Статьи

NEWSru.com :: Цукерберг, виступаючи в конгресі США, заявив про "гонці озброєнь" з Росією в Facebook

Засновник Facebook Марк Цукерберг під час слухань в конгресі США визнав, що найбільше він шкодує про "повільному реагуванні" на діяльність Росії в соцмережі.

Засновник і глава соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг під час відкритих слухань в палаті представників конгресу США визнав, що найбільше він шкодує про "повільному реагуванні" на діяльність Росії в Facebook, передає агентство Reuters.

"Це гонка озброєнь. Вони (Росія. - Прим. NEWSru.com) будуть продовжувати удосконалюватися в цьому. І ми повинні інвестувати в те, щоб також ставати краще", - підкреслив Цукерберг. Він визнав, що методи поширення політичної дезінформації в інтернеті будуть удосконалюватися.

За словами Цукерберга, тепер його соціальна мережа набагато краще готова до боротьби з втручанням інших країн у вибори за допомогою Facebook. Він підкреслив, що до кінця 2018 року в компанії будуть працювати близько 20 тисяч нових співробітників, що відповідають за забезпечення безпеки.

Відповідаючи на питання американських парламентаріїв, Цукерберг також підтвердив, що Facebook співпрацює з офісом спецпрокурора Роберта Мюллера, який веде розслідування передбачуваного втручання Росії у вибори президента США в 2016 році.

10 квітня на сайті конгресу США були опубліковані письмові свідчення Цукерберга, в яких, зокрема, він приніс вибачення за те, що компанія допустила обернулася скандалом витік персональних даних 87 млн ​​користувачів соцмережі, а також здійснила ряд інших промахів.

У свідченнях Цукерберга йдеться, що російське Агентство інтернет-досліджень вело кампанію по поширенню дезінформації з використанням фейковий акаунтів. Всього з 2016 року ці акаунти згенерували близько 80 тис. Посад, які могли побачити близько 126 млн користувачів. Крім того, агентство купувало політичну рекламу в Facebook і Instagram, яку могли побачити близько 11 млн американців.

Цукерберг вже не раз вибачався за витік даних користувачів. Так, в кінці березня він опублікував звернення до користувачів в недільних випусках британських газет The Sunday Times, Mail on Sunday, Sunday Mirror, Sunday Telegraph і американських The New York Times, The Washington Post і The Wall Street Journal.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.