Статьи

Нестандартні формати банерів в DoubleClick

 1. Що таке DoubleClick?
 2. Типи мультимедійних оголошень в DoubleClick
 3. 2. HTML5 Expanding banner
 4. 3. HTML5 Interstitial banner
 5. 4. HTML5 Banner with floating
 6. 5. Multi-floating interstitial banner
 7. 6. HTML5 expanding pushdown
 8. 7. VPAID (Video Player-Ad Interface Definition)
 9. Як створити нестандартні формати банерів
 10. висновки

Рекламодавці все частіше стикаються з проблемою банерної сліпоти користувачів: статичні рекламні оголошення вже не працюють так, як раніше. Вони здаються не цікавими і від цього менш ефективні. Вихід є: на зміну простим і часто нудним статичним креативу приходять інтерактивні мультимедійні оголошення.

Банери HTML5 - це інтерактивні оголошення, створені з використанням JavaScript, CSS і HTML.

Банер складається з декількох елементів, кожен з яких можна анімувати.

Банер HTML5:

 • містить зображення, текст, аудіо або відео матеріали;
 • адаптується під будь-який розмір пристрою;
 • можна редагувати вже після розміщення;
 • динамічний, що допомагає посилити взаємодію з користувачем.

Для прикладу порівняємо статичний банер з банером HTML5:

У цій статті я розповім про динамічних мультимедійних оголошеннях: типах HTML5 банерів, в які можна додати аудіо, відео, ігри і карти.

Що таке DoubleClick?

DoubleClick Digital Marketing - це рекламна платформа для агенцій та рекламодавців, яка дозволяє планувати і запускати маркетингові кампанії на цифрових майданчиках.

Для створення, розміщення та відстеження рекламних оголошень є ряд продуктів DoubleClick , Які спрощують ці процеси.

DoubleClick Campaign Manager - платформа для роботи з рекламою на сайтах і в мобільних додатках. Вона підходить для оптимізації реклами, контролю медійних кампаній та створення звітності.

DoubleClick Bid Manager - платформа для закупівлі реклами в режимі реального часу. З її допомогою також можна розміщувати оголошення простих стандартних форматів DoubleClick (наприклад, HTML5 банер).

DoubleClick Studio - інструмент для створення мультимедійних оголошень. Він складається з двох частин: набору для розробки програмного забезпечення (SDK) для создавнія мультимедійних оголошень, а також веб-інструменту робочого процесу для перегляду і тестування оголошень.

Типи мультимедійних оголошень в DoubleClick

1. HTML5 Banner

Це основний формат оголошення. Він відображається в межах встановлених кордонів на сторінці і не розширюється або не охоплюють інший вміст веб-сторінки.

HTML5 банери можуть включати відео або аудіо, а також технологію polite download (ввічливу завантаження) - це означає, що оголошення завантажується тільки після повного завантаження веб-сторінки.

HTML5 банери можуть включати відео або аудіо, а також технологію polite download (ввічливу завантаження) - це означає, що оголошення завантажується тільки після повного завантаження веб-сторінки

2. HTML5 Expanding banner

Інша назва банера - розкривається. Це банер з двома розмірами: початковий згорнутий розмір (А) і розширений розмір (В). Оголошення, яке виходить за межі його початкових меж і відображається поверх контенту веб-сторінки або вмісту додатка.

Розширення відбувається після взаємодії користувача з банером (наведення, клік) або автоматично при завантаженні сторінки. Банер розкривається в будь-якому напрямку і повертається до початкового розміру при взаємодії з ним, автоматично при виведенні миші або за таймером.

Банер розкривається в будь-якому напрямку і повертається до початкового розміру при взаємодії з ним, автоматично при виведенні миші або за таймером

А

А

В

3. HTML5 Interstitial banner

Такий тип банера ще називають інтерстиціальний, або міжсторінкових. На сайтах видно поверх основного контенту. У мобільних додатках відображається як повноекранне оголошення під час точок переходу, наприклад, під час запуску або завантаження відео.

Цей формат банера забезпечує гнучкість: він може бути практично будь-якої форми і розміру, і ви можете розмістити його де завгодно над вмістом сторінки.

4. HTML5 Banner with floating

Цей комбінований формат дозволяє одночасно розміщувати два оголошення (HTML5 Banner і HTML5 Interstitial banner). Вони завантажуються разом на сторінці, і користувач може закрити міжсторінкових оголошення (interstitial banner), в той час як звичайний HTML5 банер буде відображатися на сторінці постійно в рамках рекламного блоку.

5. Multi-floating interstitial banner

Кілька міжсторінкових банерів (HTML5 Interstitial banner), максимум чотири, які працюють як одне рекламне оголошення. Зазвичай для того, щоб «окреслити» контент веб-сторінки. Це оголошення може переміщатися з вмістом або зберігати заблоковану позицію на сторінці, коли користувач прокручує.

6. HTML5 expanding pushdown

Цей тип оголошення схожий на расхлопивающійся банер (HTML5 Expanding banner), він також буває згорнутим (А) і розширеним (В).

А

В

Різниця в тому, що при розширенні креатив відображається не поверх контенту, а «виштовхує» його вниз, заповнюючи верхню частину веб-сторінки. Розширення банера може відбуватися автоматично або при взаємодії з користувачем.

7. VPAID (Video Player-Ad Interface Definition)

Це мультимедійне оголошення (відео), яке відображається у вбудованому відеопрогравачі на сторінці (наприклад, в програвачі YouTube). Відеореклама з'являється автоматично до, між або після основного відеоконтенту. Наприклад, оголошення такого типу може перервати мультиплікацію видавця (publisher's cartoon), щоб відобразити відеоролик.

Особливість формату VPAID - масштабованість. Якщо пропорції вашого оголошення не збігаються з форматом відеоплеєра видавця, то оголошення VPAID масштабується, зберігаючи співвідношення сторін. Ознайомитися з прикладами оголошень цього типу можна в Rich Media Gallery .

Як створити нестандартні формати банерів

Ми розглянули одні з найбільш популярних форматів мультимедійних оголошень, кожен з яких унікальний. Швидше за все, зараз ви задалися питанням, як же створити такі банери? Дуже просто.

Є ряд програм, за допомогою яких можна розробляти HTML5 банери: наприклад, Adobe Animate і інші редактори.

Я рекомендую сервіс Google Web Designer , У якого ряд переваг:

 • безкоштовний додаток;
 • зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • адаптація під систему DoubleClick;
 • містить вбудовані шаблони оголошень;
 • не треба знати JavaScript, CSS і HTML, щоб створити банер;
 • вбудована бібліотека компонентів, за допомогою якої можна додати відео або карту в креатив;
 • можливість безкоштовно вивчити інструмент і деталі по всім нестандартним медійним форматам в Academy for Ads ;
 • можливість використовувати готові шаблони будь-якого типу оголошення з галереї Rich Media Gallery .

висновки

 1. DoubleClick надає формати динамічних мультимедійних оголошень, які містять унікальний набір параметрів.
 2. Будь-яке оголошення можна створити в безкоштовній програмі (Google Web Designer), яка повністю адаптована під DoubleClick.
 3. За допомогою ряду інструментів (Studio, Campaign Manager, Bid Manager) можна публікувати, тестувати, відстежувати оголошення, а також закуповувати рекламу і створювати звіти.
 4. Широкий вибір шаблонів в Rich Media Gallery значно спрощує процес створення креативів.

Що таке DoubleClick?
Що таке DoubleClick?
Швидше за все, зараз ви задалися питанням, як же створити такі банери?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача