Статьи

Огляд безкоштовного відеокурсу "Баннера в Photoshop своїми руками"

  1. Створити банер в фотошопі
  2. Відеокурс "Баннера в Photoshop своїми руками"

Всім привіт! клуб Offerinvest продовжує займатися «ліквідацією неграмотності» серед його учасників. І в його рамках з'явився черговий навчальний безкоштовний відеокурс під назвою «Баннера в Photoshop своїми руками», автором якого виступає Володимир Фірсов.

Створити банер в фотошопі

Ім'я Володимира Фірсова досить давно «на слуху»: він є творцем банерів для проектів клубу Offerinvest - це хостинг Offerhost і біржа фріланса Offerlancer . Можливо, існують ще його роботи саме в Офферінвест, але, на жаль, я лише пишу про те, що знаю. На мій погляд, все банера виконані дуже професійно: без сумніву у Володимира Фірсова є дизайнерський талант!

Крім цього абсолютно випадково по якомусь запиту вже досить давно я натрапила на канал Володимира Фірсова на Ютуб під назвою Info Navigator. Подобаються огляди тренінгів та курсів? - ласкаво просимо на канал Володимира! І що мене дуже приємно здивувало - Володимир Фірсов є власником магазину м'яких іграшок в Санкт-Петербурзі Великий-ведмедик. рф.

Відеокурс "Баннера в Photoshop своїми руками"

Тепер повертаємося безпосередньо до відеокурсу «Баннера в Photoshop своїми руками». І якщо вже вас зацікавила дана стаття, значить, ви шукайте відповідь на питання як зробити банер самостійно.

Зрозуміло, що краще Володимира - людини, який безпосередньо займається цією діяльністю, пояснити цей матеріал не зможе ніхто. Відеокурс Володимира Фірсова «Баннера в Photoshop своїми руками» включає в себе повних 12 відеоуроків по створенню банерів в фотошопі.

Зараз в Інтернеті часто можна зустріти таку фразу «багато-мало води» щодо курсів, тренінгів і т.д. Саме в уроках Володимира «води» немає взагалі! Дуже зрозуміло і докладно він показує куди і як «тицьнути» в програмі, що розбереться навіть самий-самий новачок! Мені доводилося іноді ставити на паузу, щоб зафіксувати чергове дію, тому що нічого зайвого немає, і ти постійно протягом всього уроку знаходишся в увазі.

У першому відеоуроці розповідається про те, які взагалі існують розміри банерів. І є можливість скачати файлик до себе на комп'ютер з розмірами банерів, щоб не забути цю інформацію.

У другому уроці Володимир знайомить нас програмою Фотошоп. Природно офіційно вона пропонується в платному варіанті з безкоштовним тестуванням в 30 днів. Але всі знають, що скачати її можна безкоштовно, якщо добряче «пошерстити» в Інтернеті. Я завжди в таких випадках користуюся ютубі.

У третьому уроці до підпунктів є вся інформація як зробити банер статичний. Тобто все показано чітко по кроках від вибору розміру банера, створення першого шару, підбору фону, тексту, кольору тексту і до кінцевого результату! Уроки дійсно цінні для тих, хто хоче навчитися створювати банера в фотошопі самостійно.

У четвертому уроці Володимир пояснює, як створити банер анімований. Особисто для мене це була дуже потрібна інформація! Колись я користувалася спеціальними сервісами в Інтернеті в якості експерименту для створення анімованих банерів, але, як виявилося, створювати в фотошопі анімовані банери не так вже й складно. А можливо просто Володимир Фірсов дуже хороший «учитель»).

Зрозуміло, що створювати банера можна для себе, тобто наприклад, рекламувати свої інфопродукти, якщо вони у вас є, економлячи свій бюджет. Але ж можна і заробляти на створенні рекламних банерів для клієнтів. І цій темі присвячений п'ятий і шостий урок відеокурсу «Баннера в Photoshop своїми руками». У 5 уроці Володимир проводить аналіз вартості рекламних банерів, а в 6 - пояснює, як можна заробити на створенні банерів. І тут вам на допомогу буде біржа фріланса Offerlancer.

Отже, якщо вас зацікавила тема як зробити банер своїми руками, настійно рекомендую пройти безкоштовний навчальний відеокурс «Баннера в Photoshop своїми руками» Володимира Фірсова. Часу на вивченні він у вас займе трохи, але всю цінну і необхідну інформацію по створенню банерів ви звідти почерпнете! І все, що вам залишиться зробити - це реалізувати свої знання в «життя» і заробити на цьому непогані гроші (за бажанням звичайно)!

грошові струмочки

Подобаються огляди тренінгів та курсів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то