Статьи

Огляд кращих CMS для інтернет-магазину. Популярні безкоштовні і платні платформи.

 1. Огляд кращих CMS для інтернет-магазину. Популярні безкоштовні і платні платформи. Проблематика вибору...
 2. Види рішень CMS для інтернет-магазинів
 3. самописние платформи
 4. SAAS-платформи для інтернет-магазинів
 5. коробкові платформи
 6. Огляд найпопулярніших платформ для інтернет-магазинів в Україні
 7. Як платформа інтернет-магазину впливає на його просування
 8. Огляд кращих CMS для інтернет-магазину. Популярні безкоштовні і платні платформи.
 9. Види рішень CMS для інтернет-магазинів
 10. самописние платформи
 11. SAAS-платформи для інтернет-магазинів
 12. коробкові платформи
 13. Огляд найпопулярніших платформ для інтернет-магазинів в Україні
 14. Як платформа інтернет-магазину впливає на його просування
 15. Огляд кращих CMS для інтернет-магазину. Популярні безкоштовні і платні платформи.
 16. Види рішень CMS для інтернет-магазинів
 17. самописние платформи
 18. SAAS-платформи для інтернет-магазинів
 19. коробкові платформи
 20. Огляд найпопулярніших платформ для інтернет-магазинів в Україні
 21. Як платформа інтернет-магазину впливає на його просування
 22. Огляд кращих CMS для інтернет-магазину. Популярні безкоштовні і платні платформи.
 23. Види рішень CMS для інтернет-магазинів
 24. самописние платформи
 25. SAAS-платформи для інтернет-магазинів
 26. коробкові платформи
 27. Огляд найпопулярніших платформ для інтернет-магазинів в Україні
 28. Як платформа інтернет-магазину впливає на його просування
 29. Огляд кращих CMS для інтернет-магазину. Популярні безкоштовні і платні платформи.
 30. Види рішень CMS для інтернет-магазинів
 31. самописние платформи
 32. SAAS-платформи для інтернет-магазинів
 33. коробкові платформи
 34. Огляд найпопулярніших платформ для інтернет-магазинів в Україні
 35. Як платформа інтернет-магазину впливає на його просування

Огляд кращих CMS для інтернет-магазину. Популярні безкоштовні і платні платформи.

Проблематика вибору платформи для online-магазину

Вибір платформи для створення інтернет-магазину - важливе рішення, від якого залежить подальший розвиток і прибутковість бізнесу.

Уявіть, що вам необхідно перевезти який-небудь вантаж, наприклад, деякі меблі з одного офісу в інший. Яку машину ви візьмете? Мінівен коштує дешевше, але в нього меблі не поміститься. Вантажівка з навантажувачем на 3 тонни ваги - відмінно, тільки навіщо, якщо у вас всього лише кілька столів і шафу? А ось вантажна газель, мабуть, в самий раз і за ціною, і за функціональністю.

У випадку з вибором платформи стане в нагоді той же принцип: в залежності від особливостей вашого бізнесу вам знадобиться платформа з певним набором функцій.

Розглянемо основні з них:
Розглянемо основні з них:

 1. Каталог товарів. Платформа для інтернет магазину повинна забезпечити зручне додавання товарів і описів до них. Якщо рахунок артикулів ведеться на сотні і тисячі найменувань, обрана CMS повинна передбачати можливість вивантаження товарних позицій в автоматичному режимі.
 2. Шаблони дизайну. Перевага буде за тією платформою, в якій передбачені різні варіанти оформлення магазину, а також можливість змінювати розташування блоків та інших елементів з метою зробити сайт зручним та збільшити конверсію.
 3. Оформлення замовлення та оплата. Вчинення покупки на вашому сайті має бути гранично простим для рядового користувача. Інтуїтивно зрозумілий функціонал, тільки важливі поля для заповнення, автоматичний прорахунок загальної вартості з урахуванням доставки. У платформі повинні бути закладені найбільш популярні способи здійснення оплати.
 4. Можливості для пошукової оптимізації. Платформа для створення інтернет магазину повинна бути адаптованою під актуальні вимоги пошукових систем. Це важлива умова просування сайту і збільшення продажів за рахунок органічного трафіку. Корисними для СЕО-просування будуть: ЧПУ, способи уникнення дублів сторінок, модуль для редагування мета-даних, адаптивний дизайн, можливість підключення захищеного з'єднання, блок для текстового контенту (новини, статті, акції та ін.).
 5. Інтеграція з системами аналітики. Можливість отримувати аналітичні дані про інтернет-магазині за допомогою Google Analytics або Яндекс.Метрики.

Види рішень CMS для інтернет-магазинів

Щоб створити інтернет-магазин (перенести у віртуальний простір готовий бізнес або налагодити робочі процеси з нуля), можна скористатися наступними рішеннями:

самописние платформи

самописние платформи

Йдеться про CMS, які розробляються за індивідуальним замовленням. Таке рішення пропонують розробники-фрілансери і маркетингові агентства для бізнесу з великим потенціалом. Самописние движки дуже гнучкі в налаштуванні і можуть задовольнити будь-які вимоги замовника. Зручні тим, що споживають менше ресурсів у порівнянні з іншими варіантами. Мінуси самопісний платформи - дорожнеча і тривалість розробки, прив'язка до виконавця. Також варто віддавати звіт тому, що при використанні самописних платформ може бути величезна кількість багів і недоробок, які можуть виникнути через недостатнє тестування двигунів самими розробниками.

SAAS-платформи для інтернет-магазинів

SAAS-платформи для інтернет-магазинів

Хмарний сервіс інтернет-магазину з типовим функціоналом. Таке рішення дозволяє відкрити магазин за один день, без утомливих пошуків виконавця. Хмарні сервіси - ідеальне рішення для тих, хто хоче протестувати нішу. Українські SAAS-платформи пропонують можливість безкоштовно користуватися послугами на термін від 14 до 30 днів. Розглянемо переваги найпопулярніших платформ:

 • Prom.ua. 30 днів безкоштовного тестування системи. Консультації персонального менеджера. Можливість зареєструвати магазин на персональному домені. Широкий вибір дизайнів для онлайн-магазинів (платні і безкоштовні). Повідомлення про замовлення на пошту, в смс. Можливість проставляти оптові і роздрібні ціни. Знижки з обмеженим терміном актуальності. Експорт / імпорт товарів. Оплата відразу за рік по будь-якого тарифного пакету.
 • Arbooz.com. 3 тижні користування безкоштовно. Відсутня можливість підключити зовнішній домен. Проста форма оформлення замовлення. Послуги з розміщення контекстної реклами і пошукового просування. Можливість імпортувати товари. Підключена платіжна система Liqpay. Супровід замовлень квитанціями. 5 статусів замовлення.
 • Gollos.30 днів користування безкоштовно. Можливість підключення власного домену. Індивідуальний набір характеристик для групи товарів. Вибір валюти. Повідомлення про наявність товару. Платіжні шлюзи Webmoney, Paypal, Liqpay, EasyPay.by, QIWI та інші. Можливість налаштувати знижки для певних груп покупців. Налаштування прав доступу різних груп адміністраторів. Багато шаблонів дизайну. Можливість редагувати мета-теги для СЕО-просування.
 • Shopium. Тестовий період - 30 днів з моменту реєстрації. Багато шаблонів дизайну, можливість створення індивідуального оформлення. Імпорт / експорт товарів, настройка індивідуальних параметрів і фільтрів для зручного пошуку. З платіжних систем - WebMoney, Liqpay і Інтеркаса. Можливість налаштовувати способи доставки і пов'язувати їх з варіантами оплати. 6 статусів замовлення.

коробкові платформи

коробкові платформи

Це движки, які можна встановити на сервер і приступити до використання. Зупинимося докладніше на найвідоміших коробкових рішеннях:

  • OpenCart. Безкоштовна платформа для інтернет магазину з простим кодом. Багато шаблонів дизайну і програмних модулів, серед них - безкоштовні і недорогі платні.
  • Bitrix. Краща CMS для інтернет магазину середнього і великого бізнесу.
  • Drupal. Оpen source система на мові PHP. Широкий функціонал.
  • Magento. CMS для інтернет магазину безкоштовно використовується, але додаткові функції і програмні модулі для неї доведеться купувати.
  • Shop script. Платний движок з демоверсією, на якій можна тестувати, в тому числі, кілька шаблонів оформлення. Гнучка система управління контентом. Наявність додаткових плагінів і додатків. Зручна адмінпанель.
  • Image CMS. Якщо потрібно вибрати CMS для інтернет магазину з широким вихідним функціоналом і можливостями оптимізації для пошукового просування, Image стане відмінним варіантом.
  • UMI.CMS. Функція візуального редагування. Зручна адмінпанель. Інтегрується з 1С. Редагування мета-тегів для SEO.
  • WordPress. Створення ІМ за допомогою плагінів (WooCommerce, eCommerce, eShop, Jigoshop, WP Shop і інші).

Огляд найпопулярніших платформ для інтернет-магазинів в Україні

Яка найкраща платформа для інтернет магазину з точки зору більшості користувачів? Познайомимося з рейтингом движків в Україні:

   1. WordPress. Найбільш проста і доступна система, в якій розібратися під силу навіть новачкові. Для неї є багато платних і безкоштовних плагінів, шаблонів оформлення. За допомогою плагінів для ІМ можна налаштувати відображення товарів, категорії, систему знижок і інші параметри. Зручне управління контентом, редагування карток товарів.
   2. Joomla! . Безкоштовний движок зі зручною адмінпанель. Сотні плагінів і шаблони дизайну. Можливість прописувати мета-теги для пошукової оптимізації. Основні переваги - простота і швидкість роботи. Підійде для невеликих магазинів з асортиментом в кілька сотень товарів.
   3. Drupal . Функціональний і легкий движок (не вимагає багато ресурсів). Більш ніж 30 тисяч програмних модулів. Підходить для інтернет-магазинів з не дуже великим асортиментом.
   4. Magento. Движок відмінно показує себе в роботі і може вважатися кращим рішенням, якщо немає серйозних обмежень по бюджету. Серед переваг - шаблони дизайну, синхронізація з 1С, імпорт / експорт товарних позицій з Excel-документа, фільтри по товарах, порівняння, автоматичний підрахунок ціни з урахуванням знижки, СЕО-оптимізація.
   5. PrestaShop. Безкоштовний движок з можливістю вибору характеристик і категорій для товару, сортування покупців за групами, внутрішніми системами збору аналітичних даних. Простий в управлінні. Широкий функціонал, велика кількість програмних модулів.
   6. OpenCart. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і прекрасний набір базових функцій, необхідних для інтернет-магазину (характеристики товарів, знижки та акції, система звітів по замовленнях і продажу). Для доробок дизайну, функцій і цілей пошукового просування є безліч готових безкоштовних модулів, які без праці інтегруються в інтернет-магазин. В Україні OpenCart користується дуже великою популярністю через простоту і порівняно доступних цін на розробку і модернізацію системи. На базі OpenCart розробники «Бізнес Сайт» створили безліч інтернет-магазинів, наприклад, магазин автомобільних товарів Автогір і інтернет-магазин кавового обладнання та аксесуарів Дім Кави.
   7. 1С-Бітрікс. Движок платний, але забезпечує технічний супровід кожного клієнта. Серед переваг - широкий набір функціональних можливостей, додаткові програмні модулі, SEO шаблони, система обліку товару і ведення звітності, широкий вибір платіжних систем, синхронізація з 1С та багато іншого. На цій платформі веб-студія «Бізнес Сайт» розробила інтернет-магазин сумок та шкіргалантереї Tolstosum.

Як платформа інтернет-магазину впливає на його просування

Замислюючись про те, як вибрати CMS для інтернет магазину, варто враховувати необхідність подальшого просування ресурсу в пошуковій видачі.
Замислюючись про те, як вибрати CMS для інтернет магазину, варто враховувати необхідність подальшого просування ресурсу в пошуковій видачі

Обрана платформа може надати ряд можливостей для SEO-оптимізації інтернет-магазину або, навпаки, істотно їх обмежити.

Так, «SEO-friendly СMS» володіє наступними функціями:

   1. Чистота вихідного коду HTML.
   2. Наявність адаптивного дизайну.
   3. Можливість заповнення мета тегів.
   4. Генерація человекопонятний посилань.
   5. Висока швидкість завантаження сторінок.
   6. Можливість додавати текстовий контент (блог, розділ для акцій і новин і т. Д.).

Якщо движок інтернет-магазину має ці функціональними можливостями, то подальше просування сайту в пошуковій видачі залежить тільки від уміння правильно ними скористатися.

Тільки до 23.05.2019 числа діє знижка 15% на створення інтернет-магазину - встигніть залишити заявку!

Огляд кращих CMS для інтернет-магазину. Популярні безкоштовні і платні платформи.

Проблематика вибору платформи для online-магазину

Вибір платформи для створення інтернет-магазину - важливе рішення, від якого залежить подальший розвиток і прибутковість бізнесу.

Уявіть, що вам необхідно перевезти який-небудь вантаж, наприклад, деякі меблі з одного офісу в інший. Яку машину ви візьмете? Мінівен коштує дешевше, але в нього меблі не поміститься. Вантажівка з навантажувачем на 3 тонни ваги - відмінно, тільки навіщо, якщо у вас всього лише кілька столів і шафу? А ось вантажна газель, мабуть, в самий раз і за ціною, і за функціональністю.

У випадку з вибором платформи стане в нагоді той же принцип: в залежності від особливостей вашого бізнесу вам знадобиться платформа з певним набором функцій.

