Статьи

Нова назва Македонії, греки виступили проти

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Серед греків провели опитування. Фото: AFP

Греки виступають проти угоди про зміну назви Македонії https://cdn.segodnya.ua/img/article/11907/89_main_new.1532359450.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11907/89_tn.1532359450.jpg 2018-11-21T09: 47: 00 + 02: 00 Євросоюз Результати опитування показали, що 65% греків не підтримують угоду з сусідами

Більшість греків виступають проти угоди, досягнутої між Афінами і Скоп'є про зміну назви Македонії. Про це свідчать останні опитування, повідомляє Ekathimerini.

Результати опитування показали, що 65% греків не підтримують угоду з сусідами, 17% виступають за нього і 13% сказали, що вони ні за, ні проти. Ще 5% опитаних сказали, що вони не цікавляться цим питанням або не мають думки про угоду.

Повідомляється, що опитування проводилося по телефону 6-16 листопада.

Раніше президент Греції Прокопіс Павлопулос заявив, що процес вступу Македонії до ЄС і НАТО може початися тільки після зміни її Конституції з урахуванням всіх гарантій, які вимагають Афіни.

Нагадаємо, 19 жовтня депутати Народних зборів Македонії схвалили пропозиції уряду про початок внесення змін до Конституції щодо зміни назви країни. Голосування парламенту з цього питання призначене на 1 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Як повідомлялося, що референдум з питання підписання міжурядового договору з Грецією про перейменування Республіки Македонія, який пройшов 30 вересня о балканській країні, що не відбувся. Підсумкова явка склала 36,91% при необхідній в більш ніж 50%.

Раніше прем'єр-міністр Македонії Зоран Заєв заявив, що питання про перейменування Македонії, за який напередодні на референдумі голосували жителі країни, буде вирішуватися в парламенті країни, парламентарі підтвердять чітко виражену згоду на перейменування.

Заєв назвав "успішним" пройшов 30 вересня референдум про вступ Македонії до ЄС і НАТО і перейменування країни в Республіку Північна Македонія. Зміна назви є ключовою вимогою, на якому наполягає Греція, для вступу Македонії до ЄС і НАТО.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача