Статьи

Он-лайн ресурси

  1. У всіх на слуху
  2. консультації
  3. Форми і бланки
  4. Довідники

У всіх на слуху

Інформаційний ресурс "У всіх на слуху" представляє собою огляди прийдешніх і вже наступили змін у податково-бухгалтерському законодавстві. Зміни коментуються фахівцями компанії "ЛІГА: ЗАКОН", авторський колектив тижневика "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН", а також іншими експертами в даній сфері.

Ресурс включає в себе нормативно-правові акти, консультації, довідники, бланки форм і іншу не менш корисну інформацію. Матеріали ресурсу систематизовані по датах і тематичними напрямками, тому тут буде легко знайти інформацію про зміни по Вас цікавить.

Ресурс "У всіх на слуху" складається з таких традиційних розділів, як "Держбюджетні новації", "Первоянварскіе" нововведення ", а також регулярно поповнюється новими розділами по мірі внесення змін до НПА або прийняття нових документів.

консультації

Ресурс включає консультації, починаючи з 1999 року, серед яких: ексклюзивні авторські матеріали, підготовлені спеціально для систем ЛІГА: ЗАКОН, вибрані статті та коментарі з провідних ділових видань України - наших інформаційних партнерів, консультації, підготовлені фахівцями аудиторських фірм, юридичних і консалтингових компаній, а також анотації експертів «ЛІГА ЗАКОН» до найцікавіших питань, опублікованими в пресі. Тематика консультацій: актуальні питання оподаткування, бухгалтерського обліку, правові та організаційні аспекти здійснення господарської діяльності.

Форми і бланки

«Форми і бланки» - це близько 2000 різних документів, які використовуються бухгалтерією та іншими службами підприємства. Тут можна побачити практично всі форми і бланки податкової, фінансової та статистичної звітності, а також бланки облікових, розрахункових, первинних, організаційно-господарських документів і документів, що застосовуються під час митного оформлення, в кадровому діловодстві.

Для зручності розділ представлений у вигляді систематизованих добірок спеціальних документів - інформаційних карт, створених фахівцями «ЛІГА: ЗАКОН». Як правило, інформаційні карти містять
- посилання на нормативний акт, яким затверджена та чи інша форма,
- бланк документа (у форматі MS Word, MS Excel),
- бланк з формулами,
- приклади заповнення і
- консультаційно-довідкову інформацію про заповнення форм.

Даний розділ також містить архів інформаційних карт уже недіючих форм документів і довідкову інформацію загального характеру, що стосується, зокрема, строків зберігання документів, порядку виправлення в них помилок і т. П.

Довідники

«Довідник» - це підготовлені фахівцями компанії «ЛІГА ЗАКОН» різнопланові довідково-аналітичні матеріали для бухгалтерів, економістів, аудиторів, приватних підприємців.

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал