Статьи

Нові розміри ВКонтакте

 1. Розміри зображень для постів ВКонтакте
 2. Прикріплюємо зовнішні посилання ВК: як зробити щоб було красиво
 3. Підбірка товарів і альбом спільноти
 4. медіаконтент

Не так давно ми говорили про  новому форматі обкладинок для спільнот ВК Не так давно ми говорили про новому форматі обкладинок для спільнот ВК . Ця стаття присвячена приємному і зрозумілому піднесенню різних типів постів для ваших передплатників. Сьогодні веб-дизайнер Людмила Пученкова детально розбере варіанти візуального оформлення і розміри для постів ВК.

Розміри зображень для постів ВКонтакте

У минулій статті про цитатники я порекомендувала вибирати квадратний варіант 1080 х 1080 px з урахуванням того, що ви постите в кілька соціальних мереж (ВКонтакті, Instagram, Facebook). Якщо ж ви працюєте у ВК і Facebook, або тільки у ВК, то нарівні з квадратним брендингом (цитатником) можна використовувати і горизонтальний прямокутник. Його розмір 700 х 500 px (можна і більше, але співвідношення сторін повинно залишатися 10: 7). Банери цих розміри не обрізаються при перегляді з мобільних пристроїв і є універсальними.

Такі ж варіанти розмірів можна використовувати і при публікації брендингу з прикріпленою вікі-сторінкою Такі ж варіанти розмірів можна використовувати і при публікації брендингу з прикріпленою вікі-сторінкою. Краще на такі контент-банери поміщати кнопки, стимулюючи користувачів до дії. Але не забувайте, що в мобільній версії такий перехід неможливий, тому дублюйте адресу потрібної вікі-сторінки в тілі поста.

Але не забувайте, що в мобільній версії такий перехід неможливий, тому дублюйте адресу потрібної вікі-сторінки в тілі поста

Банер такого ж розміру може стати так званим баннерним меню. А, точніше, закріпленої записом, до якої прикріплено вікі-сторінка з зверстаним меню.

А, точніше, закріпленої записом, до якої прикріплено вікі-сторінка з зверстаним меню

Закріплений банер за вашим бажанням може стати і анімованим. При створенні такого банера можна використовувати ті ж розміри: 1080 х 1080 px і 700 х 500 px. Але пам'ятайте, що автоматичного переходу на вікі-меню не вийде. Гіф-банер по суті - це змінюють один одного кадри і, якщо ви натиснете на нього, то просто зупиніть відтворення цієї послідовності. Тому, по можливості, також дублюйте посилання на вікі-меню в тілі поста. Як я вже сказала, для банера / гіф-банера в закріпитися можна використовувати і квадрат, і горизонтальний прямокутник. Але я рекомендую брати все-таки горизонтальний банер. Справа в тому, що про 100% масштабі перегляду ВКонтакте вся його площа входить в перший екран. Користувачеві не треба промотувати стіну, щоб побачити всю інформацію, вміщену на ньому. Це дуже зручно.

Прикріплюємо зовнішні посилання ВК: як зробити щоб було красиво

Одним з видів комерційних постів є публікація зовнішнього посилання. На скріншоті видно, що при вставці посилання в тіло поста підтягнувся логотип з сайту ( «Космосайт»), а якщо погортати по стрелочкам вліво-вправо, то ми побачимо і інші фото з обраного сайту. Вибір фото невеликий (на моїй практиці було від 1 до 8), і вони не завжди вдало обрізаються, адже розмір віконця всього 537 х 240 px.

Тому краще для таких посилань також заготовити шаблон в фірмовому стилі вашої групи. Я рекомендую робити його більшого розміру, наприклад 1074 х 480 px і частина пропозиції (вигода, інтерес, заклик і так далі) викладати на даному банері. Так само не зайвим буду кнопки: при натисканні здійснюється перехід на сайт (як з деськтопной версії, там і з мобільного). Для вставки заготовленого шаблону ви натискаєте на піктограму фотоапарата і вставляєте його в даний пост.

Для вставки заготовленого шаблону ви натискаєте на піктограму фотоапарата і вставляєте його в даний пост

Підбірка товарів і альбом спільноти

До комерційних постам віднесу ще добірку товарів і публікацію альбому спільноти. Для обкладинки добірки товарів використовуйте зображення розміром 1280 х 720 px. Лайфхак: якщо довантажити кілька посилань різних добірок в один пост, то вони вишикуються один під одним і у вас вийде дуже довгий і помітний комерційний пост. (Тільки не переборщіть).

Для обкладинки альбому в новій версії ВКонтакте вам підійде розмір 1280 х 840 px. Розташовуйте інформацію у верхній половині обкладинки, так як її низ затемнюється градієнтом.

Розташовуйте інформацію у верхній половині обкладинки, так як її низ затемнюється градієнтом

медіаконтент

Тепер звернемося до розважального контенту. Фотодобірки - один з улюблених постів в спільнотах різних тематик. Їх підбором ми займатися не будемо, а ось як розташувати -Розкажи. Зазвичай це картинки різного розміру і «вставати» симетрично в пост ніяк не хочуть.
До того ж, якщо ми їх все-таки вирівнюємо і вставляємо, то вони все одно розійдуться при перегляді з мобільного і вже не виглядають так органічно. Тому пропоную відразу вставити їх в колаж в редакторі canva.com/ru_ru/sozdat/fotofotokollazh/

 1. Виберіть розмір або створіть свій.
 2. Виберіть шаблон.
 3. Надіслати свої фото.
 4. Вставте їх у колаж.
 5. Скачайте колаж собі на комп'ютер.

Якщо ви краще сприймаєте візуально, то подивіться моє відео на цей рахунок. https://www.youtube.com/watch?v=YSmfmjAZQBw.

І останнє, про що розповім - це відеоподборку. Багато спільноти використовують ролики з YouTube, тобто не свій авторський контент. У багатьох адміністраторів постає питання: як залучити передплатників до збірок відео? Адже зазвичай це дуже строкатий, відштовхуючий пост з купою різнорідних картинок. І щоб зрозуміти про що ця добірка потрібно зупинитися, і прочитати текст поста. Наявність обкладинок, до речі, теж не дає ефекту: всі дрібно, читати незручно. Тут вам допоможе прийом суміщення фото і відео-контенту.

Тут вам допоможе прийом суміщення фото і відео-контенту

На шаблон краще розмістити суть вибірки і заклик до дії. Оформіть його в фірмовому стилі групи. Мінус - в мобільній версії нижнє відео вийде на перший план і стають достатньо великими. Але, з урахуванням того, що відеоконтент зручніше переглядати з деськтопной версії ВК, особливо різні уроки, то цей варіант гідний втілення.

Зведений перелік розмірів:

 • брендинг: 1080 х 1080 px або 700 х 500 px,
 • банер для зовнішнього посилання 1074 х 480 px,
 • обкладинки добірки товарів 1280 х 720 px,
 • обкладинка альбому 1280 х 840 px,
 • банер для фотоподборок: 1080 х 1080 px або 700 х 500 px.
«Вдала ідея»

знає, що

Людмила Пученкова - веб-дизайнер, автор і тренер курсу по Photoshop і дизайну в соцмережах.

Людмила творець каналу Youtube з вивчення Photoshop для smm-фахівців.

Вам також може бути цікаво:

Com/watch?
У багатьох адміністраторів постає питання: як залучити передплатників до збірок відео?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).