Статьи

Огляд операторів мобільного зв'язку Італії

  1. ціни
  2. Порядок покупки контракту
  3. як дзвонити
  4. Мобільний Інтернет в Італії
  5. Як оплатити
  6. посилання
  7. TIM
  8. Vodafone
  9. Wind
  10. 3 Italia

Вирушаючи в Італію на тиждень або на рік, Ви, безсумнівно, задумаєтеся про покупку місцевого телефонного номера. Особливо, якщо Ви отримаєте рахунок за роумінг від Вашого оператора мобільного зв'язку на Батьківщині.

Мобільний зв'язок в Італії коштує помітно дорожче, ніж в Росії, але є і варіанти.

В Італії працюють 4 "великих" оператора мобільного зв'язку:

"Звичайний" GSM в якому у Вас буде працювати будь-який стандартний мобільний GSM-телефон або смартфон TIM www.tim.it Vodafone Italia www.vodafone.it Wind //www.wind.it Тільки для смартфона 3 Italia www.tre.it Також в Італії є кілька "віртуальних" операторів стільникового зв'язку, що працюють під своїм брендом і своїми розцінками, але використовують мережу одного з "великих" операторів. Як правило, вони привабливі тільки для постійно проживають в Італії клієнтів з кредитними тарифними планами.

Інтерес для туристів може представляти віртуальний оператор Kena Mobile , Дочірня фірма Telecom Italia, що представляє на досить вигідних умовах послуги зв'язку і мобільного інтернету з обмеженням швидкості технологією 3G всередині самої больгой і надійної мережі оператора TIM

ціни

Описувати тарифні плани операторів не має сенсу, так як тарифи змінюються постійно, постійно з'являються спеціальні пропозиції та промо-акції для нових абонентів.

Відзначимо тільки, що середня ціна дзвінків по Італії - близько 19 центів за хвилину (вище, ніж в Росії).

Подивитися діючі тарифні плани Ви можете на сайті провайдера - посилання .

Особливістю більшості тарифних планів у всіх операторів зв'язку в Італії є наявність плати за з'єднання (scatto ala risposta, в деяких тарифних планах окремо обмовляється її відсутність).

При підключенні тарифних опцій (наприклад - для дешевих дзвінків додому) з Вас візьмуть ще від 7 до 10 Євро.

У більшості оператор є спеціальні тарифи або тарифні опції для дзвінків за кордон. Наприклад - у оператора TIM є тарифний план TIM International New, в якому вартість починається від 1 цента (за дзвінки в Китай чи Індію, якщо це Вам цікаво) до 8 центів за хвилину при дзвінках в Росію з оплатою за з'єднання 19 центів (Дзвінки в Зімбабве і Монголію коштують дорожче).

У деяких тарифних планах передбачені дешевий дзвінки між абонентами одного оператора зв'язку.

Порядок покупки контракту

Салони стільникових операторів є практично в кожному великому торговому центрі, аеропорт е, на вулицях міста.

Ви можете знайти координати зручного Вам центру стільникового зв'язку на офіційних сайтах операторів.

Іноземні громадяни можуть без зусиль придбати SIM-карту італійського оператора. Для цього Вам треба тільки пред'явити паспорт.

як дзвонити

В Італії немає звичного нам поняття "вихід на міжмісто".

Всі телефонні номери в Італії даються в повній нумерації. Цифра "0" в номері телефоні - частина префікса і є НЕ виходом на міжмісто, а частиною номера (наприклад телефон в Мілані 02-1234567) і набирати номер треба так, як Ви його бачите.

Префікси мобільних операторів починаються на "3" - номер абонента TIM може виглядати 333-1234567.

Для дзвінків за кордон набираємо "00" -код країни і міста, номер телефону. Або - з мобільного телефону + (наприклад - 007-495-1234567 або + 7-495-1234567 для дзвінка на московський номер).

Аналогічно (в міжнародному форматі) Ви можете дзвонити і на італійські номери (+ 39-02-1234567 - на той самий номер у Мілані).

Мобільний Інтернет в Італії

У всіх великих містах працюють мережі 4G / LTE. У невеликих містах - швидкість поменше, але абсолютно достатня для розмови через інтернет по VOIP або через Skype.

Вартість мобільного інтернету на 2018 рік - від 5 € при ліміті в 1-2Гігабайт в місяць.

Ціни на мобільний інтернет в Італії у різних операторів приблизно однакові - дешевий варіант може бути тільки за спеціальною пропозицією і, як правило, з тривалим контрактом.

Якщо Вам необхідний тільки інтернет без звонуов (наприклад, для планшетного комп'ютера) - шукайте спеціальні розділи в цінах операторів.

Як оплатити

Ви, швидше за все, виберете собі один з тарифів ricaricable ( "перезаряджається") - з попередньої системою оплати. Оплатити зв'язок можна в більшості великих супермаркетів (на касі купити картку, вам видадуть окремий чек з кодом, які треба відправити в смс або набрати через голосове меню оператора), в салонах зв'язку або тютюнових кіосках. Часто оплату мобільного зв'язку приймають на заправках.

Оплатити зв'язок в банкоматі можна тільки по банкоматної картці (некласичної кредитної, а VISA Electron або Maestro), випущеної одним з італійських банків.

Оплатити мобільний зв'язок через інтернет на сайті оператора можна тільки по "класичної" кредитній карті, всі оператори приймають платежі через PayPal.

посилання

TIM

Vodafone

Wind

3 Italia

Kena Mobile

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача