Статьи

Он-лайн ресурси

  1. У всіх на слуху
  2. консультації
  3. Форми і бланки
  4. Довідники

У всіх на слуху

Інформаційний ресурс "У всіх на слуху" представляє собою огляди прийдешніх і вже наступили змін у податково-бухгалтерському законодавстві. Зміни коментуються фахівцями компанії "ЛІГА: ЗАКОН", авторський колектив тижневика "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН", а також іншими експертами в даній сфері.

Ресурс включає в себе нормативно-правові акти, консультації, довідники, бланки форм і іншу не менш корисну інформацію. Матеріали ресурсу систематизовані по датах і тематичними напрямками, тому тут буде легко знайти інформацію про зміни по Вас цікавить.

Ресурс "У всіх на слуху" складається з таких традиційних розділів, як "Держбюджетні новації", "Первоянварскіе" нововведення ", а також регулярно поповнюється новими розділами по мірі внесення змін до НПА або прийняття нових документів.

консультації

Ресурс включає консультації, починаючи з 1999 року, серед яких: ексклюзивні авторські матеріали, підготовлені спеціально для систем ЛІГА: ЗАКОН, вибрані статті та коментарі з провідних ділових видань України - наших інформаційних партнерів, консультації, підготовлені фахівцями аудиторських фірм, юридичних і консалтингових компаній, а також анотації експертів «ЛІГА ЗАКОН» до найцікавіших питань, опублікованими в пресі. Тематика консультацій: актуальні питання оподаткування, бухгалтерського обліку, правові та організаційні аспекти здійснення господарської діяльності.

Форми і бланки

«Форми і бланки» - це близько 2000 різних документів, які використовуються бухгалтерією та іншими службами підприємства. Тут можна побачити практично всі форми і бланки податкової, фінансової та статистичної звітності, а також бланки облікових, розрахункових, первинних, організаційно-господарських документів і документів, що застосовуються під час митного оформлення, в кадровому діловодстві.

Для зручності розділ представлений у вигляді систематизованих добірок спеціальних документів - інформаційних карт, створених фахівцями «ЛІГА: ЗАКОН». Як правило, інформаційні карти містять
- посилання на нормативний акт, яким затверджена та чи інша форма,
- бланк документа (у форматі MS Word, MS Excel),
- бланк з формулами,
- приклади заповнення і
- консультаційно-довідкову інформацію про заповнення форм.

Даний розділ також містить архів інформаційних карт уже недіючих форм документів і довідкову інформацію загального характеру, що стосується, зокрема, строків зберігання документів, порядку виправлення в них помилок і т. П.

Довідники

«Довідник» - це підготовлені фахівцями компанії «ЛІГА ЗАКОН» різнопланові довідково-аналітичні матеріали для бухгалтерів, економістів, аудиторів, приватних підприємців.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача