Статьи

Офіційний сайт компанії «Альдо» - Відкрийте новий інтерактивний світ разом з Acer ICONIA TAB

01 Август 2011

Планшет Acer Iconia Tab A створений для отримання максимального задоволення від роботи з цифровим контентом, мультимедіа, відеоігор і інтернет-серфінгу. Новинка працює на базі операційної системи Android, спеціально оптимізована для планшетів, і оснащена екраном з функцією розпізнавання декількох одночасних дотиків. Розміром менше звичайного журналу, планшет легкий і зручний в перенесенні. Планшет Acer Iconia Tab A створений для отримання максимального задоволення від роботи з цифровим контентом, мультимедіа, відеоігор і інтернет-серфінгу Незважаючи на виняткову тонкість, планшети серії Acer Iconia Tab A досить продуктивні для роботи і розваг. Сучасний графічний процесор забезпечує високу якість графіки для оптимального відтворення мультімедійні файлів, передачі HD зображень, 3D і відеоігор. Екран з високою роздільною здатністю, високою колірною контрастністю і широким кутом огляду забезпечує більш точну передачу кольору для кращої якості зображення з будь-яких ракурсів, дозволяючи користувачам на ходу відтворювати HD відео і насолоджуватися ним разом з друзями.

Новий додаток Acer SocialJogger поєднує в собі оновлення популярних соціальних мереж, дозволяючи отримувати інформацію за допомогою спеціального віджету на головному екрані, а також коментувати і обмінюватися файлами за допомогою простого у використанні інтерфейсу. Дві вбудовані камери (фронтальна HD камера і 5-Мп камера, розташована на тиловій стороні пристрою) ідеально підходять для запису відео, участі у відео-чатах або швидкої зйомки фото і вивантаження його в Facebook, YouTube, Picasa.

В планшети серії ICONIA TAB A предустановленна система обміну медіа-файлами Acer clear.fi, що дозволяє відтворювати мультимедійний контент і обмінюватися їм всередині домашньої мережі. Різні опції підключення, в тому числі Wi-Fi і 3G, максимально розширюють можливості користувачів.

Планшети серії ICONIA TAB A створені для отримання максимального задоволення від роботи з цифровим контентом, мультимедіа, відеоігор і інтернет-серфінгу. Новинки працюють на базі операційної системи Android ™ 3.0, спеціально оптимізована для планшетів, і оснащені екраном з функцією розпізнавання декількох одночасних дотиків. Розміром менше звичайного журналу, планшети легкі і зручні в перенесенні.

Acer ICONIA TAB W500 представляє собою абсолютно інноваційне рішення: планшет і класичний ноутбук в одному пристрої. Завдяки док-станції з повнорозмірною клавіатурою, мультисенсорного екрану діагоналлю 10,1 дюйма, звичної операційному середовищі Windows і потужному процесору, планшет ICONIA TAB W500 може легко справлятися з безліччю завдань.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то