Статьи

NEWSru.com :: Цукерберг, виступаючи в конгресі США, заявив про "гонці озброєнь" з Росією в Facebook

Засновник Facebook Марк Цукерберг під час слухань в конгресі США визнав, що найбільше він шкодує про "повільному реагуванні" на діяльність Росії в соцмережі.

Засновник і глава соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг під час відкритих слухань в палаті представників конгресу США визнав, що найбільше він шкодує про "повільному реагуванні" на діяльність Росії в Facebook, передає агентство Reuters.

"Це гонка озброєнь. Вони (Росія. - Прим. NEWSru.com) будуть продовжувати удосконалюватися в цьому. І ми повинні інвестувати в те, щоб також ставати краще", - підкреслив Цукерберг. Він визнав, що методи поширення політичної дезінформації в інтернеті будуть удосконалюватися.

За словами Цукерберга, тепер його соціальна мережа набагато краще готова до боротьби з втручанням інших країн у вибори за допомогою Facebook. Він підкреслив, що до кінця 2018 року в компанії будуть працювати близько 20 тисяч нових співробітників, що відповідають за забезпечення безпеки.

Відповідаючи на питання американських парламентаріїв, Цукерберг також підтвердив, що Facebook співпрацює з офісом спецпрокурора Роберта Мюллера, який веде розслідування передбачуваного втручання Росії у вибори президента США в 2016 році.

10 квітня на сайті конгресу США були опубліковані письмові свідчення Цукерберга, в яких, зокрема, він приніс вибачення за те, що компанія допустила обернулася скандалом витік персональних даних 87 млн ​​користувачів соцмережі, а також здійснила ряд інших промахів.

У свідченнях Цукерберга йдеться, що російське Агентство інтернет-досліджень вело кампанію по поширенню дезінформації з використанням фейковий акаунтів. Всього з 2016 року ці акаунти згенерували близько 80 тис. Посад, які могли побачити близько 126 млн користувачів. Крім того, агентство купувало політичну рекламу в Facebook і Instagram, яку могли побачити близько 11 млн американців.

Цукерберг вже не раз вибачався за витік даних користувачів. Так, в кінці березня він опублікував звернення до користувачів в недільних випусках британських газет The Sunday Times, Mail on Sunday, Sunday Mirror, Sunday Telegraph і американських The New York Times, The Washington Post і The Wall Street Journal.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача