Статьи

Онлайн-сервіси по створенню банерів та логотипів

  1. Банери з gif-анімацією
  2. Flash-банери
  3. Логотипи та інші написи
  4. Картинки без фону

| | | | | | | | | | Онлайн-сервіси по створенню банерів та логотипів | | | |

У цій статті ми розглянемо кілька онлайн-сервісів, які дають можливість абсолютно безкоштовно створювати банери та логотипи. Хочу відразу попередити, це не порівняльний огляд в прямому сенсі слова, тут будуть перераховані додатки, які, на мій погляд, одні з найбільш вдалих - з їх допомогою можна самостійно зробити як прості, так і досить складні банери.

Банери з gif-анімацією

Bannerovich - дуже симпатичний сервіс. Його конструктор банерів допоможе Вам створити прості банери без анімації, а також складні з gif-анімацією.

У конструкторі є невелика бібліотека зображень, але для того, щоб Ваша реклама була унікальною потрібно буде підготувати свої png-зображення без фону. Як це можна зробити поговоримо трохи пізніше.На жаль, у конструктора є невеликий недолік: після натискання на кнопку "Очистити", знову доданий зображення не відображається і доводиться робити банер по-новій. Але в загальному і цілому, це не є критичним, до слова сказати, з усіх аналогічних сервісів Bannerovich особисто мені подобається найбільше.

З часу створення відео-ролика в сервісі відбулися деякі зміни. Одне з найбільш значних - це те, що тепер банери не висилаються на вказану Вами е / адреса, вони залишаються у Вашому особистому кабінеті. На Ваш е / адресу надсилається повідомлення про реєстрацію на сайті з логіном і паролем від особистого кабінету.

приклад банера
приклад банера

Flash-банери

Banners ABC - ще один з найбільш вдалих сервісів, що надають послуги онлайн-конструкторів, причому в його випадку є 2 конструктора:

QuickStart - програма для створення банерів з невеликою кількістю тексту і зображень. Вона рекомендується новачкам і має безліч шаблонів і заготовок.Designer призначений для більш досвідчених користувачів. Цей конструктор дає більше можливостей для творчості і пропонує багато цікавих інструментів для втілення Ваших ідей.Після того, як Ваша flash-ресклама з вбудованою посиланням на потрібну Вам сторінку готова Ви можете завантажити її безкоштовно, але в безкоштовному варіанті буде присутній згадка про конструктора: правий нижній куточок банера при наведенні курсору піднімається, показуючи напис "BannersABC.com", при кліці на неї користувач перейде на сайт ресурсу.

Приклад банера, згенерованого конструктором Designer


Логотипи та інші написи

Для створення логотипів, що представляють собою написи без картинок, і написів іншого призначення існує досить багато онлайн-конструкторів на будь-який, що називається, смак і колір. Про всі тут говорити не буду, зупинюся лише на FlamingText , Який знову ж таки мені подобається більше інших. З його допомогою можна зробити просту картинку і анімовану.

Створити свій напис в цьому конструкторі дуже просто. Потрібно з більш ніж трьохсот варіантів логотипів вибрати найбільш вподобаний і замість наявного тексту написати свій.

Для того, щоб вона виглядала унікально, можна змінити безліч налаштувань від кольору і розміру самого шрифту до кольору і розміру тіні. І як тільки Ви задовольнитеся отриманим результатом, вибираєте формат зображення для Вашої картинки і натискаєте на кнопку "Створити Логотип". Далі вибираєте "Приватне користування", яке передбачає використання отриманого зображення для особистого блогу чи сайту, вітальних картинок, академічних цілей, і завантажуєте файл безкоштовно.Для комерційного використання (логотип компанії, реклама продукції, комерційні веб-сайти, друк на футболках, книжкові обкладинки, CD обкладинки, постери) потрібно заплатити від 19.95 $ до 49.95 $ за рік.

Картинки без фону

А тепер, як і було обіцяно, про те, як можна прибрати фон у потрібного Вам зображення. Це можна зробити в багатьох графічних редакторах, в тому ж Photoshop, але якщо Ви не сильні в використанні подібних програм, то Вам на допомогу прийде онлайн-сервіс Background Burner від Bonanza .

Вам потрібно завантажити зображення, далі програма автоматично видалить фон, і запропонує на вибір кілька варіантів. Вам потрібно вибрати найбільш вдалий і при необхідності підкоригувати його. Після чого Ви зможете скачати зображення, зареєструвавшись на сайті або авторизувавшись через запропоновані соцмережі.Дивіться також:

Онлайн-додаток "Передбачення рун"

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача