Статьи

Навіщо англійцям друге ім'я?

Напевно ви коли-небудь бачили у англійців чи інших народів друге ім'я. Що це таке? Як його отримують? Для чого англійцям потрібно друге ім'я? У даній статті ми постараємося відповісти на всі ці питання.

Друге ім'я найчастіше називають середнім (middle name). Як правило, воно розташовується між особистим ім'ям і прізвищем. Середнє ім'я застосовується в Ісландії, Швеції, Англії та Ізраїлі. Тобто, воно широко використовується в Європі або різних західних країнах. У всіх країнах воно грає різне значення. Використовується середнє ім'я як елемент повного імені. Його можна назвати «другим особистим ім'ям», але так буває далеко не завжди. Іноді його дають дітям в честь якого-небудь родича. Це може бути і батько, і мати, і дядько, і дідусь, і бабуся або навіть брат або сестра. В даному випадку можна сказати, що середнє ім'я є по батькові, але насправді це не так.

Середнє ім'я в різних країнах

Друге ім'я існує в багатьох країнах, але грає різні ролі:

1. Ісландія. Наприклад, в Ісландії не існує такого поняття, як «прізвище». При народженні дитини дають його особисте ім'я, а замість прізвища дають ім'я батька (найчастіше) або матері. По суті, в Ісландії друге ім'я є по батькові. У цій країні люди прекрасно обходяться без прізвищ, адже її населення складає всього лише 300 000 чоловік.

2. Швеція. У даній країні середнє ім'я є, по суті, другий прізвищем. Подружжя при укладенні шлюбу можуть записати свою стару або нову прізвище як середнього імені. Що стосується дітей, то вони можуть брати собі другим ім'ям прізвище когось із батьків. Більш того, при бажанні друге ім'я і прізвище можна міняти місцями. В даному випадку середнє ім'я є одночасно і по батькові, і прізвищем.

3. Ізраїль. У цій країні при народженні кожна дитина отримує подвійне ім'я. Середнє ім'я, як правило, дають на честь померлого родича, але також часто дають імена і живих. Особливо середнє ім'я популярно в релігійних сім'ях. Особисте ім'я дають батьки на свій розсуд, а середнє, як уже говорилося вище, в честь якого-небудь родича або праведника.

4. Англія. Як показує статистика, абсолютно всі англійські діти при народженні отримують одразу два імені (first name + middle name). В Англії середнє ім'я - це звичай. Колись існувала традиція, суть якої полягала в тому, що новонароджений дитина отримувала відразу кілька особистих імен. Сьогодні ви часто можете зустріти у англійця не тільки друге ім'я, але навіть третє чи четверте. Це давня традиція, якою слідують практично всі англійські родини. Найчастіше ви будете зустрічати людей з чотирма середніми іменами, ніж без них зовсім. У сучасному законодавстві Англії просто немає такого закону, який обмежував би кількість середніх імен. Тому, батьки в цій країні можуть давати своїм дітям стільки друге імен, скільки самі захочуть. Але є негласне правило, що середніх імен повинно бути не більше чотирьох.

Для чого англійцям друге ім'я?

Основне значення другого імені - надати людині якусь індивідуальність. Особливо це актуально для тих, хто є володарем звичайного і поширеного імені, яких в оточенні дуже багато. Другим ім'ям може бути що завгодно - від звичайного імені до географічних назв, імен загальних і так далі. Дуже часто другим ім'ям беруть прізвище тієї людини, на честь якого був названий дитина. Бувають випадки, коли перше ім'я людини забувається, оскільки воно йому не подобається. Таким чином, воно залишається лише на документах, а в зверненні використовується друге ім'я, як основне.

Стаття підготовлена ​​сайтом компанії Я-Поліглот - курси англійської мови в Самарі

Що це таке?
Як його отримують?
Для чого англійцям потрібно друге ім'я?
Для чого англійцям друге ім'я?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача