Статьи

Не включається ноутбук - чому ноутбук не включається

  1. Не включається ноутбук
  2. Ноутбук не включається - програмні несправності

Всім привіт. Нещодавно був випадок, до мене звернулися з проблемою. Не включається ноутбук, точніше нетбук.

При включенні загоряються всі лампочки, але буквально через секунду оно вимикається. Попросили розібратися, так як дана проблема з'являється вже не перший раз. Перше, що я зробив це підключив харчування через розетку, нетбук заробив. Виявилося батарея розрядилася.

Найцікавіше те, що в минулий раз проблему вирішили в сервіс центрі. Переустановили Windows, встановили драйвера і т.д.

Загалом послуги сервісу потягнули на суму трохи більше 50 $. Хоча вся проблема полягала в розрядженою батареї 🙂

Ось такі кумедні ситуації бувають, коли власники комп'ютерів, тільки через те що ноутбук не включається вже потрапляють в сервісі мінімум на 50 $.

У сьогоднішньому пості я розповім вам як заощадити грошей чому не включається ноутбук і розповім про можливі рішення проблеми.

Отже для початку: причини, через які ноутбук не включається діляться на апаратні і програмні. Втім на домашніх комп'ютерах так-же, про це я докладно розповідав в статті комп'ютер не завантажується - чому комп'ютер пищить і не включається.

Апаратна - це коли не включається ноутбук через фізичну поломки. Головні симптоми - запуск ноутбука не доходить навіть до появи картинки BIOS. Що таке BIOS і як його налаштовувати я розповідав тут . Рекомендую ознайомиться.

Не включається ноутбук

Ви натиснули на кнопку включення а ноутбук не вмикається або запускається і через секунду вимикається?

1) Перевіряємо харчування - належним чином підключено батарея, що не розряджена вона. Потім перевірте блок живлення і шнур від нього. На блоці живлення зазвичай є індикатор - лампочка, яка спалахує при підключенні до розетки.

На блоці живлення зазвичай є індикатор - лампочка, яка спалахує при підключенні до розетки

Якщо лампочка не загорілася, то можливо ваш блок живлення вийшов з ладу і вам доведеться купити новий. Про те як правильно вибрати блок живлення для ноутбука я напишу в одній з наступних статей. , Щоб не пропустити.

, Щоб не пропустити

При підключенні живлення до ноутбуку. Так-же спалахує лампочка - зарядки батареї.

Якщо она не зайнялася, то можливо шнур живлення пошкоджений. Перевірити можна, підключивши такий же новий шнур до вашого ноутбука. Наприклад в магазині перед покупкою нового шнура.

Шнур впорядке а харчування все одно не надходить. Тоді могла вийти з ладу сама батарея. В цьому випадку ноутбук може працювати безпосередньо від блоку живлення але не заряджається. Таке відбувається дуже рідко і сподіваюся що з вами не станеться. Так як рішення одне - нова батарея.

Харчування робоче, а ноутбук не включається. Тоді вам доведеться звернутися в сервіс центр, так як поломка серйозна і самі ви навряд чи зможете вирішити проблему. У сервісі вам проведуть діагностику ноутбука, визначати несправність і оголосять вартість вирішення проблеми.

Маленький рада. Після ремонту в сервіс центрі, попросіть включити динамік BIOS що виключений за замовчуванням. Щоб той сигналом повідомив вам про можливу несправність в разі виникнення оной.

2) Ноутбук ніби як запустився, але на екрані з'явилися різні смуги і спотворення зображення. Варіантів кілька, перший - це артефакти відеокарти. Як виглядають оні і як усуваються можете почитати тут .

Несправна матриця або шлейф матриці на ноутбуці. Виглядає це приблизно так.

Виглядає це приблизно так

Спотворення змінюються в залежності від кута огляду екрану ноутбука. Перевірити матрицю можна підключивши ноутбук до окремого телевізора або монітора. Якщо зображення буде нормальним. Те проблема в матриці яка змінюється в сервіс центрі.
до меню ↑

Ноутбук не включається - програмні несправності

1) Ноутбук запустився, але на етапі завантаження Windows вискакує помилка. В цьому випадку ви можете спробувати вирішити проблему, скориставшись пошуком на даному сайті, або просто перевстановити Windows.

2) При завантаженні Windows з'являється якийсь синій екран на якому багато незрозумілих літер. На вирішення цієї проблеми я присвятив цілу статтю - рекомендую ознайомиться - синій екран смерті Bsod.

Ось в принципі і все найпоширеніші причини несправності вашого ноутбука. Як бачите не завжди при найменшій проблемі необхідно йти в сервіс центр.

Досить детальніше розібратися в проблемі і можливо ви самі без праці з нею впораєтеся.

Також ви можете ознайомитися з критеріями вибору ноутбуків і дізнатися ніж нетбук краще ноутбука . рекомендую 😉

На закінчення публікую п'ятий тур кросвордів.

ПОЧАТИ розгадувати

надіслати відповіді

Нагадую - з недавніх пір призовий фонд був збільшений. Подивитися зміни можна тут. Там-же вас чекає турнірна таблиця і умови участі в турнірі. Беремо участь і перемагаємо!

Не забуваємо що підписавшись на оновлення ви практично втрачаєте можливості пропустити наступний тур. 🙂 Удачі всім!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то