Статьи

Огляд безкоштовного відеокурсу "Баннера в Photoshop своїми руками"

  1. Створити банер в фотошопі
  2. Відеокурс "Баннера в Photoshop своїми руками"

Всім привіт! клуб Offerinvest продовжує займатися «ліквідацією неграмотності» серед його учасників. І в його рамках з'явився черговий навчальний безкоштовний відеокурс під назвою «Баннера в Photoshop своїми руками», автором якого виступає Володимир Фірсов.

Створити банер в фотошопі

Ім'я Володимира Фірсова досить давно «на слуху»: він є творцем банерів для проектів клубу Offerinvest - це хостинг Offerhost і біржа фріланса Offerlancer . Можливо, існують ще його роботи саме в Офферінвест, але, на жаль, я лише пишу про те, що знаю. На мій погляд, все банера виконані дуже професійно: без сумніву у Володимира Фірсова є дизайнерський талант!

Крім цього абсолютно випадково по якомусь запиту вже досить давно я натрапила на канал Володимира Фірсова на Ютуб під назвою Info Navigator. Подобаються огляди тренінгів та курсів? - ласкаво просимо на канал Володимира! І що мене дуже приємно здивувало - Володимир Фірсов є власником магазину м'яких іграшок в Санкт-Петербурзі Великий-ведмедик. рф.

Відеокурс "Баннера в Photoshop своїми руками"

Тепер повертаємося безпосередньо до відеокурсу «Баннера в Photoshop своїми руками». І якщо вже вас зацікавила дана стаття, значить, ви шукайте відповідь на питання як зробити банер самостійно.

Зрозуміло, що краще Володимира - людини, який безпосередньо займається цією діяльністю, пояснити цей матеріал не зможе ніхто. Відеокурс Володимира Фірсова «Баннера в Photoshop своїми руками» включає в себе повних 12 відеоуроків по створенню банерів в фотошопі.

Зараз в Інтернеті часто можна зустріти таку фразу «багато-мало води» щодо курсів, тренінгів і т.д. Саме в уроках Володимира «води» немає взагалі! Дуже зрозуміло і докладно він показує куди і як «тицьнути» в програмі, що розбереться навіть самий-самий новачок! Мені доводилося іноді ставити на паузу, щоб зафіксувати чергове дію, тому що нічого зайвого немає, і ти постійно протягом всього уроку знаходишся в увазі.

У першому відеоуроці розповідається про те, які взагалі існують розміри банерів. І є можливість скачати файлик до себе на комп'ютер з розмірами банерів, щоб не забути цю інформацію.

У другому уроці Володимир знайомить нас програмою Фотошоп. Природно офіційно вона пропонується в платному варіанті з безкоштовним тестуванням в 30 днів. Але всі знають, що скачати її можна безкоштовно, якщо добряче «пошерстити» в Інтернеті. Я завжди в таких випадках користуюся ютубі.

У третьому уроці до підпунктів є вся інформація як зробити банер статичний. Тобто все показано чітко по кроках від вибору розміру банера, створення першого шару, підбору фону, тексту, кольору тексту і до кінцевого результату! Уроки дійсно цінні для тих, хто хоче навчитися створювати банера в фотошопі самостійно.

У четвертому уроці Володимир пояснює, як створити банер анімований. Особисто для мене це була дуже потрібна інформація! Колись я користувалася спеціальними сервісами в Інтернеті в якості експерименту для створення анімованих банерів, але, як виявилося, створювати в фотошопі анімовані банери не так вже й складно. А можливо просто Володимир Фірсов дуже хороший «учитель»).

Зрозуміло, що створювати банера можна для себе, тобто наприклад, рекламувати свої інфопродукти, якщо вони у вас є, економлячи свій бюджет. Але ж можна і заробляти на створенні рекламних банерів для клієнтів. І цій темі присвячений п'ятий і шостий урок відеокурсу «Баннера в Photoshop своїми руками». У 5 уроці Володимир проводить аналіз вартості рекламних банерів, а в 6 - пояснює, як можна заробити на створенні банерів. І тут вам на допомогу буде біржа фріланса Offerlancer.

Отже, якщо вас зацікавила тема як зробити банер своїми руками, настійно рекомендую пройти безкоштовний навчальний відеокурс «Баннера в Photoshop своїми руками» Володимира Фірсова. Часу на вивченні він у вас займе трохи, але всю цінну і необхідну інформацію по створенню банерів ви звідти почерпнете! І все, що вам залишиться зробити - це реалізувати свої знання в «життя» і заробити на цьому непогані гроші (за бажанням звичайно)!

грошові струмочки

Подобаються огляди тренінгів та курсів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).