношенню замовників.

По-третє, звичайно ж, вам знадобиться певний софт для роботи. Для створення звичайних статичних графічних банерів .jpeg і анімаційних .gif вам знадобиться Adobe Photoshop, для створення флеш банерів .swf потрібен вже спеціалізований софт, наприклад, Swish Max (цю програму використовувати не обов'язково, це просто одна з найбільш зрозумілих для новачка). Взагалі створення флеш анімації більш складний процес, тому рекомендуємо почати зі статичних банерів і gif-анімації.

Пошук клієнтів

Тепер у вас є необхідні програми для початку роботи, багато ентузіазму і величезне бажання заробляти гроші на створення банерів Тепер у вас є необхідні програми для початку роботи, багато ентузіазму і величезне бажання заробляти гроші на створення банерів. Але вам потрібні клієнти, які будуть платити за роботу.

В першу чергу, ви повинні зареєструватися на великих фріланс-біржах. На сьогодні найавторитетнішими є:

 • FL.ru - найбільша і серйозна біржа фріланса, яка працює вже понад 10 років.
 • Freelance.ru - друга за значимістю біржа, яка переросла формат форуму і вже багато років дозволяє знаходити один одного фрілансерам і замовниками.
 • Weblancer.net - відмінна біржа з великою кількістю замовників

Чим на більшій кількості веб-майданчиків ви зареєструєтесь, тим більш імовірно швидке знаходження постійних клієнтів. Розібратися в їх принципах роботи не складе труднощів навіть у новачка.

Далі, ви повинні максимально заповнити свій профіль із зазначенням всіх послуг, які ви надаєте. Крім того, потрібно заповнити портфоліо, за яким потенційні клієнти будуть визначати якість послуг.

Купівля професійного аккаунта на біржах покаже, що ви серйозно налаштовані на роботу і підвищить рівень довіри клієнтів. Але, поки ви ще нічого не заробили, ПРО-акаунти можна не купувати, зробити це можна в будь-який момент.

Крім бірж фріланса, потрібно зареєструватися на великих SEO-форумах, де мешкає безліч вебмайстрів. Тут слід створити тему про свої послуги. У кожного форуму є свої правила, в тому числі і ті, які регулюють подібні теми. Обов'язково ознайомтеся з ними перед тим, як створювати власний топік про надання послуг створення банерів.

Сьогодні найбільшими SEO-форумами є:

 • Searchengines.guru - найбільший російськомовний форум про просування сайтів.
 • Maultalk.com - великий форум де збирається безліч вебмайстрів, відрізняється своєю теплою атмосферою.
 • Webmasters.ru - не такий великий, але дуже активний форум з власною аудиторією.

Створення свого власного сайту-портфоліо

Розміщення свого портфоліо на майданчиках фріланс бірж - це, звичайно, правильно Розміщення свого портфоліо на майданчиках фріланс бірж - це, звичайно, правильно. Оскільки з власним сайтом-портфоліо ви будете виглядати набагато вигідніше в очах клієнтів. Веб-ресурс підвищить рівень довіри до вас.

Для створення сайту потрібно буде зареєструвати домен і хостинг. Як це зробити і як взагалі створити власну сторінку в мережі інтернет, розказано в багатьох статтях, тому проблем в пошуку потрібної інформації виникнути не повинно. В крайньому випадку, якщо самому не хочеться вникати, то можна замовити створення такого сайту на тих же SEO-форумах. За невелику суму грошей ви зможете отримати гарний сайт, який вже і заповніть інформацією про себе, прикладами робіт, цінами і контактами.

Цінова політика

Природно, ви хочете заробляти якомога більше, але вам не платитимуть казкових сум за роботу. Все тому що в створенні банерів для сайтів, як і на будь-якому ринку, є конкуренція. Дуже багато людей пропонують подібні послуги, тому замовник може вибирати з безлічі виконавців. Вивчіть цінову політику конкурентів, подивіться приклади їх робіт. Якщо ви робите краще або гірше, то відповідно регулюйте свою ціну. Пізніше, коли ви наберетеся досвіду, будете більше розбиратися в ринку подібних послуг і зможете формувати максимальну ціну, яку вам готові платити за роботу.

У будь-якому випадку, спочатку краще попрацювати за мінімальні гроші, щоб напрацювати клієнтську базу і велике портфоліо. Після, коли буде певний авторитет, пакет відгуків, приклади робіт, ви зможете продавати вже не послуги, а власне ім'я, бренд.

Додаткові послуги

Звичайно, ви не повинні обмежуватися створенням звичайних і флеш банерів Звичайно, ви не повинні обмежуватися створенням звичайних і флеш банерів. Ви можете і повинні пропонувати і інші послуги. Якщо ви добре володієте графічними програмами, то з легкістю зможете малювати графіку для сайтів: кнопки, іконки, логотипи, шапки сайтів. Це, перш за все, додаткове джерело доходів.

У майбутньому ви зможете вирости до реального дизайну і створювати макети сайтів. А це вже інший рівень роботи, інша планка доходів.

Як бачите, процес заробітку на створенні банерів і флеш банерів надзвичайно просто. У мережі кожен день створюються тисячі веб-сайтів і продаються сотні нових товарів. Кожному з цих товарів потрібно просування і відповідно реклама.

Тому без доходів ви не залишитеся в будь-якому випадку. А їх рівень вже повністю буде залежати тільки від вас і вашої цілеспрямованості. Хороший дизайнер вже давно забув, що таке понеділки, начальники і зарплата в перших числах місяця. Хороший дизайнер працює тільки на себе і отримує за це хороші гроші.

Але як же знайти своїх перших клієнтів?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.