Статьи

Офіційний сайт компанії «Альдо» - Відкрийте новий інтерактивний світ разом з Acer ICONIA TAB

01 Август 2011

Планшет Acer Iconia Tab A створений для отримання максимального задоволення від роботи з цифровим контентом, мультимедіа, відеоігор і інтернет-серфінгу. Новинка працює на базі операційної системи Android, спеціально оптимізована для планшетів, і оснащена екраном з функцією розпізнавання декількох одночасних дотиків. Розміром менше звичайного журналу, планшет легкий і зручний в перенесенні. Планшет Acer Iconia Tab A створений для отримання максимального задоволення від роботи з цифровим контентом, мультимедіа, відеоігор і інтернет-серфінгу Незважаючи на виняткову тонкість, планшети серії Acer Iconia Tab A досить продуктивні для роботи і розваг. Сучасний графічний процесор забезпечує високу якість графіки для оптимального відтворення мультімедійні файлів, передачі HD зображень, 3D і відеоігор. Екран з високою роздільною здатністю, високою колірною контрастністю і широким кутом огляду забезпечує більш точну передачу кольору для кращої якості зображення з будь-яких ракурсів, дозволяючи користувачам на ходу відтворювати HD відео і насолоджуватися ним разом з друзями.

Новий додаток Acer SocialJogger поєднує в собі оновлення популярних соціальних мереж, дозволяючи отримувати інформацію за допомогою спеціального віджету на головному екрані, а також коментувати і обмінюватися файлами за допомогою простого у використанні інтерфейсу. Дві вбудовані камери (фронтальна HD камера і 5-Мп камера, розташована на тиловій стороні пристрою) ідеально підходять для запису відео, участі у відео-чатах або швидкої зйомки фото і вивантаження його в Facebook, YouTube, Picasa.

В планшети серії ICONIA TAB A предустановленна система обміну медіа-файлами Acer clear.fi, що дозволяє відтворювати мультимедійний контент і обмінюватися їм всередині домашньої мережі. Різні опції підключення, в тому числі Wi-Fi і 3G, максимально розширюють можливості користувачів.

Планшети серії ICONIA TAB A створені для отримання максимального задоволення від роботи з цифровим контентом, мультимедіа, відеоігор і інтернет-серфінгу. Новинки працюють на базі операційної системи Android ™ 3.0, спеціально оптимізована для планшетів, і оснащені екраном з функцією розпізнавання декількох одночасних дотиків. Розміром менше звичайного журналу, планшети легкі і зручні в перенесенні.

Acer ICONIA TAB W500 представляє собою абсолютно інноваційне рішення: планшет і класичний ноутбук в одному пристрої. Завдяки док-станції з повнорозмірною клавіатурою, мультисенсорного екрану діагоналлю 10,1 дюйма, звичної операційному середовищі Windows і потужному процесору, планшет ICONIA TAB W500 може легко справлятися з безліччю завдань.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача