Статьи

Нові тарифи Мегафон 2018

  1. Пакетні "Включайся!"
  2. Для телефону
  3. Для дзвінків за кордон
  4. висновки

Цієї весни оператор повністю оновив свої тарифні пропозиції. Нові умови в 2018 році отримали всі тарифи Мегафон - від безлімітних "Включайся!" І вигідних для дзвінків за кордон до найдешевших. На відміну від інших операторів, Мегафон не став відмовлятися від звичного наповнення своїх пакетних тарифів, і не використав став останнім часом популярним конструктор тарифів. А ось тарифи без абонплати оновилися значно.

Сьогодні пропонуємо огляд всіх нових тарифів Мегафон версії 2018 року в Москві: які переваги діючих тарифних пропозицій, який вигідніше в поїздках по Росії, а який найбільш економний.

Пакетні "Включайся!"

Цю лінійку тарифних пропозицій оператор називає головною, і це не випадково. Використання смартфонів стає все популярнішим, і абоненти вважають за краще тарифи, що дозволяють отримати все і відразу в одному реченні, щоб не замислюватися про використання додаткових опцій.

Запустивши навесні минулого року лінійку "Включайся!", Оператор справив своєрідну революцію на ринку мобільних тарифів, оскільки вони принципово відрізняються від всього, що пропонували оператори раніше. До появи цієї лінійки оператори пропонували використовувати безлімітний інтернет на месенджери, карти, музичні ресурси, і соцмережі. Однак Мегафон повністю змінив уявлення користувачів про безкоштовне трафіку за окремими напрямами.

"Включайся!" - це не набір додаткових опцій, які дозволяють отримати безліміту на часто використовувані ресурси. Кожен тариф в лінійці розрахований на певну аудиторію користувачів, і навіть не потрібно вчитуватися в докладні умови, щоб вибрати для себе оптимальний варіант.


Назва кожного тарифного пакета в лінійці відповідає його наповнення. Так, якщо любите поговорити по телефону, то варто вибрати "Говори" або "Спілкуйся", а якщо не уявляєте життя без музики, то ваш вибір "Слухай".

Цього року оператор не просто оновив лінійку, як це зазвичай відбувається у будь-якого з операторів. Лінійка втратила свого основного наповнення, не збільшилася вартість використання, але безлімітних напрямків стало більше, основний пакет інтернету збільшився, і з'явився новий тариф. Всі тарифи лінійки можна використовувати без обмежень в поїздках по країні, крім мінімального "Включайся! Пиши ".

Тарифи Мегафон "Включайся!"

Тариф Основні параметри
Що змінилося в 2018 році
" Включайся! пиши "
300 хвилин, 3 ГБ інтернет, 300 SMS, безлімітні месенджери
Збільшено пакет трафіку, розширено пакет безлімітних месенджерів
" Включайся! говори "
700 хвилин, 4 ГБ інтернет, безлімітні месенджери
Збільшено пакет хвилин та трафіку, розширено пакет безлімітних месенджерів
" Включайся! Слухай "
300 хвилин, 10 ГБ інтернет, безлімітні месенджери, музичні ресурси
Збільшено пакет трафіку, розширено пакет безлімітних месенджерів і музичних ресурсів
" Включайся! спілкуйся "
600 хвилин, 15 ГБ інтернет, безлімітні месенджери, соцмережі
Збільшено пакет трафіку і хвилин, розширено пакет безлімітних месенджерів і соцмереж
" Включайся! Дивись "
750 хвилин, 20 ГБ інтернет, безлімітні месенджери, соцмережі, відео

З'явився вибір з двох тарифів. Різниця у вартості, кількості пакетних хвилин і трафіку. Розширено пакети безлімітних месенджерів і відеоресурсів, збільшений пакет трафіку
" Включайся! Дивись + "
1500 хвилин, 30 ГБ інтернет, безлімітні месенджери, соцмережі, відео
" Включайся! Преміум "
5000 хвилин, 30 ГБ інтернет, безлімітні SMS, месенджери, соцмережі, відео, музичні ресурси
Додана безкоштовна підписка на "Амедіатеку"

Як видно з таблиці, оновлена ​​тарифна лінійка зберегла всі свої переваги, і отримала додаткові. Раніше розширення пакетних безлімітів було доступно при підключенні додаткових платних опцій.

Для телефону

На офіційному сайті Мегафон представлені і тарифи для дзвінків, які в 2018 році також оновилися. Ці тарифи вибирають ті, хто в першу чергу використовує телефон для дзвінків, а їх кількість невелика, або вони в основному в домашній мережі оператора.

Разом з оновленням цих пропозицій, Мегафон презентував і нові умови на використання стільникового в поїздках по Росії. Тепер можна безкоштовно приймати вхідні з номерів гостьового регіону без використання оптимізують послуг.

Що змінилося в основних умовах пропозицій? " Переходь на НУЛЬ "Розроблений для дзвінків в мережі оператора, і раніше можна було дзвонити на московські номери Мегафон оплачуючи тільки першу хвилину. Тепер змінився принцип, і дзвінки стали повністю безлімітними. Правда, за такий безліміт тепер необхідно платити авансом.


Здійснюючи перший дзвінок за день, з балансу списується шість рублів. Після цього можна до кінця доби дзвонити на будь-які столичні номера Мегафона безкоштовно.

При виклики на інші номери Москви також тепер застосовується пакетний принцип оплати. Собівартість хвилини дзвінка стала нижче, але авансом оплачується пакет на п'ять хвилин за шість рублів. У добу можна отримати шість таких пакетів.

Пакетна оплата діє і при використанні інтернету. Кожні сто мегабайт стоять двадцять рублів, а в добу можна отримати сумарно до одного гігабайта.

Переваги нової версії тарифу в можливості отримати повний безліміт на МегаФоновскій номера в Москві. Плюсом є і те, що послуги оплачуються тільки при їх використанні протягом дня. До недоліків відноситься те, що відмовитися від використання пакетного принципу оплати неможливо.

До недоліків відноситься те, що відмовитися від використання пакетного принципу оплати неможливо

Другий тариф " щосекундний ", Який замінив собою" Все просто ". Як і у попередника, в ньому використовується єдина вартість дзвінків на будь-які столичні номера. Вартість хвилина підвищилася до 2,9 рубля, однак, це компенсується заміною принципу тарифікації. Тепер дзвінки оплачуються щохвилини, а посекундно. Таким чином, тариф стає ідеальним варіантів для невеликої кількості коротких дзвінків по будь-яких напрямах.

Для дзвінків за кордон

Лінійка "Теплий прийом" створена для тих, хто часто дзвонить в інші країни. На відміну від інших операторів, Мегафон пропонує три тарифу, що дозволяють вибрати оптимальний для себе не тільки для міжнародних дзвінків, але і для спілкування з російськими номерами, і використання інтернету.

початковий " Теплий прийом "Отримав аналогічну" Переходь на НУЛЬ "систему оплати послуг. На всі місцеві дзвінки надаються пакети з десяти хвилин за дванадцять рублів. За добу можна отримати до шести таких пакетів.

За добу можна отримати до шести таких пакетів

Пакетні варіанти тарифу зберегли вартість, але отримали більше хвилин для дзвінків, пакетного трафіку, а безлімітні месенджери тепер не тільки в старшій версії.

Дзвінки за кордон за зниженою ціною надаються без використання оптимізують послуг. Вартість хвилини залежить від напрямку, а на пакетних версіях пропонується додаткова знижка.

висновки

Нові тарифні пропозиції Мегафона версії 2018 року одержали значні оновлення. Пакетні "Включайся!" Стали ще вигідніше для цифрових користувачів, яким важлива не тільки голосовий зв'язок, а й використання передачі даних.

Тарифи без абонплати отримали суттєве оновлення, яке не кожен оцінить. Так, "Переходь на НУЛЬ" тепер найдешевший варіант для спілкування в мережі, але мінімальна оплата становить шість рублів на добу, незалежно від кількості дзвінків та їх тривалості.

Покращилися умови лінійки "Теплий прийом", особливо пакетних версій. Пакети послуг стали більше, а використовувати безлімітні месенджери тепер можна і на молодшому тарифі.

Що змінилося в основних умовах пропозицій?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача