Статьи

Огляд UC Browser 10.9 для Android - браузер, який повинен стати основним

Одна з причин, по яким мені подобається мобільна операційна система Android - можливість вибору додатків за замовчуванням
Одна з причин, по яким мені подобається мобільна операційна система Android - можливість вибору додатків за замовчуванням. Якщо потрібно, я можу одноразово відкрити що-небудь в сторонньої програми або призначити її для виконання цієї дії на постійній основі. Це стосується і браузера, так що у кожного користувача з'являється вибір між Chrome, іншими встановленими браузерами або продуктами сторонніх розробників. Я вибираю третє, а найзручнішим у використанні вважаю UC Browser від компанії UCWeb Inc, що входить до складу Alibaba Mobile Business Group.
UC Browser в особливих рекомендацій не потребує. Цей браузер відомий користувачам вже багато років і займає перше місце за популярністю серед всіх сторонніх браузерів. Іншими словами, вже встиг завоювати симпатії людей по всьому світу. Але компанія UCWeb Inc не стоїть на місці і постійно реалізує всі нові функції для користувачів, так що чи не з кожного великим оновленням UC Browser заслуговує на увагу тих, хто до сих пір з якихось причин не встановив його. Розвиток UC Browser виглядає так, ніби розробники прагнуть підкорити весь ринок мобільних браузерів і взагалі не залишити шансів конкурентам.

На даний момент актуальна для користувачів Android версія UC Browser - 10.9. У браузері використовується вдосконалений блокувальник реклами, хмарна платформа для економії мобільного трафіку, а ще з'явилася підтримка 64-бітної архітектури ARM і Android 6.0. До речі, ще одна особливість UC Browser полягає в тому, що творці браузера розробляють різні функції для різних країн. Наприклад, саме для Росії була представлена ​​можливість блокування реклами, яку розробники раніше протестували в бойових умовах, а тепер значно поліпшили. Для російськомовних користувачів UC Browser пропонує один з найбільш якісних блокувальників, оскільки орієнтований на особливості банерів і роботи рекламних мереж в нашій країні.

Технологія блокування реклами компанії UCWeb Inc. прибирає з сайтів настирливі банери, що дозволяє скоротити трафік і витрати на мобільний інтернет, а також прискорити роботу. Що важливо, якщо система чомусь не заблокувала заважає користувачеві банер, є можливість самостійно вказувати на рекламні оголошення, які ви більше не хочете бачити. У перспективі це повинно підвищити точність виявлення реклами та звести до мінімуму кількість помилок. Втім, багато чого зроблено вже зараз, адже в нашій країні користувачі виявилися дуже активними - участь в маркуванні небажаних оголошень приймає 2.2 мільйона користувачів. А ще, якщо цікаво, в адресному рядку браузера можна подивитися, скільки рекламних оголошень було «зрізано» для користувачів UC Browser і скільки трафіку зекономлено. Наприклад, щодня в Росії браузер блокує близько 120 000 000 банерів.

Втім, вбудований Adblock - це не тільки історія про скорочення трафіку, але також підвищення безпеки та зручності. Наприклад, ця технологія дозволяє переглядати відео на деяких сайтах, де спливаюче вікно повністю закриває плеєр або де примусово включається обов'язковий перегляд пре-ролу. Блокувальник також забезпечує захист від зараження вірусами та троянами, блокує фішингові сайти, контент для дорослих і заборонені ресурси, такі як, фінансові піраміди і азартні ігри.

Якщо ж низького споживання каналу за рахунок приховування зайвих банерів виявиться недостатньо для підвищення швидкості (наприклад, погано працює мобільний інтернет), у UC Browser 10.9 є Turbo-режим для прискорення завантаження сторінок. Оновлений інструмент для економії трафіку тепер заснований на хмарної технології і включається автоматично, як тільки браузер "виявляє" повільне з'єднання. У такому випадку дані сайту кешуються на найближчому півночі, потім виконується оптимізація зображень з сайту, і тільки після цього дані відправляються на пристрій користувача. З боку UCWeb Inc. це досить складний процес, адже трафік потрібно швидко пропустити через проміжний сервер, знайти баланс між якістю картинок і розміром, полегшити графіку на сайті і як можна швидше після всіх цих операцій доставити користувачеві видозмінену сторінку. На ділі вам зовсім не обов'язково думати про те, який нехай проходять сайти, щоб в оптимізованому вигляді з'являтися на екрані смартфона. Ця функція просто працює і дійсно прискорює завантаження сторінок при повільному мобільному інтернеті.

Якщо ж говорити в цілому про UC Browser, у цього браузера є російський інтерфейс, зручний і функціональний менеджер завантажень, користувачам доступна хмарна синхронізація даних, є нічний режим для читання в темряві і теми оформлення. Також варто відзначити зручну сторінку топ-сайтів для швидкого доступу до найпопулярніших ресурсів, можливість завантаження відео прямо для подальшого офлайн, розширений перегляд зображень і безліч інших приємних дрібниць, що підвищують зручність роботи з браузером. В результаті UC Browser - один з найбільш зручних і функціональних додатків в своєму класі. А найбільше він підкуповує орієнтованістю розробників на різні країни і розуміння переваг користувачів, можливість блокувати рекламу, яка дійсно заважає, а також швидко завантажувати сайти в тих місцях, де робота мобільного інтернету далека від ідеалу. Хіба вам не досить причин, щоб скачати UC Browser 10.9 прямо зараз ?
Завантажте UC Browser для вашого пристрою

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.