Розглянемо основні з них:
Розглянемо основні з них:

 1. Каталог товарів. Платформа для інтернет магазину повинна забезпечити зручне додавання товарів і описів до них. Якщо рахунок артикулів ведеться на сотні і тисячі найменувань, обрана CMS повинна передбачати можливість вивантаження товарних позицій в автоматичному режимі.
 2. Шаблони дизайну. Перевага буде за тією платформою, в якій передбачені різні варіанти оформлення магазину, а також можливість змінювати розташування блоків та інших елементів з метою зробити сайт зручним та збільшити конверсію.
 3. Оформлення замовлення та оплата. Вчинення покупки на вашому сайті має бути гранично простим для рядового користувача. Інтуїтивно зрозумілий функціонал, тільки важливі поля для заповнення, автоматичний прорахунок загальної вартості з урахуванням доставки. У платформі повинні бути закладені найбільш популярні способи здійснення оплати.
 4. Можливості для пошукової оптимізації. Платформа для створення інтернет магазину повинна бути адаптованою під актуальні вимоги пошукових систем. Це важлива умова просування сайту і збільшення продажів за рахунок органічного трафіку. Корисними для СЕО-просування будуть: ЧПУ, способи уникнення дублів сторінок, модуль для редагування мета-даних, адаптивний дизайн, можливість підключення захищеного з'єднання, блок для текстового контенту (новини, статті, акції та ін.).
 5. Інтеграція з системами аналітики. Можливість отримувати аналітичні дані про інтернет-магазині за допомогою Google Analytics або Яндекс.Метрики.

Види рішень CMS для інтернет-магазинів

Щоб створити інтернет-магазин (перенести у віртуальний простір готовий бізнес або налагодити робочі процеси з нуля), можна скористатися наступними рішеннями:

самописние платформи

самописние платформи

Йдеться про CMS, які розробляються за індивідуальним замовленням. Таке рішення пропонують розробники-фрілансери і маркетингові агентства для бізнесу з великим потенціалом. Самописние движки дуже гнучкі в налаштуванні і можуть задовольнити будь-які вимоги замовника. Зручні тим, що споживають менше ресурсів у порівнянні з іншими варіантами. Мінуси самопісний платформи - дорожнеча і тривалість розробки, прив'язка до виконавця. Також варто віддавати звіт тому, що при використанні самописних платформ може бути величезна кількість багів і недоробок, які можуть виникнути через недостатнє тестування двигунів самими розробниками.

SAAS-платформи для інтернет-магазинів

SAAS-платформи для інтернет-магазинів

Хмарний сервіс інтернет-магазину з типовим функціоналом. Таке рішення дозволяє відкрити магазин за один день, без утомливих пошуків виконавця. Хмарні сервіси - ідеальне рішення для тих, хто хоче протестувати нішу. Українські SAAS-платформи пропонують можливість безкоштовно користуватися послугами на термін від 14 до 30 днів. Розглянемо переваги найпопулярніших платформ:

 • Prom.ua. 30 днів безкоштовного тестування системи. Консультації персонального менеджера. Можливість зареєструвати магазин на персональному домені. Широкий вибір дизайнів для онлайн-магазинів (платні і безкоштовні). Повідомлення про замовлення на пошту, в смс. Можливість проставляти оптові і роздрібні ціни. Знижки з обмеженим терміном актуальності. Експорт / імпорт товарів. Оплата відразу за рік по будь-якого тарифного пакету.
 • Arbooz.com. 3 тижні користування безкоштовно. Відсутня можливість підключити зовнішній домен. Проста форма оформлення замовлення. Послуги з розміщення контекстної реклами і пошукового просування. Можливість імпортувати товари. Підключена платіжна система Liqpay. Супровід замовлень квитанціями. 5 статусів замовлення.
 • Gollos.30 днів користування безкоштовно. Можливість підключення власного домену. Індивідуальний набір характеристик для групи товарів. Вибір валюти. Повідомлення про наявність товару. Платіжні шлюзи Webmoney, Paypal, Liqpay, EasyPay.by, QIWI та інші. Можливість налаштувати знижки для певних груп покупців. Налаштування прав доступу різних груп адміністраторів. Багато шаблонів дизайну. Можливість редагувати мета-теги для СЕО-просування.
 • Shopium. Тестовий період - 30 днів з моменту реєстрації. Багато шаблонів дизайну, можливість створення індивідуального оформлення. Імпорт / експорт товарів, настройка індивідуальних параметрів і фільтрів для зручного пошуку. З платіжних систем - WebMoney, Liqpay і Інтеркаса. Можливість налаштовувати способи доставки і пов'язувати їх з варіантами оплати. 6 статусів замовлення.

коробкові платформи

коробкові платформи

Це движки, які можна встановити на сервер і приступити до використання. Зупинимося докладніше на найвідоміших коробкових рішеннях:

  • OpenCart. Безкоштовна платформа для інтернет магазину з простим кодом. Багато шаблонів дизайну і програмних модулів, серед них - безкоштовні і недорогі платні.
  • Bitrix. Краща CMS для інтернет магазину середнього і великого бізнесу.
  • Drupal. Оpen source система на мові PHP. Широкий функціонал.
  • Magento. CMS для інтернет магазину безкоштовно використовується, але додаткові функції і програмні модулі для неї доведеться купувати.
  • Shop script. Платний движок з демоверсією, на якій можна тестувати, в тому числі, кілька шаблонів оформлення. Гнучка система управління контентом. Наявність додаткових плагінів і додатків. Зручна адмінпанель.
  • Image CMS. Якщо потрібно вибрати CMS для інтернет магазину з широким вихідним функціоналом і можливостями оптимізації для пошукового просування, Image стане відмінним варіантом.
  • UMI.CMS. Функція візуального редагування. Зручна адмінпанель. Інтегрується з 1С. Редагування мета-тегів для SEO.
  • WordPress. Створення ІМ за допомогою плагінів (WooCommerce, eCommerce, eShop, Jigoshop, WP Shop і інші).

Огляд найпопулярніших платформ для інтернет-магазинів в Україні

Яка найкраща платформа для інтернет магазину з точки зору більшості користувачів? Познайомимося з рейтингом движків в Україні:

   1. WordPress. Найбільш проста і доступна система, в якій розібратися під силу навіть новачкові. Для неї є багато платних і безкоштовних плагінів, шаблонів оформлення. За допомогою плагінів для ІМ можна налаштувати відображення товарів, категорії, систему знижок і інші параметри. Зручне управління контентом, редагування карток товарів.
   2. Joomla! . Безкоштовний движок зі зручною адмінпанель. Сотні плагінів і шаблони дизайну. Можливість прописувати мета-теги для пошукової оптимізації. Основні переваги - простота і швидкість роботи. Підійде для невеликих магазинів з асортиментом в кілька сотень товарів.
   3. Drupal . Функціональний і легкий движок (не вимагає багато ресурсів). Більш ніж 30 тисяч програмних модулів. Підходить для інтернет-магазинів з не дуже великим асортиментом.
   4. Magento. Движок відмінно показує себе в роботі і може вважатися кращим рішенням, якщо немає серйозних обмежень по бюджету. Серед переваг - шаблони дизайну, синхронізація з 1С, імпорт / експорт товарних позицій з Excel-документа, фільтри по товарах, порівняння, автоматичний підрахунок ціни з урахуванням знижки, СЕО-оптимізація.
   5. PrestaShop. Безкоштовний движок з можливістю вибору характеристик і категорій для товару, сортування покупців за групами, внутрішніми системами збору аналітичних даних. Простий в управлінні. Широкий функціонал, велика кількість програмних модулів.
   6. OpenCart. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і прекрасний набір базових функцій, необхідних для інтернет-магазину (характеристики товарів, знижки та акції, система звітів по замовленнях і продажу). Для доробок дизайну, функцій і цілей пошукового просування є безліч готових безкоштовних модулів, які без праці інтегруються в інтернет-магазин. В Україні OpenCart користується дуже великою популярністю через простоту і порівняно доступних цін на розробку і модернізацію системи. На базі OpenCart розробники «Бізнес Сайт» створили безліч інтернет-магазинів, наприклад, магазин автомобільних товарів Автогір і інтернет-магазин кавового обладнання та аксесуарів Дім Кави.
   7. 1С-Бітрікс. Движок платний, але забезпечує технічний супровід кожного клієнта. Серед переваг - широкий набір функціональних можливостей, додаткові програмні модулі, SEO шаблони, система обліку товару і ведення звітності, широкий вибір платіжних систем, синхронізація з 1С та багато іншого. На цій платформі веб-студія «Бізнес Сайт» розробила інтернет-магазин сумок та шкіргалантереї Tolstosum.

Як платформа інтернет-магазину впливає на його просування

Замислюючись про те, як вибрати CMS для інтернет магазину, варто враховувати необхідність подальшого просування ресурсу в пошуковій видачі.
Замислюючись про те, як вибрати CMS для інтернет магазину, варто враховувати необхідність подальшого просування ресурсу в пошуковій видачі

Обрана платформа може надати ряд можливостей для SEO-оптимізації інтернет-магазину або, навпаки, істотно їх обмежити.

Так, «SEO-friendly СMS» володіє наступними функціями:

   1. Чистота вихідного коду HTML.
   2. Наявність адаптивного дизайну.
   3. Можливість заповнення мета тегів.
   4. Генерація человекопонятний посилань.
   5. Висока швидкість завантаження сторінок.
   6. Можливість додавати текстовий контент (блог, розділ для акцій і новин і т. Д.).

Якщо движок інтернет-магазину має ці функціональними можливостями, то подальше просування сайту в пошуковій видачі залежить тільки від уміння правильно ними скористатися.

Тільки до 23.05.2019 числа діє знижка 15% на створення інтернет-магазину - встигніть залишити заявку!

Огляд кращих CMS для інтернет-магазину. Популярні безкоштовні і платні платформи.

Проблематика вибору платформи для online-магазину

Вибір платформи для створення інтернет-магазину - важливе рішення, від якого залежить подальший розвиток і прибутковість бізнесу.

Уявіть, що вам необхідно перевезти який-небудь вантаж, наприклад, деякі меблі з одного офісу в інший. Яку машину ви візьмете? Мінівен коштує дешевше, але в нього меблі не поміститься. Вантажівка з навантажувачем на 3 тонни ваги - відмінно, тільки навіщо, якщо у вас всього лише кілька столів і шафу? А ось вантажна газель, мабуть, в самий раз і за ціною, і за функціональністю.

У випадку з вибором платформи стане в нагоді той же принцип: в залежності від особливостей вашого бізнесу вам знадобиться платформа з певним набором функцій.

Розглянемо основні з них:
Розглянемо основні з них:

 1. Каталог товарів. Платформа для інтернет магазину повинна забезпечити зручне додавання товарів і описів до них. Якщо рахунок артикулів ведеться на сотні і тисячі найменувань, обрана CMS повинна передбачати можливість вивантаження товарних позицій в автоматичному режимі.
 2. Шаблони дизайну. Перевага буде за тією платформою, в якій передбачені різні варіанти оформлення магазину, а також можливість змінювати розташування блоків та інших елементів з метою зробити сайт зручним та збільшити конверсію.
 3. Оформлення замовлення та оплата. Вчинення покупки на вашому сайті має бути гранично простим для рядового користувача. Інтуїтивно зрозумілий функціонал, тільки важливі поля для заповнення, автоматичний прорахунок загальної вартості з урахуванням доставки. У платформі повинні бути закладені найбільш популярні способи здійснення оплати.
 4. Можливості для пошукової оптимізації. Платформа для створення інтернет магазину повинна бути адаптованою під актуальні вимоги пошукових систем. Це важлива умова просування сайту і збільшення продажів за рахунок органічного трафіку. Корисними для СЕО-просування будуть: ЧПУ, способи уникнення дублів сторінок, модуль для редагування мета-даних, адаптивний дизайн, можливість підключення захищеного з'єднання, блок для текстового контенту (новини, статті, акції та ін.).
 5. Інтеграція з системами аналітики. Можливість отримувати аналітичні дані про інтернет-магазині за допомогою Google Analytics або Яндекс.Метрики.

Види рішень CMS для інтернет-магазинів

Щоб створити інтернет-магазин (перенести у віртуальний простір готовий бізнес або налагодити робочі процеси з нуля), можна скористатися наступними рішеннями:

самописние платформи

самописние платформи

Йдеться про CMS, які розробляються за індивідуальним замовленням. Таке рішення пропонують розробники-фрілансери і маркетингові агентства для бізнесу з великим потенціалом. Самописние движки дуже гнучкі в налаштуванні і можуть задовольнити будь-які вимоги замовника. Зручні тим, що споживають менше ресурсів у порівнянні з іншими варіантами. Мінуси самопісний платформи - дорожнеча і тривалість розробки, прив'язка до виконавця. Також варто віддавати звіт тому, що при використанні самописних платформ може бути величезна кількість багів і недоробок, які можуть виникнути через недостатнє тестування двигунів самими розробниками.

SAAS-платформи для інтернет-магазинів

SAAS-платформи для інтернет-магазинів

Хмарний сервіс інтернет-магазину з типовим функціоналом. Таке рішення дозволяє відкрити магазин за один день, без утомливих пошуків виконавця. Хмарні сервіси - ідеальне рішення для тих, хто хоче протестувати нішу. Українські SAAS-платформи пропонують можливість безкоштовно користуватися послугами на термін від 14 до 30 днів. Розглянемо переваги найпопулярніших платформ:

 • Prom.ua. 30 днів безкоштовного тестування системи. Консультації персонального менеджера. Можливість зареєструвати магазин на персональному домені. Широкий вибір дизайнів для онлайн-магазинів (платні і безкоштовні). Повідомлення про замовлення на пошту, в смс. Можливість проставляти оптові і роздрібні ціни. Знижки з обмеженим терміном актуальності. Експорт / імпорт товарів. Оплата відразу за рік по будь-якого тарифного пакету.
 • Arbooz.com. 3 тижні користування безкоштовно. Відсутня можливість підключити зовнішній домен. Проста форма оформлення замовлення. Послуги з розміщення контекстної реклами і пошукового просування. Можливість імпортувати товари. Підключена платіжна система Liqpay. Супровід замовлень квитанціями. 5 статусів замовлення.
 • Gollos.30 днів користування безкоштовно. Можливість підключення власного домену. Індивідуальний набір характеристик для групи товарів. Вибір валюти. Повідомлення про наявність товару. Платіжні шлюзи Webmoney, Paypal, Liqpay, EasyPay.by, QIWI та інші. Можливість налаштувати знижки для певних груп покупців. Налаштування прав доступу різних груп адміністраторів. Багато шаблонів дизайну. Можливість редагувати мета-теги для СЕО-просування.
 • Shopium. Тестовий період - 30 днів з моменту реєстрації. Багато шаблонів дизайну, можливість створення індивідуального оформлення. Імпорт / експорт товарів, настройка індивідуальних параметрів і фільтрів для зручного пошуку. З платіжних систем - WebMoney, Liqpay і Інтеркаса. Можливість налаштовувати способи доставки і пов'язувати їх з варіантами оплати. 6 статусів замовлення.

коробкові платформи

коробкові платформи

Це движки, які можна встановити на сервер і приступити до використання. Зупинимося докладніше на найвідоміших коробкових рішеннях:

  • OpenCart. Безкоштовна платформа для інтернет магазину з простим кодом. Багато шаблонів дизайну і програмних модулів, серед них - безкоштовні і недорогі платні.
  • Bitrix. Краща CMS для інтернет магазину середнього і великого бізнесу.
  • Drupal. Оpen source система на мові PHP. Широкий функціонал.
  • Magento. CMS для інтернет магазину безкоштовно використовується, але додаткові функції і програмні модулі для неї доведеться купувати.
  • Shop script. Платний движок з демоверсією, на якій можна тестувати, в тому числі, кілька шаблонів оформлення. Гнучка система управління контентом. Наявність додаткових плагінів і додатків. Зручна адмінпанель.
  • Image CMS. Якщо потрібно вибрати CMS для інтернет магазину з широким вихідним функціоналом і можливостями оптимізації для пошукового просування, Image стане відмінним варіантом.
  • UMI.CMS. Функція візуального редагування. Зручна адмінпанель. Інтегрується з 1С. Редагування мета-тегів для SEO.
  • WordPress. Створення ІМ за допомогою плагінів (WooCommerce, eCommerce, eShop, Jigoshop, WP Shop і інші).

Огляд найпопулярніших платформ для інтернет-магазинів в Україні

Яка найкраща платформа для інтернет магазину з точки зору більшості користувачів? Познайомимося з рейтингом движків в Україні:

   1. WordPress. Найбільш проста і доступна система, в якій розібратися під силу навіть новачкові. Для неї є багато платних і безкоштовних плагінів, шаблонів оформлення. За допомогою плагінів для ІМ можна налаштувати відображення товарів, категорії, систему знижок і інші параметри. Зручне управління контентом, редагування карток товарів.
   2. Joomla! . Безкоштовний движок зі зручною адмінпанель. Сотні плагінів і шаблони дизайну. Можливість прописувати мета-теги для пошукової оптимізації. Основні переваги - простота і швидкість роботи. Підійде для невеликих магазинів з асортиментом в кілька сотень товарів.
   3. Drupal . Функціональний і легкий движок (не вимагає багато ресурсів). Більш ніж 30 тисяч програмних модулів. Підходить для інтернет-магазинів з не дуже великим асортиментом.
   4. Magento. Движок відмінно показує себе в роботі і може вважатися кращим рішенням, якщо немає серйозних обмежень по бюджету. Серед переваг - шаблони дизайну, синхронізація з 1С, імпорт / експорт товарних позицій з Excel-документа, фільтри по товарах, порівняння, автоматичний підрахунок ціни з урахуванням знижки, СЕО-оптимізація.
   5. PrestaShop. Безкоштовний движок з можливістю вибору характеристик і категорій для товару, сортування покупців за групами, внутрішніми системами збору аналітичних даних. Простий в управлінні. Широкий функціонал, велика кількість програмних модулів.
   6. OpenCart. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і прекрасний набір базових функцій, необхідних для інтернет-магазину (характеристики товарів, знижки та акції, система звітів по замовленнях і продажу). Для доробок дизайну, функцій і цілей пошукового просування є безліч готових безкоштовних модулів, які без праці інтегруються в інтернет-магазин. В Україні OpenCart користується дуже великою популярністю через простоту і порівняно доступних цін на розробку і модернізацію системи. На базі OpenCart розробники «Бізнес Сайт» створили безліч інтернет-магазинів, наприклад, магазин автомобільних товарів Автогір і інтернет-магазин кавового обладнання та аксесуарів Дім Кави.
   7. 1С-Бітрікс. Движок платний, але забезпечує технічний супровід кожного клієнта. Серед переваг - широкий набір функціональних можливостей, додаткові програмні модулі, SEO шаблони, система обліку товару і ведення звітності, широкий вибір платіжних систем, синхронізація з 1С та багато іншого. На цій платформі веб-студія «Бізнес Сайт» розробила інтернет-магазин сумок та шкіргалантереї Tolstosum.

Як платформа інтернет-магазину впливає на його просування

Замислюючись про те, як вибрати CMS для інтернет магазину, варто враховувати необхідність подальшого просування ресурсу в пошуковій видачі.
Замислюючись про те, як вибрати CMS для інтернет магазину, варто враховувати необхідність подальшого просування ресурсу в пошуковій видачі

Обрана платформа може надати ряд можливостей для SEO-оптимізації інтернет-магазину або, навпаки, істотно їх обмежити.

Так, «SEO-friendly СMS» володіє наступними функціями:

   1. Чистота вихідного коду HTML.
   2. Наявність адаптивного дизайну.
   3. Можливість заповнення мета тегів.
   4. Генерація человекопонятний посилань.
   5. Висока швидкість завантаження сторінок.
   6. Можливість додавати текстовий контент (блог, розділ для акцій і новин і т. Д.).

Якщо движок інтернет-магазину має ці функціональними можливостями, то подальше просування сайту в пошуковій видачі залежить тільки від уміння правильно ними скористатися.

Тільки до 23.05.2019 числа діє знижка 15% на створення інтернет-магазину - встигніть залишити заявку!

Огляд кращих CMS для інтернет-магазину. Популярні безкоштовні і платні платформи.

Проблематика вибору платформи для online-магазину

Вибір платформи для створення інтернет-магазину - важливе рішення, від якого залежить подальший розвиток і прибутковість бізнесу.

Уявіть, що вам необхідно перевезти який-небудь вантаж, наприклад, деякі меблі з одного офісу в інший. Яку машину ви візьмете? Мінівен коштує дешевше, але в нього меблі не поміститься. Вантажівка з навантажувачем на 3 тонни ваги - відмінно, тільки навіщо, якщо у вас всього лише кілька столів і шафу? А ось вантажна газель, мабуть, в самий раз і за ціною, і за функціональністю.

У випадку з вибором платформи стане в нагоді той же принцип: в залежності від особливостей вашого бізнесу вам знадобиться платформа з певним набором функцій.

Розглянемо основні з них:
Розглянемо основні з них:

 1. Каталог товарів. Платформа для інтернет магазину повинна забезпечити зручне додавання товарів і описів до них. Якщо рахунок артикулів ведеться на сотні і тисячі найменувань, обрана CMS повинна передбачати можливість вивантаження товарних позицій в автоматичному режимі.
 2. Шаблони дизайну. Перевага буде за тією платформою, в якій передбачені різні варіанти оформлення магазину, а також можливість змінювати розташування блоків та інших елементів з метою зробити сайт зручним та збільшити конверсію.
 3. Оформлення замовлення та оплата. Вчинення покупки на вашому сайті має бути гранично простим для рядового користувача. Інтуїтивно зрозумілий функціонал, тільки важливі поля для заповнення, автоматичний прорахунок загальної вартості з урахуванням доставки. У платформі повинні бути закладені найбільш популярні способи здійснення оплати.
 4. Можливості для пошукової оптимізації. Платформа для створення інтернет магазину повинна бути адаптованою під актуальні вимоги пошукових систем. Це важлива умова просування сайту і збільшення продажів за рахунок органічного трафіку. Корисними для СЕО-просування будуть: ЧПУ, способи уникнення дублів сторінок, модуль для редагування мета-даних, адаптивний дизайн, можливість підключення захищеного з'єднання, блок для текстового контенту (новини, статті, акції та ін.).
 5. Інтеграція з системами аналітики. Можливість отримувати аналітичні дані про інтернет-магазині за допомогою Google Analytics або Яндекс.Метрики.

Види рішень CMS для інтернет-магазинів

Щоб створити інтернет-магазин (перенести у віртуальний простір готовий бізнес або налагодити робочі процеси з нуля), можна скористатися наступними рішеннями:

самописние платформи

самописние платформи

Йдеться про CMS, які розробляються за індивідуальним замовленням. Таке рішення пропонують розробники-фрілансери і маркетингові агентства для бізнесу з великим потенціалом. Самописние движки дуже гнучкі в налаштуванні і можуть задовольнити будь-які вимоги замовника. Зручні тим, що споживають менше ресурсів у порівнянні з іншими варіантами. Мінуси самопісний платформи - дорожнеча і тривалість розробки, прив'язка до виконавця. Також варто віддавати звіт тому, що при використанні самописних платформ може бути величезна кількість багів і недоробок, які можуть виникнути через недостатнє тестування двигунів самими розробниками.

SAAS-платформи для інтернет-магазинів

SAAS-платформи для інтернет-магазинів

Хмарний сервіс інтернет-магазину з типовим функціоналом. Таке рішення дозволяє відкрити магазин за один день, без утомливих пошуків виконавця. Хмарні сервіси - ідеальне рішення для тих, хто хоче протестувати нішу. Українські SAAS-платформи пропонують можливість безкоштовно користуватися послугами на термін від 14 до 30 днів. Розглянемо переваги найпопулярніших платформ:

 • Prom.ua. 30 днів безкоштовного тестування системи. Консультації персонального менеджера. Можливість зареєструвати магазин на персональному домені. Широкий вибір дизайнів для онлайн-магазинів (платні і безкоштовні). Повідомлення про замовлення на пошту, в смс. Можливість проставляти оптові і роздрібні ціни. Знижки з обмеженим терміном актуальності. Експорт / імпорт товарів. Оплата відразу за рік по будь-якого тарифного пакету.
 • Arbooz.com. 3 тижні користування безкоштовно. Відсутня можливість підключити зовнішній домен. Проста форма оформлення замовлення. Послуги з розміщення контекстної реклами і пошукового просування. Можливість імпортувати товари. Підключена платіжна система Liqpay. Супровід замовлень квитанціями. 5 статусів замовлення.
 • Gollos.30 днів користування безкоштовно. Можливість підключення власного домену. Індивідуальний набір характеристик для групи товарів. Вибір валюти. Повідомлення про наявність товару. Платіжні шлюзи Webmoney, Paypal, Liqpay, EasyPay.by, QIWI та інші. Можливість налаштувати знижки для певних груп покупців. Налаштування прав доступу різних груп адміністраторів. Багато шаблонів дизайну. Можливість редагувати мета-теги для СЕО-просування.
 • Shopium. Тестовий період - 30 днів з моменту реєстрації. Багато шаблонів дизайну, можливість створення індивідуального оформлення. Імпорт / експорт товарів, настройка індивідуальних параметрів і фільтрів для зручного пошуку. З платіжних систем - WebMoney, Liqpay і Інтеркаса. Можливість налаштовувати способи доставки і пов'язувати їх з варіантами оплати. 6 статусів замовлення.

коробкові платформи

коробкові платформи

Це движки, які можна встановити на сервер і приступити до використання. Зупинимося докладніше на найвідоміших коробкових рішеннях:

  • OpenCart. Безкоштовна платформа для інтернет магазину з простим кодом. Багато шаблонів дизайну і програмних модулів, серед них - безкоштовні і недорогі платні.
  • Bitrix. Краща CMS для інтернет магазину середнього і великого бізнесу.
  • Drupal. Оpen source система на мові PHP. Широкий функціонал.
  • Magento. CMS для інтернет магазину безкоштовно використовується, але додаткові функції і програмні модулі для неї доведеться купувати.
  • Shop script. Платний движок з демоверсією, на якій можна тестувати, в тому числі, кілька шаблонів оформлення. Гнучка система управління контентом. Наявність додаткових плагінів і додатків. Зручна адмінпанель.
  • Image CMS. Якщо потрібно вибрати CMS для інтернет магазину з широким вихідним функціоналом і можливостями оптимізації для пошукового просування, Image стане відмінним варіантом.
  • UMI.CMS. Функція візуального редагування. Зручна адмінпанель. Інтегрується з 1С. Редагування мета-тегів для SEO.
  • WordPress. Створення ІМ за допомогою плагінів (WooCommerce, eCommerce, eShop, Jigoshop, WP Shop і інші).

Огляд найпопулярніших платформ для інтернет-магазинів в Україні

Яка найкраща платформа для інтернет магазину з точки зору більшості користувачів? Познайомимося з рейтингом движків в Україні:

   1. WordPress. Найбільш проста і доступна система, в якій розібратися під силу навіть новачкові. Для неї є багато платних і безкоштовних плагінів, шаблонів оформлення. За допомогою плагінів для ІМ можна налаштувати відображення товарів, категорії, систему знижок і інші параметри. Зручне управління контентом, редагування карток товарів.
   2. Joomla! . Безкоштовний движок зі зручною адмінпанель. Сотні плагінів і шаблони дизайну. Можливість прописувати мета-теги для пошукової оптимізації. Основні переваги - простота і швидкість роботи. Підійде для невеликих магазинів з асортиментом в кілька сотень товарів.
   3. Drupal . Функціональний і легкий движок (не вимагає багато ресурсів). Більш ніж 30 тисяч програмних модулів. Підходить для інтернет-магазинів з не дуже великим асортиментом.
   4. Magento. Движок відмінно показує себе в роботі і може вважатися кращим рішенням, якщо немає серйозних обмежень по бюджету. Серед переваг - шаблони дизайну, синхронізація з 1С, імпорт / експорт товарних позицій з Excel-документа, фільтри по товарах, порівняння, автоматичний підрахунок ціни з урахуванням знижки, СЕО-оптимізація.
   5. PrestaShop. Безкоштовний движок з можливістю вибору характеристик і категорій для товару, сортування покупців за групами, внутрішніми системами збору аналітичних даних. Простий в управлінні. Широкий функціонал, велика кількість програмних модулів.
   6. OpenCart. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і прекрасний набір базових функцій, необхідних для інтернет-магазину (характеристики товарів, знижки та акції, система звітів по замовленнях і продажу). Для доробок дизайну, функцій і цілей пошукового просування є безліч готових безкоштовних модулів, які без праці інтегруються в інтернет-магазин. В Україні OpenCart користується дуже великою популярністю через простоту і порівняно доступних цін на розробку і модернізацію системи. На базі OpenCart розробники «Бізнес Сайт» створили безліч інтернет-магазинів, наприклад, магазин автомобільних товарів Автогір і інтернет-магазин кавового обладнання та аксесуарів Дім Кави.
   7. 1С-Бітрікс. Движок платний, але забезпечує технічний супровід кожного клієнта. Серед переваг - широкий набір функціональних можливостей, додаткові програмні модулі, SEO шаблони, система обліку товару і ведення звітності, широкий вибір платіжних систем, синхронізація з 1С та багато іншого. На цій платформі веб-студія «Бізнес Сайт» розробила інтернет-магазин сумок та шкіргалантереї Tolstosum.

Як платформа інтернет-магазину впливає на його просування

Замислюючись про те, як вибрати CMS для інтернет магазину, варто враховувати необхідність подальшого просування ресурсу в пошуковій видачі.
Замислюючись про те, як вибрати CMS для інтернет магазину, варто враховувати необхідність подальшого просування ресурсу в пошуковій видачі

Обрана платформа може надати ряд можливостей для SEO-оптимізації інтернет-магазину або, навпаки, істотно їх обмежити.

Так, «SEO-friendly СMS» володіє наступними функціями:

   1. Чистота вихідного коду HTML.
   2. Наявність адаптивного дизайну.
   3. Можливість заповнення мета тегів.
   4. Генерація человекопонятний посилань.
   5. Висока швидкість завантаження сторінок.
   6. Можливість додавати текстовий контент (блог, розділ для акцій і новин і т. Д.).

Якщо движок інтернет-магазину має ці функціональними можливостями, то подальше просування сайту в пошуковій видачі залежить тільки від уміння правильно ними скористатися.

Тільки до 23.05.2019 числа діє знижка 15% на створення інтернет-магазину - встигніть залишити заявку!

Огляд кращих CMS для інтернет-магазину. Популярні безкоштовні і платні платформи.

Проблематика вибору платформи для online-магазину

Вибір платформи для створення інтернет-магазину - важливе рішення, від якого залежить подальший розвиток і прибутковість бізнесу.

Уявіть, що вам необхідно перевезти який-небудь вантаж, наприклад, деякі меблі з одного офісу в інший. Яку машину ви візьмете? Мінівен коштує дешевше, але в нього меблі не поміститься. Вантажівка з навантажувачем на 3 тонни ваги - відмінно, тільки навіщо, якщо у вас всього лише кілька столів і шафу? А ось вантажна газель, мабуть, в самий раз і за ціною, і за функціональністю.

У випадку з вибором платформи стане в нагоді той же принцип: в залежності від особливостей вашого бізнесу вам знадобиться платформа з певним набором функцій.

Розглянемо основні з них:
Розглянемо основні з них:

 1. Каталог товарів. Платформа для інтернет магазину повинна забезпечити зручне додавання товарів і описів до них. Якщо рахунок артикулів ведеться на сотні і тисячі найменувань, обрана CMS повинна передбачати можливість вивантаження товарних позицій в автоматичному режимі.
 2. Шаблони дизайну. Перевага буде за тією платформою, в якій передбачені різні варіанти оформлення магазину, а також можливість змінювати розташування блоків та інших елементів з метою зробити сайт зручним та збільшити конверсію.
 3. Оформлення замовлення та оплата. Вчинення покупки на вашому сайті має бути гранично простим для рядового користувача. Інтуїтивно зрозумілий функціонал, тільки важливі поля для заповнення, автоматичний прорахунок загальної вартості з урахуванням доставки. У платформі повинні бути закладені найбільш популярні способи здійснення оплати.
 4. Можливості для пошукової оптимізації. Платформа для створення інтернет магазину повинна бути адаптованою під актуальні вимоги пошукових систем. Це важлива умова просування сайту і збільшення продажів за рахунок органічного трафіку. Корисними для СЕО-просування будуть: ЧПУ, способи уникнення дублів сторінок, модуль для редагування мета-даних, адаптивний дизайн, можливість підключення захищеного з'єднання, блок для текстового контенту (новини, статті, акції та ін.).
 5. Інтеграція з системами аналітики. Можливість отримувати аналітичні дані про інтернет-магазині за допомогою Google Analytics або Яндекс.Метрики.

Види рішень CMS для інтернет-магазинів

Щоб створити інтернет-магазин (перенести у віртуальний простір готовий бізнес або налагодити робочі процеси з нуля), можна скористатися наступними рішеннями:

самописние платформи

самописние платформи

Йдеться про CMS, які розробляються за індивідуальним замовленням. Таке рішення пропонують розробники-фрілансери і маркетингові агентства для бізнесу з великим потенціалом. Самописние движки дуже гнучкі в налаштуванні і можуть задовольнити будь-які вимоги замовника. Зручні тим, що споживають менше ресурсів у порівнянні з іншими варіантами. Мінуси самопісний платформи - дорожнеча і тривалість розробки, прив'язка до виконавця. Також варто віддавати звіт тому, що при використанні самописних платформ може бути величезна кількість багів і недоробок, які можуть виникнути через недостатнє тестування двигунів самими розробниками.

SAAS-платформи для інтернет-магазинів

SAAS-платформи для інтернет-магазинів

Хмарний сервіс інтернет-магазину з типовим функціоналом. Таке рішення дозволяє відкрити магазин за один день, без утомливих пошуків виконавця. Хмарні сервіси - ідеальне рішення для тих, хто хоче протестувати нішу. Українські SAAS-платформи пропонують можливість безкоштовно користуватися послугами на термін від 14 до 30 днів. Розглянемо переваги найпопулярніших платформ:

 • Prom.ua. 30 днів безкоштовного тестування системи. Консультації персонального менеджера. Можливість зареєструвати магазин на персональному домені. Широкий вибір дизайнів для онлайн-магазинів (платні і безкоштовні). Повідомлення про замовлення на пошту, в смс. Можливість проставляти оптові і роздрібні ціни. Знижки з обмеженим терміном актуальності. Експорт / імпорт товарів. Оплата відразу за рік по будь-якого тарифного пакету.
 • Arbooz.com. 3 тижні користування безкоштовно. Відсутня можливість підключити зовнішній домен. Проста форма оформлення замовлення. Послуги з розміщення контекстної реклами і пошукового просування. Можливість імпортувати товари. Підключена платіжна система Liqpay. Супровід замовлень квитанціями. 5 статусів замовлення.
 • Gollos.30 днів користування безкоштовно. Можливість підключення власного домену. Індивідуальний набір характеристик для групи товарів. Вибір валюти. Повідомлення про наявність товару. Платіжні шлюзи Webmoney, Paypal, Liqpay, EasyPay.by, QIWI та інші. Можливість налаштувати знижки для певних груп покупців. Налаштування прав доступу різних груп адміністраторів. Багато шаблонів дизайну. Можливість редагувати мета-теги для СЕО-просування.
 • Shopium. Тестовий період - 30 днів з моменту реєстрації. Багато шаблонів дизайну, можливість створення індивідуального оформлення. Імпорт / експорт товарів, настройка індивідуальних параметрів і фільтрів для зручного пошуку. З платіжних систем - WebMoney, Liqpay і Інтеркаса. Можливість налаштовувати способи доставки і пов'язувати їх з варіантами оплати. 6 статусів замовлення.

коробкові платформи

коробкові платформи

Це движки, які можна встановити на сервер і приступити до використання. Зупинимося докладніше на найвідоміших коробкових рішеннях:

  • OpenCart. Безкоштовна платформа для інтернет магазину з простим кодом. Багато шаблонів дизайну і програмних модулів, серед них - безкоштовні і недорогі платні.
  • Bitrix. Краща CMS для інтернет магазину середнього і великого бізнесу.
  • Drupal. Оpen source система на мові PHP. Широкий функціонал.
  • Magento. CMS для інтернет магазину безкоштовно використовується, але додаткові функції і програмні модулі для неї доведеться купувати.
  • Shop script. Платний движок з демоверсією, на якій можна тестувати, в тому числі, кілька шаблонів оформлення. Гнучка система управління контентом. Наявність додаткових плагінів і додатків. Зручна адмінпанель.
  • Image CMS. Якщо потрібно вибрати CMS для інтернет магазину з широким вихідним функціоналом і можливостями оптимізації для пошукового просування, Image стане відмінним варіантом.
  • UMI.CMS. Функція візуального редагування. Зручна адмінпанель. Інтегрується з 1С. Редагування мета-тегів для SEO.
  • WordPress. Створення ІМ за допомогою плагінів (WooCommerce, eCommerce, eShop, Jigoshop, WP Shop і інші).

Огляд найпопулярніших платформ для інтернет-магазинів в Україні

Яка найкраща платформа для інтернет магазину з точки зору більшості користувачів? Познайомимося з рейтингом движків в Україні:

   1. WordPress. Найбільш проста і доступна система, в якій розібратися під силу навіть новачкові. Для неї є багато платних і безкоштовних плагінів, шаблонів оформлення. За допомогою плагінів для ІМ можна налаштувати відображення товарів, категорії, систему знижок і інші параметри. Зручне управління контентом, редагування карток товарів.
   2. Joomla! . Безкоштовний движок зі зручною адмінпанель. Сотні плагінів і шаблони дизайну. Можливість прописувати мета-теги для пошукової оптимізації. Основні переваги - простота і швидкість роботи. Підійде для невеликих магазинів з асортиментом в кілька сотень товарів.
   3. Drupal . Функціональний і легкий движок (не вимагає багато ресурсів). Більш ніж 30 тисяч програмних модулів. Підходить для інтернет-магазинів з не дуже великим асортиментом.
   4. Magento. Движок відмінно показує себе в роботі і може вважатися кращим рішенням, якщо немає серйозних обмежень по бюджету. Серед переваг - шаблони дизайну, синхронізація з 1С, імпорт / експорт товарних позицій з Excel-документа, фільтри по товарах, порівняння, автоматичний підрахунок ціни з урахуванням знижки, СЕО-оптимізація.
   5. PrestaShop. Безкоштовний движок з можливістю вибору характеристик і категорій для товару, сортування покупців за групами, внутрішніми системами збору аналітичних даних. Простий в управлінні. Широкий функціонал, велика кількість програмних модулів.
   6. OpenCart. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і прекрасний набір базових функцій, необхідних для інтернет-магазину (характеристики товарів, знижки та акції, система звітів по замовленнях і продажу). Для доробок дизайну, функцій і цілей пошукового просування є безліч готових безкоштовних модулів, які без праці інтегруються в інтернет-магазин. В Україні OpenCart користується дуже великою популярністю через простоту і порівняно доступних цін на розробку і модернізацію системи. На базі OpenCart розробники «Бізнес Сайт» створили безліч інтернет-магазинів, наприклад, магазин автомобільних товарів Автогір і інтернет-магазин кавового обладнання та аксесуарів Дім Кави.
   7. 1С-Бітрікс. Движок платний, але забезпечує технічний супровід кожного клієнта. Серед переваг - широкий набір функціональних можливостей, додаткові програмні модулі, SEO шаблони, система обліку товару і ведення звітності, широкий вибір платіжних систем, синхронізація з 1С та багато іншого. На цій платформі веб-студія «Бізнес Сайт» розробила інтернет-магазин сумок та шкіргалантереї Tolstosum.

Як платформа інтернет-магазину впливає на його просування

Замислюючись про те, як вибрати CMS для інтернет магазину, варто враховувати необхідність подальшого просування ресурсу в пошуковій видачі.
Замислюючись про те, як вибрати CMS для інтернет магазину, варто враховувати необхідність подальшого просування ресурсу в пошуковій видачі

Обрана платформа може надати ряд можливостей для SEO-оптимізації інтернет-магазину або, навпаки, істотно їх обмежити.

Так, «SEO-friendly СMS» володіє наступними функціями:

   1. Чистота вихідного коду HTML.
   2. Наявність адаптивного дизайну.
   3. Можливість заповнення мета тегів.
   4. Генерація человекопонятний посилань.
   5. Висока швидкість завантаження сторінок.
   6. Можливість додавати текстовий контент (блог, розділ для акцій і новин і т. Д.).

Якщо движок інтернет-магазину має ці функціональними можливостями, то подальше просування сайту в пошуковій видачі залежить тільки від уміння правильно ними скористатися.

Тільки до 23.05.2019 числа діє знижка 15% на створення інтернет-магазину - встигніть залишити заявку!

Яку машину ви візьмете?
Вантажівка з навантажувачем на 3 тонни ваги - відмінно, тільки навіщо, якщо у вас всього лише кілька столів і шафу?
Яку машину ви візьмете?
Вантажівка з навантажувачем на 3 тонни ваги - відмінно, тільки навіщо, якщо у вас всього лише кілька столів і шафу?
Яку машину ви візьмете?
Вантажівка з навантажувачем на 3 тонни ваги - відмінно, тільки навіщо, якщо у вас всього лише кілька столів і шафу?
Яку машину ви візьмете?
Вантажівка з навантажувачем на 3 тонни ваги - відмінно, тільки навіщо, якщо у вас всього лише кілька столів і шафу?
Яку машину ви візьмете?
Вантажівка з навантажувачем на 3 тонни ваги - відмінно, тільки навіщо, якщо у вас всього лише кілька столів і шафу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача