Статьи

Натальная карта: розрахувати онлайн безкоштовно з розшифровкою за датою народження

 1. Як користуватися сервісом?
 2. Як працювати з сервісом по складанню натальной карти?
 3. час народження
 4. базові елементи
 5. планети
 6. Група персональних факторів
 7. Група колективних факторів
 8. Група трансперсональна факторів
 9. Знаки зодіаку
 10. аспекти
 11. будинки гороскопу
 12. висновок

Відповідно до поглядів стародавніх астрологів і філософів кожна людина унікальна. Його винятковість буде порушена лише в той момент, коли повториться вся астрологічна ситуація на момент його народження один в один, що ймовірно, лише через десятки тисяч років.

Гороскоп, складений на основі аналізу астрологічної ситуації, що склалася в космічному просторі в момент народження - натальная карта - індивідуальний і найбільш об'єктивне джерело інформації про характер людини і його життєвий шлях.

Якщо ви користуєтеся сервісом з мобільного телефону, то для більш комфортного використання переверніть гаджет в горизонтальне положення. Якщо ви не знаєте як користуватися сервісом, то нижче є відео-інструкція, а також покрокова інструкція по роботі з даною програмою.

Як користуватися сервісом?

В даному відео детально описано як працювати з сервісом зі створення натальной карти.

Як працювати з сервісом по складанню натальной карти?

 1. Введіть своє ім'я (дане поле не обов'язково до заповнення), вкажіть свою стать.
 2. Заповніть в полі дата і час свої дані.
 3. Виберете країну народження, далі для вибору вийде регіон або область, після вибору області відкриється до заповнення графа вибору міста. Якщо для автоматичного вибору не виявилося міста вашого народження, то ви можете ввести координати місця народження самостійно.
 4. Після заповнення всіх даних натисніть кнопку створити гороскоп, нижче ви побачите свою натальную карту.
 5. Якщо хочете подивитися таблицю аспектів, то натисніть на блакитне коло в середині натальной карти, що символізує Землю. Інтерпретацію аспектів можна дізнатися, натиснувши на будь-який аспект в таблиці, поруч вийде додаткове вікно зі значенням.
 6. Справа є таблиця, підсвічена синім, в якій вказані куспиде (вершини) будинків в натальной карті, щоб дізнатися, що вони означають, наведіть курсор миші на конкретний будинок і натисніть лівою кнопкою мишки, в новому діалоговому вікні знову з'явиться інтерпретація.
 7. Дізнатися значення планет в знаках можна, якщо наведете курсор на планету в таблиці нижче під натальной картою і натиснете ліву кнопку миші.

Що таке натальная карта або космограмме?

Натальная астропсихологія грунтується на переконанні, що психологічні особливості особистості і її життєвий шлях безпосередньо залежать від стану справ в Сонячній системі на певний момент часу, а саме на момент її появи на свет.Натальная карта з розшифровкою містить два блоки інформації:

 1. Опис особистості людини: психологічні якості, його таланти і нахили.
 2. Опис його життєвого шляху, тобто події, які повинні відбутися в його житті.

Згідно натальной астрології людина не може мати інший характер, ніж йому було визначено Всесвіту в той момент, коли він з'явився на світло, і з ним не можуть відбутися події, про які не говорить індивідуальний гороскоп, складений по натальной карті.

час народження

Побудова правильної натальной карти неможливо без особистої інформації:

 • дата народження (число, місяць, рік);
 • час народження (годину, хвилини);
 • місце народження (в розрахунках використовується географічна широта і довгота).

На практиці, найбільше складне становище викликає необхідність назвати точний час народження (допустима похибка від 2 до 5 хвилин) - найважливішого показника для розрахунку індивідуального гороскопу. Кожна хвилина протягом часу унікальна, тому розрахунок натальной карти на основі точного (аж до хвилини) часу народження максимально достовірно відображає індивідуальність людини.

При скруті з визначенням часу народження побутовим шляхом (за документами, у батьків, родичів і т.д.) проводиться процедура ректифікації. Серйозний фахівець в астрології навіть при похибки в 5 хвилин, скоріше за все вдасться до неї.

Щоб докорінно змінити гороскоп, хвилинного інтервалу цілком достатньо. За цей час одна планета може перейти з одного зодіакального знака в інший, поміняти астрологічний будинок, що повністю змінити її трактування. Тому натальная карта, складена тільки за датою, не може дати повноцінну картину про особу.

Суть ректифікації - обчислення часу народження на основі аналізу вже відбулися в житті людини подій, його нахилів і прагнень. Процес трудомісткий, що вимагає досвіду і спеціальних знань, тому краще доручити його фахівцеві. Інший варіант - натальная карта, складена онлайн. У такому випадку при заповненні полів даних у формі необхідно пам'ятати про важливі правила.

 1. Якщо відомо приблизний час народження, наприклад, в інтервалі з 14.00 до 15.00 годин, вказується середнє значення (14.30) з похибкою +/- 30-40 хвилин. Це дозволяє включити в досліджуваний проміжок часу різні неточності.
 2. Якщо невідомо навіть приблизний час народження, вказується час 12.00 з похибкою +/- 12 годин.
 3. Для розрахунків використовують час за Гринвічем. Але якщо мова йде про спеціалізованих комп'ютерних програмах, то, як правило, можна вказати місцевий час, яке автоматично перекладається на Грінвіч.
 4. Дуже важливо, вказати максимально точно місце народження. Якщо необхідного населеного пункту немає в списках, необхідно вибрати наявний, але не далі, ніж 50 км, інакше тимчасові параметри будуть спотворені.

базові елементи

В натальной астрології існує чотири базові елементи, які розташовуються певним чином відносно площини земної горизонту на небесній сфері (схематично її зображують у вигляді кола). Аналіз натальной карти - інтерпретація ролі кожного елемента і його взаємодію з іншими в певний момент часу. Для простоти розуміння, космічну картину, з якої працює астролог, можна порівняти з театром. Планети - актори. Знаки Зодіаку - їх костюми. Аспекти - взаємини і діалоги героїв. Будинки - сцена, де розгортається п'єса.

планети

Значення планет в натальной карті - основа індивідуального гороскопу. Космічні об'єкти мають своє амплуа і набір ролей, як у театрального актора: мати, воїн, вождь, коханець і т.д. У долю кожної людини закладені всі ролі.

Тільки в житті ми далеко не всі їх граємо, наприклад, вибираючи роль матері, відмовляємося від активного розвитку кар'єри і т.п. Психологічна астрологія ділить планети на три групи.

Психологічна астрологія ділить планети на три групи

Група персональних факторів

Об'єднує Сонце, Місяць, Меркурій, Венеру і Марс. Відповідає за очевидні індивідуальні риси характеру людини і визначає, як його бачать оточуючі. Символізують сили, які людина може самостійно направляти і модифікувати.

Група колективних факторів

У неї входить дві планети: Юпітер і Сатурн, що символізують сверхсознательном і підсвідомі потреби відповідно. Мотивують колективні чинники діють на більш глибинних рівнях буття щодо персональної групи. Сверхсознательное (в народі божа воля) по суті, досвід нашої душі, яка мешкає вже не одне життя. Спонукає людину до певних дій на інтуїтивному рівні.

Група трансперсональна факторів

Уран, Нептун і Плутон, об'єднані в групу трансперсональна факторів, відповідають за трансформацію свідомості, але не за рахунок інтелекту, а за допомогою впливу тонких енергій, таких як натхнення, інтуїція, імпульс, підсвідоме спонукання. Вони дають силу модифікувати свідомість не тільки на персональному рівні, а й в масштабах всього покоління.

Їх головне завдання зберігати позиції покоління. В індивідуальному гороскопі вплив трансперсональна факторів не настільки велике. Але має велике значення їх аспекти до планет, які відповідають за індивідуальність.

Знаки зодіаку

Знаки Зодіаку - енергетична складова гороскопу. Якщо порівнювати планети з акторами, то знаки Зодіаку - це їх костюми. Відомо, що вдало підібраний одяг може з самого непоказного людини зробити солідного і привабливого і навпаки, погано сидить костюмчик, зведе нанівець всі природні дані. Так і на астрологічної сцені, кожна планета, перебуваючи в поле дії будь-якого знака, відчуває вплив його енергії. І якщо вона не відповідає обраної ролі, то поведінка «актора» може мати непередбачуваний і неадекватним.

аспекти

Складання достовірної натальной карти неможливо тільки на аналізі значення планет і знаків Зодіаку. Вирішальне значення мають аспекти - взаємодія планет. Їх діалог. Ролі бувають різні: мовчазні, злі, веселі. І актори - планети - поводяться відповідно їм, що іноді суперечить їх характеру. Все залежить від навколишнього оточення, від ставлення інших учасників дійства.

Аспекти - індивідуальні елементи гороскопу і їх свідчення вважаються найточнішими в астропсихології. Вони мають безпосередній вплив на внутрішній світ людини і його манеру поведінки.

Нижче представлена ​​таблиця мажорних аспектів.

Всі об'єкти Сонячної системи випускають потоки енергетичних вібрацій, які змішуються в космічному просторі: іноді вони зливаються гармонійно, іноді вступають в конфронтацію. Розрізняють мажорні (проявляються найбільш яскраво і сильно) і мінорні (слабші, часто впливають приховано) аспекти.

При цьому як ті, так і інші можуть бути гармонійними або дисгармонійними (напруженими). Вплив аспектів, незалежно від їх гармонійності або напруженості, може бути, як добрим, так і злим. Все залежить від рівня духовного розвитку особистості.

Наприклад, дисгармонійні аспекти погіршують фізичний стан (викликають хвороби) і астральне (негативні емоції і переживання). Але вони також можуть привести до успіху за рахунок самопожертви і прояви піднесених почуттів. Мажорні аспекти впливають на ментальний розвиток - вони дають таланти і здібності, причому незалежно від того, гармонійні вони чи ні.

будинки гороскопу

будинки гороскопу

Кількість - 12. Їх значення і енергетика збігається з відповідним знаком Зодіаку.

Будинок гороскопу - сцена для астрологічного вистави. Одну і ту ж історію, наприклад, про Ромео і Джульєтту, можна зіграти в різних декораціях: на тлі середньовічної Італії або сучасного заводу з виробництва автомобілів.

Сенс один, але дійсність навколишнього світу може внести непередбачені зміна в фінал п'єси. Іншими словами, Будинки - це конкретні життєві сценарії, за якими грається спектакль.

Наприклад, практично у всіх людей є сцена, пов'язана з родиною, тільки хід подій і кінцевий результат у кожного свій. В кінцевому рахунку, в умовах однієї декорації, отримуємо абсолютно різні історії.

висновок

Даний сервіс носить пізнавальний характер. Докладніший аналіз вашої карти і подій зможе надати тільки професійний астролог на основі синтезу даних. Якщо вас цікавить повноцінна астрологічна консультація, ви можете написати запит на [email protected] і ми обов'язково з вами зв'яжемося.

Як користуватися сервісом?
Як працювати з сервісом по складанню натальной карти?
Як користуватися сервісом?
Як працювати з сервісом по складанню натальной карти?
Що таке натальная карта або космограмме?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача