Статьи

Огляд програм для створення анімаційних gif'ов

  1. Класифікація програм для створення gif-анімацій
  2. Програми створення gif-анімації, що входять в популярні пакети для роботи з 2D-графікою
  3. ImageReady CS
  4. Jasc Animation Shop 3.11
  5. Спеціалізовані пакети для створення анімаційних gif'ов
  6. CyD GIF Studio Pro 8.0
  7. CoffeeCup GIF Animator 7.0
  8. Active GIF Creator 2.20 (AGIF)
  9. 2D & 3D Animator 1.5
  10. Графічні пакети для роботи з 3D-графікою

Світлана Шляхтина

Класифікація програм для створення gif-анімацій

Програми створення gif-анімації, що входять в популярні пакети для роботи з 2D-графікою

GIF Animator 5.0

ImageReady CS

Jasc Animation Shop 3.11

Спеціалізовані пакети для створення анімаційних gif'ов

Bannershop GIF Animator 5.0.4

CyD GIF Studio Pro 8.0

CoffeeCup GIF Animator 7.0

Active GIF Creator 2.20 (AGIF)

2D & 3D Animator 1.5

Графічні пакети для роботи з 3D-графікою

Xara3D 5.0

Під час блукань по безкрайніх просторах Всесвітньої мережі погляди серферів радує достаток різноманітних анімаційних об'єктів: мерехтливих, що рухаються, переливаються всіма кольорами веселки, поступово виявляються, плавно змінюють свої розміри і ін. Їх завдання - оживити Web-сторінку, зробити її оригінальною і запам'ятовується. Особливе місце серед рухомих об'єктів займають анімаційні gif'и, і це зрозуміло, оскільки, з одного боку, анімацію у форматі Animation GIF легко і швидко можна створити за допомогою відповідних програм, а з іншого - анімаційні gif'и невеликі і тому не призводять до значного уповільнення завантаження Web-сторінок.

GIF-анімації використовується можливість цього формату зберігати у файлі декілька зображень - анімаційні gif'и представляють собою серію кадрів, швидко змінюють один одного, за рахунок чого і досягається анімаційний ефект GIF-анімації використовується можливість цього формату зберігати у файлі декілька зображень - анімаційні gif'и представляють собою серію кадрів, швидко змінюють один одного, за рахунок чого і досягається анімаційний ефект. Кадри, наприклад незалежні зображення або окремі шари одного зображення, можна створити в будь-якому графічному пакеті - в Adobe Photoshop, Jasc Paint Shop Pro і ін. А ось перетворення їх в анімаційний gif-файл, який містить не тільки всі вихідні зображення, а й дані про швидкості їх виведення на екран, яка застосовується палітру, звук та ін. (причому в сильно стислому вигляді), здійснюється вже за допомогою спеціальних програм. Сьогодні завдяки широкому використанню в Web-дизайні формату Animation GIF число таких програм дуже велике.

Класифікація програм для створення gif-анімацій

про великим рахунком все програми для створення анімаційних gif'ов можна розділити на три групи про великим рахунком все програми для створення анімаційних gif'ов можна розділити на три групи. В першу входять популярні двовимірні графічні пакети, орієнтовані в першу чергу для роботи з двовимірної растрової графікою і разом з тим дозволяють створювати файли у форматі Animation GIF за рахунок доповнюють їх відповідних утиліт. Найбільш популярні з них - Adobe Photoshop з входить до його складу програмою ImageReady, Jasc Paint Shop Pro, в постачанні якого є програма Animation Shop, і Ulead PhotoImpact з програмою GIF Animator. Основною перевагою додатків даної групи є те, що анімаційна програма тісно пов'язана з відповідним графічним пакетом і тому можливо швидке перемикання між програмою-аніматором і графічним редактором при необхідності скорегувати зображення. Це зручно тільки в тому випадку, якщо ви розбираєтеся у всіх тонкощах роботи з подібними пакетами (всі вони, особливо Adobe Photoshop, вимагають серйозної підготовки). З цієї причини даний варіант більшою мірою підходить для професіоналів, а новачкам краще вибрати одну з програм другої групи.

До другої групи входять пакети, призначені виключно для створення анімаційних gif'ов. Як правило, вони мають обмежені можливості в плані малювання, тому вихідні зображення для анімації створюються в будь-якому з графічних пакетів - дані gif-аніматори не прив'язані до конкретного графічного додатку. Причому зовсім не обов'язково вибирати для роботи складні пакети, такі як Adobe Photoshop, Jasc Paint Shop Pro і Ulead PhotoImpact. Можливість використання звичного графічного пакета можна вважати головною перевагою gif-аніматорів з даної групи. До того ж незалежні програми для розробки анімаційних gif'ов мають невеликі за обсягом дистрибутиви, тому їх без проблем можна придбати через Інтернет. І нарешті, в більшості своїй додатки з цієї групи дуже прості, тому їх можна швидко освоїти.

Третю групу утворюють програми, орієнтовані на створення 3D-графіки (наприклад, 3D Studio Max) і разом з тим дозволяють створювати анімацію у форматі Animation GIF (зазвичай за рахунок спеціального плагіна, часто включається в поставку). Графічні 3D-програми зручні тим, що не вимагають покадровой промальовування - зазвичай для створення gif-файлу буває досить задати об'єкту якесь циклічне дію, наприклад поворот навколо осі, записати отриману анімацію як серію кадрів і експортувати її в анімаційний gif. Однак є одне «але» - традиційні програми для роботи з тривимірною графікою вимагають глибоких професійних знань і складні в застосуванні. Але не варто впадати у відчай! Якщо вам необхідно створити, наприклад, анімований тривимірний логотип, то цілком можна обійтися програмою Xara3D, яка хоч і позиціонується для роботи з тривимірною графікою, проте вміє створювати і анімаційні gif'и і дуже проста в застосуванні.

Додамо, що в групу програмних продуктів, орієнтованих виключно на створення анімаційних gif'ов, входять пакети, які також можна використовувати для створення тривимірних анімаційних кнопок і логотипів, правда вони вийдуть не настільки ефектними, як при застосуванні програми Xara3D.

Програми створення gif-анімації, що входять в популярні пакети для роботи з 2D-графікою

GIF Animator 5.0

Розробник: Ulead Systems, Inc.

Сайт програми: http://www.ulead.com/

Розмір дистрибутива: 11 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (15-денна демонстраційна версія - ftp://ftp.ulead.com/pub/Trial/GifAni/UGA5TBYB_E_USG.exe )

Ціна: в складі пакету Ulead PhotoImpact 10.0 - 89,99 дол .; окремо - 49,95 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000 / XP

Ulead GIF Animator входить в графічний пакет Ulead PhotoImpact, однак може використовуватися і автономно - для створення анімованих gif'ов на основі зображень, створених в будь-якому графічному пакеті. Завдяки зручному і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу і багатим можливостям, ця програма вважається сьогодні одним з найбільш зручних і функціональних gif-аніматорів і значно економить час web-дизайнера, оскільки може розпізнавати зміни, зроблені в зовнішніх редакторах (PhotoImpact, Photoshop або Paint Shop Pro), і автоматично оновлювати відповідні кадри в анімації. Анімований малюнок може бути експортований у формат PhotoImpact (UFO) або Photoshop (PSD) зі збереженням розбивки на шари. Крім того, можна виділити будь-який шар малюнка, створеного в графічному редакторі PhotoImpact, Photoshop або Paint Shop Pro, як окремий об'єкт для GIF Animator.

Крім того, можна виділити будь-який шар малюнка, створеного в графічному редакторі PhotoImpact, Photoshop або Paint Shop Pro, як окремий об'єкт для GIF Animator

Програма надає багатий набір засобів композиції, редагування, накладення спецефектів, оптимізації та експорту. Динамічна анімація багатошарових малюнків на основі повнокольорового об'єктно-орієнтованої моделі дозволяє легко маніпулювати декількома об'єктами на малюнку і швидко створювати многооб'ектних анімації, а динамічне оновлення зображень, створених у зовнішніх редакторах, встановлює новий стандарт інтеграції. Майстер анімацій спрощує розміщення зображень на робочому полі і дає можливість миттєво оцінити якість створеної анімації на основі її демонстраційного показу у вікні попереднього перегляду. Диспетчер об'єктів допомагає вести облік всіх об'єктів малюнка, а функції побудови проміжних кадрів дозволяють автоматизувати процес анімації, генеруючи проміжні позиції обраних об'єктів.

