Статьи

Нові безкоштовні теми для WordPress від ThemeIsle

Нещодавно закінчив переклад на російську нових безкоштовні теми для WordPress від ThemeIsle. Всі теми ідеально підходять як для як для маленького блогу так і для корпоративного сайту або магазину на Woocommerce .

1. Tiny Hestia

Tiny Hestia - це дочірня тема для ентузіастів блогінгу і шанувальників будівельників сторінок. Тема оптимізована для швидкості і призначена для роботи з: Elementor, Beaver Builder, SiteOrigin, Divi або Visual Composer, за допомогою яких ви можете легко створити бізнес / корпоративний сайт і багато іншого. Виконана в матеріальному стилі з чистим дизайном і безліччю параметрів.

2. ShopIsle

ShopIsle

ShopIsle чудова безкоштовна тема для вашого WooCommerce магазину створена на bootstrap. Завдяки своїй гнучкості ShopIsle також може бути використаний для одне сторінкового бізнес-сайту, вона містить повну висоту, ефект паралакса, адаптивний блок для блогу, підготовлена ​​для eCommerce, WPML, Photo Gallery Grid, Contact Form 7, Meta Slider, SiteOrigin Page Builder, JetPack сумісна і дружня з SEO. Вона має простий, мінімалістський і елегантний стиль, який відмінно підійде для магазину одягу, електроніки і багатьох інших.

3. Belise Lite

Belise Lite це проста і мінімалістична WordPress тема для ресторанів і сайтів про харчування. Вона має адаптивний дизайн, симпатичне меню їжі через Jetpack плагін, секцію Подій, а також за допомогою Jetpack інтегровано красиве портфоліо. Ви можете використовувати Belise Lite для того щоб ваш ресторан виглядав приголомшливо онлайн. Незалежно від цього, тему прекрасно підійде для онлайн бізнесу, так як вона підготовлена ​​для WooCommerce. Зручний Настроювач, сумісність з WPML, інтеграція з контактною формою і якісна підтримка - це інші функції, які роблять Belise Lite відповідним для вашого сайту.

4. Capri Lite

Capri Lite

Capri Lite - це чиста, елегантна тема WordPress, яка ідеально підходить для створення інтернет-магазину на одній сторінці з мінімальними зусиллями. Підготовлена ​​до WooCommerce, управляється за допомогою Настроювача, сумісна з WPML, підтримує інтеграцію контактної форми і має якісну підтримку - це лише деякі з можливостей, які роблять Capri Lite кращим вибором для вашого сайту.

5. TheMotion Lite

TheMotion Lite це проста і елегантна WordPress тема створена переважно для відео сайтів, але вона відмінно підійде для блогів і сайтів портфоліо. Він містить симпатичний слайдер, стильні світлі кольори і сучасний зовнішній вигляд. Її стильний і мінімалістський дизайн робить її багатофункціональною і готової до будь-якого типу веб-сайту.

6. Zillah

Zillah

Zillah це безкоштовна мінімалістична WordPress тема від ThemeIsle. Вона адаптивна і сумісна з такими популярними плагінами як: Nivo Slider, Siteorigin Page Builder, WooCoomerce, Photo Gallery Grid і Contact Form 7.

7. ReviewZine

Сучасна, проста і безкоштовна WordPress тема для технологічних, новинних і газетних видань, персональних блогів про моду або фотографії. ReviewZine адаптивна, плоска, мінімалістська, дружня з СЕО, підготовлена ​​до Retina, заснована на Bootstrap, і з посиланнями на соціальні мережі. Випущена в 2016, тема містить банери Google AdSense, шаблон домашньої сторінки журналу, що настроюються фони, фільтри категорій, мітки, квадратний макет і настроювач. ReviewZine це WPML, Photo Gallery Grid, Contact Form 7, WP Product Review, SiteOrigin Page Builder, JetPack сумісна тема з безліччю налаштувань і підготовлена ​​до перекладу.

8. RokoPhoto Lite

RokoPhoto Lite

RokoPhoto Lite це тема створена для фотографів зі стильною головною сторінкою для показу ваших кращих робіт. Ця тема також включає 2 різних типи слайдера, секцію портфоліо а також вбудовану контактну форму.

9. Orfeo

Orfeo це адаптивна WordPress тема з багатофункціональним дизайном. Вона відмінно підійде як для малого бізнесу так і для корпоративного сайту, повністю настроюється через Live Customizer. Ви можете використовувати Orfeo для ресторанів, стартапів, фріланс резюме, креативного агентства, портфоліо, WooCommerce або таких ніш як спорт, медицина, блогінг, мода, адвокатський сайт. Вона має одне сторінковий дизайн, інтеграцію з Sendinblue розсилкою, віджетірованим підвалом і красивим зовнішнім виглядом. Тема сумісна з Elementor Page Builder, Photo Gallery, Flat Parallax Slider, і Travel Map; вона дружня з мобільними пристроями і оптимізована для СЕО.

схоже

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.