Статьи

Олега Винника подряпала фанатка, а Оля Полякова ледь не згоріла на сцені

31 липня співак Олег Винник відзначить своє 44-річчя

Артисти розповіли "Сегодня", які казуси з ними відбувалися на очах у глядачів.

Джамала: незадоволена роботою охорони

Багато хто пам'ятає неприємну ситуацію, що трапилася на Євробаченні: на виступі Джамали пранкери вибіг на сцену і показав в прямому ефірі п'яту точку . "Мені досі цікаво, що робила охорона, якій було дуже багато? Адже цей пранкери міг мене і штовхнути, і вдарити. Тобто я свою справу виконувала, а вони - ні. Вони не захищали мене. Це дуже поганий момент, який я вважаю за краще не згадувати ", - говорить Джа.

Винника: подряпала фанатка

"Після концерту мені часто доводиться збігати від своїх шанувальниць ... Одного разу був випадок на великому збірному концерті в Києві. Організатори мені пообіцяли нормальну охорону, тому своїх хлопців я вирішив не залучати. ​​Але в підсумку одна з дівчат вчепилася в мене всіма чотирма кінцівками, коли я намагався покинути зал! Охоронець вчасно не встиг зреагувати, а відривати цю дівчинку було досить неприємно. В результаті, звичайно, все закінчилося благополучно - її з мене зняли, але шию вона мені таки подряпала і мало не порвала шнурок з натільного хрестика м. Ось такий агресивний фанатизм - дуже непередбачуваний, але це частина моєї професії, і з нею доводиться миритися ".

Ротару: на падіння реагує посмішкою

Падінням на сцені славляться багато наших зірки. Через яскравих софітів і незручних декорацій можна не тільки сходинку не помітити, але й заплутатися у власному костюмі. Останній випадок не так давно стався з коханою мільйонами виконавицею Софією Ротару: під кінець пісні народна артистка не помітила сходинку і впала. Але досвід бере своє - на те, що трапилося Ротару відреагувала лише посмішкою.

Білик: була в шоці від шанувальника

"У мене на концертах трапляється, як правило, тільки хороше, - зізналася" Сегодня "співачка Ірина Білик. - Але одного разу був дуже несподіваний випадок. На сцену вийшов мій шанувальник з квітами, сказав багато хороших слів - і тут я побачила, що у нього на руці татуювання, на якій зображена я! я була приємно здивована і вражена! в знак подяки я подарувала йому можливість відвідувати будь-які мої концерти абсолютно безкоштовно. Він знає номер телефону мого директора, набирає його в разі потреби і отримує квитки ".

Огневич: позбулася вушних моніторів

"Одного разу довелося затримати початок мого концерту на цілих 40 хвилин, тому що ми не могли знайти мої вушні монітори, - розповіла" Сегодня "Злата Огневич. - Без цих моніторів я не почую ні голосу, ні ритму, ні бенду - словом, нічого. І ось коли я вже зібралася йти працювати без них, на одних лише відчуттях, син нашого звукорежисера знайшов монітори під декорацією! Ви не уявляєте, скільки було радості. а був момент, коли почала підніматися декорація, а разом з нею - величезний кабель, який давав всю електрику. Благо наш помічник реж ссера встрибнула за лаштунками на бокси для техніки і змогла перекинути кабель назад ".

Пономарьов: отримав букет з шашлику

"Концерт в Тернополі я буду згадувати довго, - розповів нам Олександр Пономарьов. - Спочатку шанувальники подарували мені букет з фруктів, потім винесли другий, зроблений з цукерок. І коли я пожартував, мовляв, ви мене що, нагодувати намагаєтеся, ви б ще шашлик на сцену винесли, - один з глядачів до кінця концерту вийшов з ... трьома шампурами до цього шашликом! ".

Лобода: "схопили за ноги і понесли по залу"

"Під час нашого осіннього туру по Америці в одному з міст сталася цікава історія. Коли я виконувала пісню" Твої очі ", молоді хлопці схопили мене за ноги, підняли, поклали поверх натовпу - і понесли по залу! - розповіла" Сегодня "співачка. - Відчуття були різними: спочатку я була налякана тим, що відбувається, після зловила кайф. Це було одне з найяскравіших вражень туру ".

Полякова: ледь не згоріла на сцені

"Не пам'ятаю, в якому місті я загорілася - вибухнули браковані феєрверки, які були вбудовані в кокошник. Я стояла і палала, як факел! Я навіть не відразу звернула увагу, що горю", - розповіла "Сегодня" Оля Полякова. Дівчата з балету тут же взялися гасити співачку, обпалюючи долоні. Концерт вирішили не зупиняти, а інцидент дивом обійшовся без наслідків.

MONATIK: позбувся костюма і взуття

"На минуле Різдво нас з командою запросили виступати на корпоративі, куди нам довелося летіти з пересадкою через Стамбул. Спочатку наш рейс двічі затримували і переносили. В кінцевому підсумку багаж всієї команди був загублений. І ось - ми приїжджаємо щільно по часу до виходу на сцену , а вийти перед публікою нам буквально ні в чому! у свята жоден магазин не працював. у підсумку організатор відкопав нам спортивні костюми і взуття, яка була у кого на розмір менше, а у кого на розмір більше. Але ж програма у нас насичена танцями. Але саме смеш е було в тому, що на цьому заході був строгий dress code, і всі гості були у вечірніх нарядах. А тут ми - артисти і в спортивних костюмах ", - розповів" Сегодня "артист.

Брежнєва: втратила спідницю

За словами Віри Брежнєвої, з нею частенько відбуваються різні казуси як під час живих концертів, так і на зйомках кліпів і фільмів. Одного разу співачка постраждала через власну довгої спідниці: вона вже було злетіла з неї, але в самий останній момент Віра її підхопила. Відео з цим курйозом вже рік гуляє по інтернету. "Яка була моя реакція? Подив і сміх. А як на це інакше можна реагувати?" - каже Брежнєва, згадуючи той інцидент.

Дивіться в сюжеті "Ранку з Україною" - Анастасія Волочкова знову опинилася в центрі інтим-скандалу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні Quot;Мені досі цікаво, що робила охорона, якій було дуже багато?
Quot;Яка була моя реакція?
А як на це інакше можна реагувати?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).