Серед можливостей Ulead GIF Animator - анімація тексту і накладення понад 130 анімаційних ефектів. Реалізовані в програмі вдосконалені методи стиснення зображень дозволяють добитися істотного зменшення розмірів анімаційних файлів, автоматична генерація HTML-коду значно прискорює процес вставки готових анімацій в web-сторінку, а підтримка експорту в різні формати, включаючи Flash, AVI, MPEG і QuickTime, робить програму ще більш привабливою.

ImageReady CS

Розробник: Adobe Systems Incorporated

Сайт програми: http://www.adobe.com/

Розмір дистрибутива: пакет Photoshop CS разом з програмою ImageReady CS: Macintosh-версія - 248,5 Мбайт, Windows-версія - 151,6 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (30-денна демонстраційна версія пакету Photoshop CS доступна тільки після реєстрації - http://download.adobe.com/pub/adobe/magic/photoshop/win/7.x/Adobe_Photoshop_CS_Tryout.zip )

Ціна: пакет Photoshop CS разом з програмою ImageReady CS - 649 дол.

Робота під управлінням Windows 2000 з Service Pack 3 або Windows XP і Mac OS X версій від 10.2.4 до 10.2.7 і Java Runtime Environment 1.4.1

Програма ImageReady CS входить до складу популярного пакету Photoshop CS від компанії Adobe і призначена для розробки різних Web-елементів, в тому числі анімованих gif'ов, що з урахуванням повної сумісності з Photoshop робить її прекрасним інструментом для web-дизайну, але, звичайно, лише за умови хорошого знання користувачем особливостей роботи в Photoshop і ImageReady, оскільки обидві програми набагато складніше, ніж всі інші, розглянуті в статті, і розраховані на професіоналів. Photoshop і ImageReady працюють в тісній взаємодії і прекрасно доповнюють один одного, а редагований файл можна без проблем переміщати між програмами під час редагування з автоматичним його збереженням. Можливий експорт створених анімованих gif-файлів в формат Macromedia Flash (SWF).

Анімовані gif'и можуть створюватися як на основі багатошарових файлів Adobe Photoshop і Adobe Illustrator, так і з окремих зображень, збережених в різних графічних форматах. При створенні анімації на основі серії зображень для монтажу кадрів не обов'язково потрібно завантажувати кожне зображення окремо - можна скористатися можливістю імпорту з папки, в якій попередньо були збережені окремі кадри майбутньої анімації. Можливо автоматичне формування необхідної кількості проміжних кадрів, що значно прискорює отримання плавних анімацій, так як відпадає потреба вручну створювати кожен кадр. У вікні програми можна відразу ж переглянути результат і при необхідності внести необхідні зміни.

ImageReady має велику галерею фільтрів, аналогічних багатьом відомим фільтрів Photoshop. Тому для додавання до кадру того чи іншого ефекту не завжди треба переключатися в Photoshop - багато дій доступні і з середовища ImageReady.

Пакетна обробка даних на основі так званих droplets - це назва отримано складанням двох слів: drop (частина поєднання drag-and-drop - перетягування мишею) і applet (аплет, маленька програма) - дозволяє автоматизувати створення ідентичних анімаційних елементів, а автоматична генерація HTML- коду істотно прискорює процес вставки готових анімацій в web-сторінку.

Jasc Animation Shop 3.11

Розробник: Jasc Software, Inc., що входить сьогодні до складу Corel Corporation

Сайт програми: http: //www.jasc.com/

Розмір дистрибутива: 11 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (30-денна демонстраційна версія - ftp://ftp.jasc.com/pub/en/ani311en.exe )

Ціна: в складі пакету Paint Shop Pro 9.0 - 95 дол .; окремо - 39 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000 / XP

Jasc Animation Shop 3.11 включена в поставку Paint Shop Pro 9, проте може використовуватися автономно для gif-анімацій (анімованих кнопок, банерів тощо.) На основі зображень, створених в будь-якому графічному пакеті.

Програма відрізняється дружнім інтерфейсом, простим і зручним режимом редагування кадрів з можливістю їх повороту, дзеркального відображення і обрізки, має великий набір інструментів: кистей, форм, інструментів стирання і обрізки, текстових інструментів та ін. Все це в сукупності з можливістю роботи з покроковими майстрами дозволяє швидко створювати gif-анімації навіть непрофесіоналам. Одночасно з цим Animation Shop має великий набір професійних ефектів і фільтрів (особливо для роботи з текстом), якими можна скористатися при створенні анімації. Програма підтримує ефективні і зручні методи оптимізації, що дозволяють швидко знайти оптимальне рішення на основі відображаються в її вікні даних про якість зображення, його розмір і швидкості завантаження і дозволяють значно скоротити розмір живого зображення.

Повна сумісність Animation Shop з Paint Shop Pro дає можливість вже на стадії створення анімації багаторазово перемикатися між цими пакетами і редагувати кадри-зображення в Paint Shop Pro, що автоматично забезпечує зміна відповідних кадрів в Animation Shop без необхідності застосування команд збереження / завантаження. Крім того, можна експортувати шари в кадри і навпаки - анімацію в багатошарове зображення.

Автоматична генерація HTML-коду істотно прискорює процес вставки готових анімацій в web-сторінку, а гнучка підтримка графічних форматів дозволяє зберігати результат не тільки у форматі GIF, а й в форматах AVI, FLC / FLI, ANI або у власному форматі програми MNG.

Спеціалізовані пакети для створення анімаційних gif'ов

Bannershop GIF Animator 5.0.4

Розробник: Selteco Software

Сайт програми: http://www.selteco.com/

Розмір дистрибутива: 1,2 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (30-денна демонстраційна версія - http://selteco.hostingmedia.org/bsga.exe )

Ціна: 39 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000 / XP

Bannershop GIF Animator є зручний візуальний інструмент для створення професійної gif-анімації (анімованих кнопок, логотипів і банерів) і вимагає від користувача мінімуму технічних навичок. Дружній інтерфейс програми, а також наявність зручного майстра анімації, яким при бажанні нескладно скористатися, в ще більшій мірі спрощує завдання. Крім того, для новачків в поставку входить прекрасно складена навчальна програма, яка ознайомить їх з усіма етапами створення анімованих gif'ов.

У той же час, незважаючи на уявну простоту, програма розпорядженні величезний арсенал можливостей. Вбудований редактор дозволяє редагувати кадри безпосередньо в програмі, а в якості основи для створюваних живих об'єктів можна використовувати найрізноманітніші елементи: готові малюнки в форматах GIF, JPEG, BMP і WMF, форми, текст та ін. Майстер кадрів допомагає виконувати їх різні перетворення (в тому числі застосувати ефекти анімації: накласти тінь, світіння, 3D-фільтри та ін.), а вбудований браузер відображає створену анімацію миттєво і гранично точно. Автоматична генерація HTML-коду дає можливість швидко вставити код в потрібну web-сторінку.

Слід зазначити, що останні версії програми можуть працювати з векторними графічними зображеннями, створеними, наприклад, в CorelDRAW або Adobe Illustrator, які перед створенням анімації будуть автоматично растеризувати безпосередньо в програмі Bannershop GIF Animator. Це нове слово в gif-анімації, так як вихідні векторні малюнки мають менший обсяг у порівнянні з аналогічними, створеними спочатку в растровому форматі. Завдяки цьому з'явилася можливість отримувати анімаційні gif'и меншого розміру, що вельми актуально для web-графіки.

Крім того, в Bannershop GIF Animator використовуються ефективні методи оптимізації анімації, які дозволяють значно зменшити розмір створюваного файлу. При цьому покроковий майстер оптимізації допоможе домогтися гарних результатів не тільки професіоналам, але і початківцям користувачам, послідовно провівши їх через всі етапи оптимізації і забезпечивши миттєвий попередній перегляд оптимізованих анімацій, завдяки чому користувачі можуть вибрати оптимальне рішення по поєднанню якості зображення і розміру файлу.

CyD GIF Studio Pro 8.0

Розробник: CyD Software Labs

Сайт програми: http://www.cydsoft.com/

Розмір дистрибутива: 3,23 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (20-денна демонстраційна версія - http://www.cydsoft.com/File/GiFStud.exe )

Ціна: 19 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003

Поки маловідома російським користувачам програма CyD GIF Studio Pro користується в усьому світі заслуженою популярністю і є професійним інструментом для gif-анімації. Вона призначена для швидкого створення анімованих банерів, кнопок і логотипів. Отримані з її допомогою анімовані елементи можуть містити 3D-текст і прості 3D-форми, згенеровані прямо в середовищі GIF Studio Pro. Можливість швидкого отримання тривимірних анімаційних gif'ов без звернення до серйозних програм тривимірної графіки варто відзначити як одне з важливих переваг GIF Studio Pro.

Можливість швидкого отримання тривимірних анімаційних gif'ов без звернення до серйозних програм тривимірної графіки варто відзначити як одне з важливих переваг GIF Studio Pro

Анімовані елементи можуть бути створені як на основі попередньо підготовлених зображень в форматах GIF, BMP, JPEG, AVI, MOV, PIC, TRGA, TIFF, PCD і навіть багатошарових файлів PSD, так і з застосуванням спеціальних інструментів для створення тривимірного тексту і найпростіших тривимірних форм . Для кожного типу анімованого елементу є специфічний набір налаштувань, що дозволяють отримати результат в лічені хвилини. Всі кадри створеного анімаційного gif'а або тільки деякі з них можна експортувати у вигляді окремих графічних файлів для подальшого використання.

У програмі є велика кількість ефектів, які можуть бути застосовані до конкретних кадрам. Більш того, нескладно створити анімацію навіть з одного кадру, задавши для нього відповідний ефект промальовування, що нагадує класичні анімаційні ефекти, які прийнято використовувати в програмах створення презентацій. Число пропонованих ефектів досить велике.

У тій же година Варто відзначіті кілька незвичне для програм даного класу и Досить складаний інтерфейс GIF Studio Pro, что складається з Великої кількості різніх панелей и меню з різноманітнімі кнопками. Доведеться витратити деякий час, щоб в ньому зорієнтуватися, однак це з лишком компенсується наданими програмою можливостями в поєднанні з символічною ціною, тим більше що користувачеві надається ціла серія майстрів, включаючи майстра імпорту кадрів, накладення ефектів, створення 3D-об'єктів, створення банерів, оптимізації та ін.

CoffeeCup GIF Animator 7.0

Розробник: CoffeeCup Software, Inc.

Сайт програми: https://cart.coffeecup.com/

Розмір дистрибутива: 1,81 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (демонстраційна версія - http://mercedes.coffeecup.com/CoffeeAnimator62.exe )

Ціна: 34 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000 / XP

CoffeeCup GIF Animator - давно отримала визнання програма створення gif-анімації для web-сайту, що володіє простим і дружнім інтерфейсом. Вона дозволяє вирішувати багато завдань за допомогою покрокових майстрів, що істотно полегшує процес створення живої графіки для початківців користувачів, і в той же час володіє широким спектром можливостей, які будуть корисні і професіоналам, в першу чергу завдяки деяким функціям, що прискорює процес розробки анімацій. Зокрема, автоматичне створення HTML-коду дозволяє швидко вставити створену анімацію в будь-яку web-сторінку, а плаваюче вікно попереднього перегляду дає можливість миттєво оцінити її якість. Створену анімацію можна зберегти як в форматі Animation GIF, так і в якості Flash-анімації в форматі SWF.

Створену анімацію можна зберегти як в форматі Animation GIF, так і в якості Flash-анімації в форматі SWF

У переліку можливостей програми - просте і зручне редагування як уже наявних, так і створюваних анімаційних gif'ов: використання прозорих фонів, визначення часу затримки для кожного кадру, зручне зміна будь-яких параметрів обраного кадру тощо.

Active GIF Creator 2.20 (AGIF)

Розробник: Image Tools Group

Сайт програми: http://www.imagetools.ru/

Розмір дистрибутива: 1,7 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (демонстраційна версія не має часових обмежень, проте в незареєстрованих копіях AGIF gif-файли зберігаються з додатковим текстом «AGif - UNREGISTERED» в лівому верхньому кутку в кожному кадрі - http://www.imagetools.ru/products/agif/agif-rus.zip )

Ціна: ліцензія для персонального використання - 220 руб., Ліцензія для комерційного використання - 900 руб.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000 / XP

Програма представляє собою зручний і простий інструмент для створення gif-анімацій з набору BMP, JPEG, ICO, PCX, PNG, TGA, Adobe Photoshop PSD-файлів і метафайлів Windows і має російський інтерфейс.

Програма представляє собою зручний і простий інструмент для створення gif-анімацій з набору BMP, JPEG, ICO, PCX, PNG, TGA, Adobe Photoshop PSD-файлів і метафайлів Windows і має російський інтерфейс

Зрозуміти, як вона працює, не складе особливих труднощів навіть для новачка, і в той же час, незважаючи на уявну простоту, програма має досить багатими можливостями для редагування і створення анімованих gif-файлів, в тому числі анімованих 3D-кнопок. Завдяки наявності вбудованого графічного редактора Active GIF Creator дозволяє редагувати кадри анімації: дублювати і об'єднувати кадри, вирізати з них окремі фрагменти, змінювати розміри, повертати і переміщати окремі кадри і ін., Надає можливість імпорту кадрів з інших gif-файлів і буфера обміну.

Програма дозволяє застосовувати набір ефектів для будь-якого кадру і для будь-якого його виділеного прямокутного фрагмента, додавати і видаляти текстові коментарі, редагувати колірні палітри та ін. В числі її можливостей - зручна оптимізація розміру створеного анімованого gif'а із зазначенням розміру отриманого gif-файлу і часу його завантаження при різних значеннях швидкості модему.

2D & 3D Animator 1.5

Розробник: PY Software

Сайт програми: http://www.activewebcam.com/

Розмір дистрибутива: 3,8 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (30-денна демонстраційна версія - http://www.activewebcam.com/Downloads/Stp2Dn3DAnim.exe)

Ціна: 49 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000 / XP

Програма 2D & 3D Animator призначена для створення анімованих 2D- і 3D-зображень, заголовків, банерів і кнопок в форматі Animation GIF. Для цього в програмі є набір готових шаблонів, зображеннями з яких можна скористатися безпосередньо або перетворити їх на свій розсуд, попередньо вставивши в потрібний кадр анімації. На будь-який кадр можна накласти один або більше спецефектів, які нагадують деякі з фільтрів Photoshop.

На будь-який кадр можна накласти один або більше спецефектів, які нагадують деякі з фільтрів Photoshop

У програмі передбачена можливість ефективної оптимізації результату (що більш ніж актуально для анімаційної 3D-графіки), підтримується розширений імпорт зображень з різних графічних форматів і експорт в формати AVI, JPEG, ICO, PNG або BMP. Правда, це не завжди зручно - при експорті в неанімаціонние формати в якості зображення зберігається лише вибраний кадр.

Варто визнати, що інтерфейс програми незвичний і досить складний, тому освоєння пакета займе чимало часу; до того ж багато дій в програмі реалізовані не дуже зручно. Однак, зважаючи на передбачену в ній можливість швидкого створення 3D-анімованих gif'ов на основі вбудованих шаблонів без необхідності звернення до графічних пакетів, орієнтованим на 3D-графіку, ми все ж вирішили включити дану програму в наш огляд.

Графічні пакети для роботи з 3D-графікою

Xara3D 5.0

Розробник: Xara Group Limited

Сайт програми: http://www.xara.com/

Розмір дистрибутива: 1,29 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (15-денна демонстраційна версія - http://downloads.xara.com/downloads/software/xara3d5n.exe )

Ціна: 44,99 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000 / XP

На відміну від більшості програм для роботи з тривимірною графікою, Xara3D має простий і дружній інтерфейс і мінімальне число налаштувань, завдяки чому в ній легко і швидко розбереться навіть новачок. І хоча програма призначена в першу чергу для створення об'ємних тексту і кнопок, вона прекрасно підходить і для отримання анімацій в форматах Animated GIF і AVI. Тому вона з успіхом використовується web-дизайнерами переважно для створення професійних тривимірних текстових логотипів.

Тому вона з успіхом використовується web-дизайнерами переважно для створення професійних тривимірних текстових логотипів

В арсеналі програми - великий набір шрифтів і текстур для оформлення створюваних об'єктів. Вона забезпечує повний контроль над створюваним текстом, включаючи його положення, вирівнювання, інтерліньяж, кернінг тощо., Ефективне і гнучке управління кольором і структурою тривимірного зображення. Крім того, зображення можна зробити матовими або блискучими, накласти на них м'яку обрамляє тінь і т.п. Досить широкий вибір анімаційних ефектів: об'єкти можуть обертатися, поступово проявлятися, пульсувати, наступати, гойдатися або зникати. Крім того, можна імпортувати особливості анімації з одного файлу і застосувати їх до іншого. Прості засоби управління анімацією дозволяють встановити будь-які часові межі, наприклад додати різні за часом паузи, або задати свої особливості анімації для кожного об'єкта.

Програма підтримує імпорт двовимірних графічних файлів у форматах WMF, EMF, GIF і PNG, а результати анімації можна зберегти не тільки в форматі Animation GIF, але це при бажанні і в форматах AVI або SWF.

КомпьютерПресс 3'2005


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача