Статьи

Нарізка музики (mp3) - програми для нарізки музики, онлайн сервіси

 1. Програми для нарізки музики
 2. # 2 Mp3DirectCut
 3. Нарізка музики онлайн. Сервіси по нарізці mp3
 4. # 1 Madringtones.org
 5. # 2 Mp3Cut.ru

Нарізка музики. Ця фішка може знадобитися з різних причин: вирізати необхідний фрагмент з mp3 файлу і зробити з нього рингтон, або навпаки, обрізати зайве з файлу, наприклад, після записи радіоефіру . Варіантів багато. Як і багато різних програм, що спеціалізуються на нарізці музики. У даній статті я постарався висвітлити кращі, на мій погляд, програми і онлайн сервіси, що дозволяють нарізати музику швидко і з максимальною зручністю.

Програми для нарізки музики

# 1 Audacity

Audacity - безкоштовний звуковий редактор. Функціональність редактора досить широка: від запису звуку до зміни його характеристик. Але нас в першу чергу цікавить функція редагування. Audacity дозволяє редагувати файли форматів Ogg, MP3 і WAV. Завантажити редактор можна з офіційного сайту .

Як нарізати файл в Audacity:

 1. Відкрийте в Audacity редагований файл (Файл -> Відкрити).
 2. При прослуховуванні файлу на що з'явилася в панелі звуковій доріжці виберіть ту частину, яку необхідно вирізати. Для цього клацніть на звуковій доріжці лівою кнопкою миші і, утримуючи її, перетягніть курсор вліво або вправо до потрібного місця. Або, утримуючи клавішу SHIFT, клацніть на початку і в кінці вирізуваного фрагмента. Прослухати фрагмент можна, натиснувши на зелену кнопку Play.
 3. Подальше редагування файлу залежить від того, що вам необхідно вирізати - виділений фрагмент файлу або обрізати композицію по краях, крім виділеного фрагмента. Для цього в панелі інструментів клацніть на потрібний значок (див. Скріншот вище): а) вирізати виділений фрагмент; б) обрізати файл, крім виділеного фрагмента.
 4. Зберігаєте отриманий файл, вибравши потрібний формат (Файл -> Експортувати в ...).

Для збереження отриманого файлу в MP3 форматі необхідно встановити Lame-бібліотеку.

Як встановити Lame-бібліотеку в Audacity:

 1. завантажуєте і встановлюєте дистрибутив.
 2. При першому збереженні вирізаного файлу в MP3 форматі Audacity потребують завантаження файлу lame_enc.dll. Відкриваєте папку C: \ Program Files \ Lame for Audacity, вибираєте файл lame_enc.dll і тиснете ОК.

# 2 Mp3DirectCut

Mp3DirectCut - це невелика безкоштовна утиліта, основне призначення якої редагування файлів формату MP3. У програмі можна вирізати фрагменти файлу, змінити гучність, розбити файли та ін. Основна особливість програми - це те, що вихідний файл не втратить в якості, так як програма при збереженні файлів не здійснює їх повторне стиснення.

Отже, завантажуєте і встановлюєте mp3DirectCut. При першому запуску програма запропонує вибрати мову. У вкладці «Language» обираєте російську мову.

Як нарізати музику в Mp3DirectCut:

 1. Відкрийте файл (Файл -> Відкрити).
 2. Програєте файл, використовуючи кнопки «Пуск» і «Стоп».
 3. Після того, як визначилися з фрагментом, який необхідно вирізати, при прослуховуванні задаєте кінцеві точки для обрізки, натискаючи на кнопки «Початок» і «Кінець».
 4. Також, як і в Audacity, подальші дії залежать від потрібного результату:
  а) якщо потрібно вирізати виділений фрагмент - натискаєте «Вирізка», потім Файл -> Зберегти всі.
  б) якщо потрібно зберегти тільки виділений фрагмент - натискаєте Файл -> Збережемо виділення.
 5. Нарізка музики онлайн. Сервіси по нарізці mp3

  Інший можливий варіант нарізки музики - за допомогою онлайн сервісів. Це дуже зручно: немає необхідності скачування вихідного файлу на комп'ютер, використання спец. програм. Досить завантажити файл на сервер, вирізати потрібний фрагмент і завантажити готовий файл на комп'ютер. Які сервіси найбільш зручні, на мій погляд.

  # 1 Madringtones.org

  цей сервіс по нарізці музики онлайн мені сподобався найбільше. Сервіс дозволяє вирізати з mp3 файлу шматок потрібного інтервалу. Зручний інструмент для нарізки аудіо файлу на рінгтони для мобільного.

  Порядок роботи з сервісом:

  1. Натискаєте на велику кнопку «Click» і потрапляє в інтерфейс сервісу.
  2. Завантажуєте mp3 файл. При цьому є можливість закачування на сервер композицій з комп'ютера, з посилання в інтернеті і з відеохостингу Youtube. необхідність конвертувати відео Youtube в mp3 відпадає)). Припустимо завантажуємо з комп'ютера. Тиснемо «Browse» і завантажуємо файл.
  3. Після завантаження в інтерфейсі постає звукова доріжка і панель інструментів. Клікнувши на звуковій доріжці лівою кнопкою миші і утримуючи її, виділіть необхідний фрагмент, який потрібно зберегти. Якщо необхідно виділити кілька фрагментів, то використовуйте клавішу CTRL. Комбінація клавіш CTRL і клік лівою кнопкою миші по виділеному фрагменту зніме виділення. Якщо вибрати чекбокс «fade out», то отримаєте загасання звуку в кінці композиції.
  4. Прописуєте, якщо необхідно, назву виділеного фрагмента, і тиснете кнопку «Save».
  5. Вуаля, ви потрапляє на сторінку скачування. Вирізаний фрагмент ви можете зберегти в одному з форматів: mp3, amr, ogg і m4r.

  # 2 Mp3Cut.ru

  Mp3Cut.ru - один з найпопулярніших сервісів по нарізці музики онлайн. Сервіс російською мовою. Це плюс. Популярний - це мінус, тому що завантаження файлів на сервера сервісу відбувається повільно через їх завантаженості. Сервіс дозволяє вирізати з файлу формату MP3 необхідний фрагмент і зберегти на комп'ютер.

  Нарізка mp3 відбувається в три простих дії:

  1. Завантажити вихідний mp3 файл. Дочекатися його завантаження і підготовки.
  2. За допомогою двох бігунків вказати необхідний фрагмент (саме цей фрагмент буде збережений).
  3. Клікнути на кнопку «Розрізати і викачати». І потрібний фрагмент буде збережений на комп'ютер.

  От і все. В принципі, описаних вище програм для нарізки музики, а також онлайн сервісів, повинно вистачити з лишком. З поставленим завданням вони справляються на відмінно. Сподіваюся, дана стаття залишилася для вас корисною.

  З повагою, Janzo

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача