Статьи

Новий рік 2018: як правильно зустріти рік Собаки по фен-шуй

Уже зовсім скоро Новий рік. Як відомо, за китайським календарем 2018 рік - рік Жовтого Земляного Собаки. Щоб покровителька Нового року була доброзичливою, важливо правильно облаштувати квартиру, накрити стіл і одягнутися.

Як зустріти Новий рік 2018

Намалюйте кімнату на листочку і відзначте, де і які сторони світу: південна, західна, північна, східна. А далі дотримуйтесь інструкції:

 • Кар'єристам слід звернути увагу на північну частину
 • Північно-східна - покращує розумову діяльність, допоможе придбати мудрість в новому році.
 • Східний сектор - взаєморозуміння в сім'ї.
 • Південно-східна частина кімнати відповідає за стан сім'ї. Тому якщо вам не вистачає грошей, розмістіть ялинку саме там.
 • За славу і визнання відповідає південна сторона.
 • А ось південно-західний сектор допоможе налагодити відносини в шлюбі.
 • Захід відповідає за поповнення сім'ї новими членами.
 • Північно-західна частина приміщення - для поціновувачів подорожей.
 • За здоров'я завжди відповідає центр будинку.

Також варто розставити в будинку фігурки тварини-покровителя Нового року 2018.

Оскільки собака вважається дуже сімейним тваринам, то в квартирі має бути максимально затишно.

ялинка

А ось ялинку варто прикрашати всією сім'єю. І це важливий елемент підготовки до Нового року. Дуже важливо, щоб члени сім'ї не сварилися під час цього заняття.

Прикрашаючи ялинку уникайте яскравого червоного кольору. Краще віддати пріоритет всім відтінкам жовтого. Крім того, позитивний атрибутом буде і використання прикрас з натуральних матеріалів: дерево, шкіра, папір.

На ялинку обов'язково варто повісити:

 • Мішечки з кавовими зернами символізуватимуть сімейне благополуччя в Новому році Собаки.
 • Дзвіночки з синіми і зеленими бантиками звуть успіх в будинок.
 • Кошики з штучними квітами дадуть сигнал Всесвіту до збільшення матеріального достатку сім'ї.

Новорічний стіл

Ваш новорічний стіл повинен ломитися від лакомст, так як Собаки люблять смачно поїсти. Також його варто обов'язково застелити скатертиною, в цьому році - жовтого або золотого кольору. Посуд теж повинна бути простою, однотонної, без зайвих візерунків і квіточок.

У центрі столу обов'язково повинна стояти велика біла свічка, прикрашена ялинковими гілками, або золотистими стрічками. Під час святкової вечері не забудьте запалити її.

У чому зустрічати Новий рік

Китайці стверджують, що людям, які народилися в рік Собаки, бажано одягнутися в зелений колір, адже цей колір приносить їм щастя.

Також у святковому одязі повинні переважати жовтий, пісочний, золотий і коричневий кольори.

Прикмети в Новий рік

За тиждень до Нового року придбайте собі маленьку записну книжечку. У ній необхідно записати всі мрії, які повинні здійснитися в 2018 році. Спочатку слід вказати масштабні, далі - менш важливі. Ви, можливо, не повірите, але це працює. Перед Новим роком 2019 ви зможете перевірити, що збулося
Собаки хоч і люблять суспільство, все ж вони сімейні. Тому цей Новий рік радять зустрічати в сімейному колі і з близькими друзями.

Читайте також, що можна і не можна готувати на Новий рік 2018, і як провести рік, що минає 2017 рік.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача