Статьи

Нестандартні формати банерів в DoubleClick

 1. Що таке DoubleClick?
 2. Типи мультимедійних оголошень в DoubleClick
 3. 2. HTML5 Expanding banner
 4. 3. HTML5 Interstitial banner
 5. 4. HTML5 Banner with floating
 6. 5. Multi-floating interstitial banner
 7. 6. HTML5 expanding pushdown
 8. 7. VPAID (Video Player-Ad Interface Definition)
 9. Як створити нестандартні формати банерів
 10. висновки

Рекламодавці все частіше стикаються з проблемою банерної сліпоти користувачів: статичні рекламні оголошення вже не працюють так, як раніше. Вони здаються не цікавими і від цього менш ефективні. Вихід є: на зміну простим і часто нудним статичним креативу приходять інтерактивні мультимедійні оголошення.

Банери HTML5 - це інтерактивні оголошення, створені з використанням JavaScript, CSS і HTML.

Банер складається з декількох елементів, кожен з яких можна анімувати.

Банер HTML5:

 • містить зображення, текст, аудіо або відео матеріали;
 • адаптується під будь-який розмір пристрою;
 • можна редагувати вже після розміщення;
 • динамічний, що допомагає посилити взаємодію з користувачем.

Для прикладу порівняємо статичний банер з банером HTML5:

У цій статті я розповім про динамічних мультимедійних оголошеннях: типах HTML5 банерів, в які можна додати аудіо, відео, ігри і карти.

Що таке DoubleClick?

DoubleClick Digital Marketing - це рекламна платформа для агенцій та рекламодавців, яка дозволяє планувати і запускати маркетингові кампанії на цифрових майданчиках.

Для створення, розміщення та відстеження рекламних оголошень є ряд продуктів DoubleClick , Які спрощують ці процеси.

DoubleClick Campaign Manager - платформа для роботи з рекламою на сайтах і в мобільних додатках. Вона підходить для оптимізації реклами, контролю медійних кампаній та створення звітності.

DoubleClick Bid Manager - платформа для закупівлі реклами в режимі реального часу. З її допомогою також можна розміщувати оголошення простих стандартних форматів DoubleClick (наприклад, HTML5 банер).

DoubleClick Studio - інструмент для створення мультимедійних оголошень. Він складається з двох частин: набору для розробки програмного забезпечення (SDK) для создавнія мультимедійних оголошень, а також веб-інструменту робочого процесу для перегляду і тестування оголошень.

Типи мультимедійних оголошень в DoubleClick

1. HTML5 Banner

Це основний формат оголошення. Він відображається в межах встановлених кордонів на сторінці і не розширюється або не охоплюють інший вміст веб-сторінки.

HTML5 банери можуть включати відео або аудіо, а також технологію polite download (ввічливу завантаження) - це означає, що оголошення завантажується тільки після повного завантаження веб-сторінки.

HTML5 банери можуть включати відео або аудіо, а також технологію polite download (ввічливу завантаження) - це означає, що оголошення завантажується тільки після повного завантаження веб-сторінки

2. HTML5 Expanding banner

Інша назва банера - розкривається. Це банер з двома розмірами: початковий згорнутий розмір (А) і розширений розмір (В). Оголошення, яке виходить за межі його початкових меж і відображається поверх контенту веб-сторінки або вмісту додатка.

Розширення відбувається після взаємодії користувача з банером (наведення, клік) або автоматично при завантаженні сторінки. Банер розкривається в будь-якому напрямку і повертається до початкового розміру при взаємодії з ним, автоматично при виведенні миші або за таймером.

Банер розкривається в будь-якому напрямку і повертається до початкового розміру при взаємодії з ним, автоматично при виведенні миші або за таймером

А

А

В

3. HTML5 Interstitial banner

Такий тип банера ще називають інтерстиціальний, або міжсторінкових. На сайтах видно поверх основного контенту. У мобільних додатках відображається як повноекранне оголошення під час точок переходу, наприклад, під час запуску або завантаження відео.

Цей формат банера забезпечує гнучкість: він може бути практично будь-якої форми і розміру, і ви можете розмістити його де завгодно над вмістом сторінки.

4. HTML5 Banner with floating

Цей комбінований формат дозволяє одночасно розміщувати два оголошення (HTML5 Banner і HTML5 Interstitial banner). Вони завантажуються разом на сторінці, і користувач може закрити міжсторінкових оголошення (interstitial banner), в той час як звичайний HTML5 банер буде відображатися на сторінці постійно в рамках рекламного блоку.

5. Multi-floating interstitial banner

Кілька міжсторінкових банерів (HTML5 Interstitial banner), максимум чотири, які працюють як одне рекламне оголошення. Зазвичай для того, щоб «окреслити» контент веб-сторінки. Це оголошення може переміщатися з вмістом або зберігати заблоковану позицію на сторінці, коли користувач прокручує.

6. HTML5 expanding pushdown

Цей тип оголошення схожий на расхлопивающійся банер (HTML5 Expanding banner), він також буває згорнутим (А) і розширеним (В).

А

В

Різниця в тому, що при розширенні креатив відображається не поверх контенту, а «виштовхує» його вниз, заповнюючи верхню частину веб-сторінки. Розширення банера може відбуватися автоматично або при взаємодії з користувачем.

7. VPAID (Video Player-Ad Interface Definition)

Це мультимедійне оголошення (відео), яке відображається у вбудованому відеопрогравачі на сторінці (наприклад, в програвачі YouTube). Відеореклама з'являється автоматично до, між або після основного відеоконтенту. Наприклад, оголошення такого типу може перервати мультиплікацію видавця (publisher's cartoon), щоб відобразити відеоролик.

Особливість формату VPAID - масштабованість. Якщо пропорції вашого оголошення не збігаються з форматом відеоплеєра видавця, то оголошення VPAID масштабується, зберігаючи співвідношення сторін. Ознайомитися з прикладами оголошень цього типу можна в Rich Media Gallery .

Як створити нестандартні формати банерів

Ми розглянули одні з найбільш популярних форматів мультимедійних оголошень, кожен з яких унікальний. Швидше за все, зараз ви задалися питанням, як же створити такі банери? Дуже просто.

Є ряд програм, за допомогою яких можна розробляти HTML5 банери: наприклад, Adobe Animate і інші редактори.

Я рекомендую сервіс Google Web Designer , У якого ряд переваг:

 • безкоштовний додаток;
 • зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • адаптація під систему DoubleClick;
 • містить вбудовані шаблони оголошень;
 • не треба знати JavaScript, CSS і HTML, щоб створити банер;
 • вбудована бібліотека компонентів, за допомогою якої можна додати відео або карту в креатив;
 • можливість безкоштовно вивчити інструмент і деталі по всім нестандартним медійним форматам в Academy for Ads ;
 • можливість використовувати готові шаблони будь-якого типу оголошення з галереї Rich Media Gallery .

висновки

 1. DoubleClick надає формати динамічних мультимедійних оголошень, які містять унікальний набір параметрів.
 2. Будь-яке оголошення можна створити в безкоштовній програмі (Google Web Designer), яка повністю адаптована під DoubleClick.
 3. За допомогою ряду інструментів (Studio, Campaign Manager, Bid Manager) можна публікувати, тестувати, відстежувати оголошення, а також закуповувати рекламу і створювати звіти.
 4. Широкий вибір шаблонів в Rich Media Gallery значно спрощує процес створення креативів.

Що таке DoubleClick?
Що таке DoubleClick?
Швидше за все, зараз ви задалися питанням, як же створити такі банери?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача