Статьи

Ноутбук (телефон, планшет) не бачить домашню Wi-Fi мережу (сусідні бачить)

  1. Пристрій не бачить Wi-Fi [можливе рішення]

Здравсвуйте! Так, знову буду писати про проблеми з Wi-Fi :). Треба ж комусь боротися з примхливими бездротовими мережами, які як правило надають більше незручностей при налаштуванні, ніж задоволення при використанні. Дуже, дуже багато різних проблем виникає, причому більшу частину з них навіть пояснити складно.

Дуже, дуже багато різних проблем виникає, причому більшу частину з них навіть пояснити складно

Ось і сьогодні буду писати про одну з таких проблем. І дам деякі рекомендації, які можливо допоможуть Вам її вирішити. Але нічого гарантувати не можу, сподіваюся, Ви розумієте.

Думаю, прочитавши заголовок до цієї статті, вже можна зрозуміти про що ця стаття. Почав помічати коментарі в яких народ писав про те, що їх пристрої, будь то ноутбук, комп'ютер з адаптером, телефон, планшет, ігрова приставка, не бачить їх домашню бездротову мережу Wi-Fi. Її просто немає в списку доступних для підключення мереж. При цьому, сусідні мережі пристрій бачить. Ну чому? Я довго думав, але так і не міг придумати логічного пояснення цій проблемі.

До речі, така дурниця може виникнути навіть після деякої роботи з Wi-Fi, тобто все працювало, ви вимкнули ноутбук (наприклад), включаєте, а він Вашу мережу вже не бачить.

Тут потрібно діяти швидко і врятувати телефон, або іншу техніку від польоту в стіну, або вікно 🙂

Увага! Ця стаття про те, коли пристрій не бачить бездротову мережу, але тільки наприклад одну мережу, а інші, сусідні мережі визначаються.

Якщо у Вас наприклад ноутбук зовсім не знаходить доступних мереж, то може бути проблема в драйвері, вимкненому адаптері і т. Д. Дивіться статтю Чому не працює Wi-Fi на ноутбуці (нетбуці)?

Пристрій не бачить Wi-Fi [можливе рішення]

Роман залишив на сайті ось такий коментар:

Чесно кажучи, я не знав, що порадити. Але тут ще раз подумав і зрозумів, що як правило, самі незрозумілі проблеми виникають через каналу, на якому працює бездротова мережа, точніше через перешкоди на каналі.

І я порадив поекспериментувати з каналами, як написано в статті Як змінити канал на Wi-Fi роутер? Навіщо міняти канал . Роман змінив канал (на жаль він не написав який він встановив, але це не має значення, потрібно експериментувати) і у нього все запрацювало. Ноутбук побачив мережу. Вільний канал можна визначити за допомогою програми InSSIDer.

Вільний канал можна визначити за допомогою програми InSSIDer

Не знаю, чи дійсно допомогла зміна каналу, або просто перезавантаження роутера 🙂 але проблема вирішилася. До речі, перезавантаження роутера робіть в першу чергу при виникненні будь-яких проблем. Проста перезавантаження дуже часто допомагає.

Був ще комментрій, де ігрова приставка перестала бачити домашню бездротову мережу. Але не знаю, чим там все закінчилося.

Ще можна спробувати поекспериментувати з режимом роботи маршрутизатора, про це я писав в цієї статті.

поділіться радою

Можливо ви вже стикалися з цією проблемою, і як-то вирішили її по-іншому, або думки з цього питання, прошу залишити в коментарях. А я оновлю статтю і додам корисний матеріал.

Всім до зустрічі!

Ну чому?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).