Статьи

Одеська міськрада відклав питання "українізації" і зміни регламенту

У залі засідань. Активісти принесли з собою кілька плакатів. Фото: youtube.com

Сесія міськради Одеси: депутати проголосували за гроші і землю Аліна Калініна https://cdn.segodnya.ua/img/article/11446/44_main_new.1528306127.png https://cdn.segodnya.ua/img/article/11446/44_tn .1528306127.png 2018-06-07T05: 46: 37 + 03: 00 Одеса Депутати змінили програми і дали кошти ТГО

Одеська міськрада під час вчорашньої сесії знову відклав питання "українізації" і зміни регламенту, але схвалив міську програму протидії ВІЛ-інфекції, СНІДу, туберкульозу, гепатитів та наркоманії, на яку не вистачило голосів в минулий раз. Всього ж до порядку денного увійшли понад півсотні питань, більшість з яких стосувалися земельних правовідносин, а також комунальних підприємств та установ.

Громадські працівники, які прийшли на сесію, принесли з собою плакати. Вони намагалися привернути увагу до декларації одного з народних обранців і руйнування аварійного будинку за адресою Книжковий провулок, 13. Мер Одеси Геннадій Труханов знову почав вести засідання українською мовою і вже під час привітання присутніх журналістів з їх професійним святом перейшов на російську.

"Давайте більше давати хорошого, формувати позитивний настрій у людей", - закликав Труханів.

Близько півгодини народні обранці обговорювали необхідність виділення коштів КП "Теплопостачання міста Одеси".

"Якщо у нас бюджет виконується як годиться і все заплановане, чому ми практично кожні три-чотири місяці переглядаємо питання надання допомоги КП" ТГО ", - заявив депутат Олександр Орлов (" Опозиційний блок ").

А ось пункти про внесення змін до міських цільових програм та земельні питання брали практично без дебатів. До слова, обранці також підтримали депутатський запит у справі одеського моряка Андрія Новічкова, якого в Ірані в звинувачують у вбивстві.

раніше Одеська міськрада відклав "українізацію" , Але вирішив забезпечити житлом дітей з малозабезпечених сімей та сиріт. Такі рішення народні обранці прийняли під час вчорашньої сесії. Серед інших пунктів порядку денного були земельні питання, фінансування боротьби з небезпечними захворюваннями та зміна правил участі в проекті "Громадський бюджет".

Нагадаємо, народні обранці Дніпра прийняли рішення заборонити продаж алкоголю в нічний час і підтримали проект заборони на використання в торгівлі поліетиленових пакетів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача