Статьи

Новини :: "Всесвіт аллодов", Аллоди онлайн, Прокляті Землі, Аллоди, Легенди Аллодов.

В центрі уваги! Новини 08.06.2019: Підтримка FullHD в "Проклятих Землях" Епоха широкоформатних екранів із співвідношенням сторін 16: 9 принесла як масу позитивних змін, так і деякі особливості. Раптово виявилося, що багато старі ігри, заточені під співвідношення сторін 4: 3 або 5: 4, не вміють працювати на моніторах 16: 9. На жаль, ця доля торкнулася і "Прокляті Землі". Спроби встановити HD або FullHD дозвіл приводили до того, що зображення як би розтягувалося в 1,5 рази по ширині, в результаті все ставало непропорційною, і грати в такому вигляді було не дуже приємно.
Але стараннями мододелов це нарешті вдалося перемогти. Новий патч від aspadm вирішує проблему. Більш того, ціною великих зусиль вдалося і коректно модифікувати інтерфейс, щоб він розташовувався на своїх місцях по краях екрану. Приклади роботи патча можна оцінити на скріншотах нижче: зліва гра, запущена в FullHD без патча, праворуч - з ним.

Стараннями Demoth патч був інтегрований в нову версію addon.dll для стартера. Більш того, з'явилася можливість налаштувати дальність відтворення об'єктів і ландшафту, що дозволяє перемогти ще одну проблему: при певних кутах повороту камери деякі об'єкти і земля могли не отрісовиваться, тому що знаходилися на досить великій відстані. Спочатку це було закладено в гру для економії ресурсів ПК, але через 19 років комп'ютерам куди простіше справлятися з такими завданнями, хоча на частоту кадрів ця настройка все одно впливає. З новим патчем гра не тільки приймає нормальний вигляд на широкоформатних моніторах, але і в кадр потрапляє велика площа, так що грати стане куди зручніше.
Для того, щоб скористатися новим патчем, будуть потрібні:
* Стартер версії 1.45 (не обов'язково, але бажано)
* Нова бібліотека 0.9.0.0
* Настройка в реєстрі.
Завантажити стартер і бібліотеку можна в нашому розділі "Файли" або за прямими посиланнями: стартер , бібліотека . Як завжди, бібліотеку addon.dll потрібно скопіювати з заміною в директорію стартера. В архіві з бібліотекою є опис налаштувань реєстру і reg-файл для їх застосування. На даний момент широкоформатний патч носить статус експериментального, але до наступної версії повинен включатися по-замовчуванню. Розробники просять уважно стежити за можливими помилками і рапортувати про них на форумі .
Приємної гри! Не забувайте писати в коментарях, як довго ви чекали на цю подію! Особисто я дуже довго!
коментарів немає Додав: MorgenS 27.03.2019: новий стартер Останнім часом проект "Стартер" для "Проклятих Земель" (він же "Аддон", "паргелій" і Parhelion) отримав друге дихання. Спочатку стараннями Demoth оновилася біблотеки addon.dll, а тепер стартер отримав і цілу нову версію.
У свіжому релізі під номером 1.45.0 внесені правки в механізм перехоплення ресурсів гри і видалені які не працювали пункти меню. Плюсом бібліотека addon.dll, яка відповідає за більшість функціональності стартера, поповнилася новими фішками. Ось повний список нововведень:
Зміни в стартері 1.045.0:
* Оновлена ​​версія addon.dll v0.8.0.0
* Прибрана непрацююча функція менеджера сейвів
* Забезпечено сумісність з версією гри від GOG
* Покращено установник стартера
Зміни в addon.dll 0.8.0.0:
* Експериментальна функція автоматичного бекапа персонажа в разі вильоту гри
* Якщо гра завершилася з помилкою, addon спробує зберегти персонажа в папку mp \ backup
* N.mp - основний сейв, lootall-N.mp - разом з персонажем зберігається весь Лут на мапі
* У разі падіння гри зберігається дамп пам'яті процесу, який допоможе знайти баг
* Додано логирование (addon.log)
* Додана настройка для config.reg, що дозволяє задати мінімальну версію addon.dll, необхідну для запуску мода
* Безліч внутрішніх змін (рефакторинг)
* Виправлено баг, через якого в грі міг пропадати звук.
Завантажити нову версію можна на форумі gipat.ru в відповідної теми .
коментарів немає Додав: MorgenS 01.01.2019: Новорічна бібліотека addon.dll 0.7.0.15 Вітаємо наших читачів з Новим роком!
Нехай він принесе безліч позитивних емоцій і нових дивовижних відкриттів.
На щастя, в цьому році свято не залишився без подарунків. Вчора, 31 грудня, коли новий рік вже готувався наступити, Jet і Demoth опублікували нову версію бібліотеки addon.dll для Стартера "Проклятих Земель". Вона додає можливість використання параметрів DistanceModifier і WeightBonus в ai.reg, а також виправляє баг, який міг призводити до вильотів під час інтенсивного навантаження. Свіжа версія включає і всі зміни версії 0.7.0.14, що не публікувалася раніше на Gipat.ru і поширювалася тільки з модами, які її потребують. З повним списком нововведень можна ознайомитися у файлі changelog.htm, який поставляється в комплекті, або на сторінці скачування на Gipat.ru .
Вдалих вам свят і щасливого нового року!
PS Найближчим часом нова бібліотека з'явиться і в нашому розділі "Файли".
коментарів немає Додав: MorgenS
сторінки: 1
Архів новин за: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Підписатися на RSS Це цікаво...

Орки в "Аллодах" були різних кольорів. Так, шкіра найслабших (1 рівень) була зеленуватого кольору, а більш сильних - червонуватого (2 рівень), синюватого (3 рівень), темно-сірого (4, 5 рівні). В "Проклятих Землях" орки були зеленими, а в "Аллодах Онлайн" сірими.

Статистика

Картинок: 400+
Статей: 140+
Ігор серії: 6
Посилань: 26
Фото: 85+

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то