Статьи

Одеса поки не знає, чим порадує городян на Новий рік

фото alt-shift.ru

Одеса поки не знає, чим порадує городян на Новий рік https://cdn.segodnya.ua/img/article/1429/43_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1429/43_tn.jpg 2008 -12-01T16: 34: 04 + 02: 00 Одеса "Фантазія у нас нескінченна, а ось фінанси - кінцеві. Тому що буде - ще не відомо", - начальник управління з питань культури та мистецтв.

Влада Одеської області повністю підготувалися до проведення заходів для дітей напередодні Нового року. Про це повідомила начальник відділу мистецтв управління культури і туризму Одеської обласної адміністрації Олена Олійник.

Вона повідомила, засоби для проведення свят були виділені з обласного бюджету. Олена Олійник зазначила, що в театрах області "вже повністю готові всі вистави, тепер тільки чекають приходу свят".

В управлінні інформації Одеської міськради заявили, що комісія з підготовки міста до новорічних свят ще не створена. Відповідальною за проведення святкових заходів призначена віце-мер Одеси Тетяна Фідірко. Вона повідомила, що інформація про проведення заходів буде оголошена під час брифінгу, дата проведення якого поки не визначена.

Начальник управління з питань культури та мистецтв Одеської міськради Роман Бродавко заявив, що план проведення заходів до Нового року поки не затверджений. "На цьому тижні сто відсотків підготовка не почнеться", - заявив Роман Бродавко. За його словами, мерія може зіткнутися з низкою проблем при підготовці до свят. "Фантазія у нас нескінченна, а ось фінанси - кінцеві. Тому що буде - ще не відомо", - зазначив начальник управління з питань культури та мистецтв.

У свою чергу в Міністерстві культури і мистецтва України повідомили, що підготовка до свят повинна починатися з моменту виходу указу Президента.

Довідка. Указ президента України Віктора Ющенка про початок підготовки до новорічних свят вступив в силу з 27 листопада поточного року. Президент доручив провести відкриття 20 грудня головної Новорічної ялинки на Майдані Незалежності в Києві, а також ялинок в Сімферополі, обласних і районних центрах, Севастополі, містах республіканського (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача