Статьи

Огляд корисних сайтів по Словаччині

Автор: Go to ... Словаччина 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:09:17 (Посилання відкриється в новому вікні)

Всім привіт, хочу зробити огляд деяких інтернет-ресурсів, які були корисні для мене до переїзду в Словаччину, ресурсів, які корисні для мене зараз, просто цікавих ресурсів про Словаччину. Почати хочу з декількох блогів саме тому, що завдяки їм я дізнався в тому числі про деякі сайтах, про які я хочу сказати пізніше.

Перший блог, який був для мене самим цікавим і корисним, - це блог Олексія Труфанова ( http://blog.trufanov.com/ ). Людина, який переїхав до Словаччини 2 роки тому, просто пише про своє життя і життя людей тут. На відміну від багатьох ресурсів в інтернеті саме у Олексія можна прочитати конкретно про життя в Словаччині. Чи не інформація для туристів про якісь красивих місцях, визначні пам'ятки і т. Д., А розповіді про щоденні моментах життя, фотографії реальної Братислави, де живуть люди, а не тих місць, де вони відпочивають і гуляють. Текст Олексієм дуже добре написаний, читається легко, приємно; додані красиві фотографії - все дуже класно, я рекомендую.

Ще один блог, який я читав до переїзду, і в принципі, можна сказати, що я вже весь його прочитав, тому що більше туди хлопці не пишуть; не знаю, з якої причини, - це блог Cucoriedka ( http://cucoredka.blogspot.com/ ). Чому хочу сказати саме про нього? Тому що з цього блогу я знову ж витягнув для себе конкретну практичну користь. По-перше, саме по інструкції, опису, статті авторів блогу ми їздили в Австрію за покупками, пробували, як це робиться (їздили саме в те місто, той торговий центр, про який писали в блозі); а по-друге, вони писали про деякі сайтах тут в Словаччині, якими ми зараз активно користуємося. Один з них - це інтернет-магазин техніки, але не тільки її. Техніка як основний напрямок, але магазин займається багато чим. Це чеська, по-моєму, магазин Alza ( https://www.alza.sk/ ), Тому що багато товарів при замовленні везуть з Праги. Але тут у Alza велике представництво, багато філій, виставкових залів, пунктів видачі товару - все дуже зручно і класно. На цьому ресурсі ми вже купували монітор, комп'ютер, ще якісь аксесуари для телефонів, планшетів - все це було класно, зручно, корисно. Потім ми зрозуміли, що там ще можна купувати багато чого корисного: в тому числі для кухні ми купили чайник, сковорідку, може, ще щось; купили самокат дитині, тобто - це ресурс, на якому можна придбати дуже багато всього. Він мені досить сильно нагадує український магазин http://rozetka.com.ua/ , Який теж колись починав з техніки, потім став рости - і дуже багато чого зараз в ньому продається, а також є виставкові зали в Києві, і сама ідея досить схожа.

Я був в декількох представництвах http://rozetka.com.ua/ в Києві, мені дуже сподобалося. Але після того, як я потрапив в Alza, мені тут сподобалося більше. Тут виглядає все набагато крутіше, шикарний, величезний виставковий зал, багато співробітників, всі готові тобі допомогти, все відмінно, все на рівні; але, як писали хлопці з Cucoriedka, є одна особливість - якщо ви не знаєте мову, то можете замовити в Alza товар і без проблем отримати його. Чому? Тому що для отримання товару є спеціальні електронні автомати, в які можна просто ввести номер замовлення, оплатити його на місці, якщо він не був оплачений до цього, отримати чек на видачу товару і в результаті його забрати, не знаючи зика, ні з ким не спілкуючись.

У Alza є ще така цікава штука, з якої я раніше не стикався ніде, тільки в McDonald's, - AlzaDrive, тобто можливість забрати товар не виходячи зі свого автомобіля. Раніше я знав тільки про MacDrive; Зараз мені ще розповіли, що є в Києві аптеки, в яких можна закупитися, просто заїхавши на автомобілі. Тут така послуга є в інтернет-магазині. Я ще цим не користувався, трохи побоююсь цього, як там і що буде робитися; але впевнений, що скористаюся цим сервісом і, напевно, скоро, тому що замовляємо ми досить часто навіть по дрібниці.

Про покупки в Словаччині через інтернет хочу сказати ще трохи. Тут є дуже популярний сайт http://www.bazos.sk/ . Коли мені його показали, то він мені дуже не сподобався. Я «поплювавши» і сказав, що бачив кілька інших ресурсів, але у даного сайту є величезний плюс - популярність. Цей сайт набагато популярніше усіх інших, на ньому розміщуються оголошення про купівлю-продаж від звичайних людей.

Чому мені сайт не сподобався? У нього досить застарілий дизайн, слабенький функціонал, юзабіліті (зручність використання); але, в будь-якому випадку, популярність і активність цього ресурсу перебиває всі його недоліки. Хоча можу сказати, що ще жодного разу нічого через http://www.bazos.sk/ ми так і не купили. Всі пропозиції, які ми знаходили, виявлялися не такими вигідними або цікавими, як хотілося б. І все товари, які хотіли купити на http://www.bazos.sk/ , Ми купили в підсумку абсолютно новими, доплативши зовсім трохи, саме тому, що я не хотів купувати б / у товар, не маючи при цьому великий фінансової вигоди.

Є ще один сайт-агрегатор цін http://www.heureka.sk/ . В Україні ми вже до таких звикли: http://price.ua/ , http://m.ua/ - їх насправді багато, але суть полягає в тому, що дані ресурси збирають ціни з усіх інтернет-магазинів і групують їх. Коли шукаєш товар, можеш подивитися його на зазначених сайтах, порівняти ціни, вибрати той інтернет-магазин, який пропонує кращу ціну або має більш високий рейтинг. У будь-якому випадку, все завжди складається так, що, навіть промоніторивши всі ціни на http://www.heureka.sk/ , Ми все одно купуємо на https://www.alza.sk/ . Чому? Тому що Alza близько, і, коли забираєш товар сам, ти не платиш за доставку. Більшість інтернет-магазинів, які мають більш низьку ціну по відношенню до Alza, доставляють товар зазвичай за 3-4 євро, і тим самим ціна вже не виходить вигідніше, ніж в Alza.

Далі хочу сказати про деяких форумах, де можна поспілкуватися, задати якісь питання, якщо ви збираєтеся переїжджати. Для мене при переїзді завжди був номером 1 форум http://forum.chemodan.ua/ . Там є розділ по кожній країні. У розділі про Словаччину, може, не так багато інформації, але, в будь-якому випадку, завжди можна задати питання, і на цьому форумі присутні люди, які знають, розбираються, і вони досить чуйні, завжди готові відповісти.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Чому хочу сказати саме про нього?
Чому?
Чому мені сайт не сподобався?
Чому?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача