Статьи

Налаштування роутера: як налаштувати WiFi роутер і як змінити дані

 1. # 1. підключення
 2. # 2. Вхід в веб-інтерфейс
 3. # 3. Інструкція по налаштуванню

Налаштування роутера - це непроста процедура, але ми готові допомогти вам розібратися у всіх її тонкощах. Просто уважно вивчіть наведені нижче інструкції, і тоді все за кілька хвилин ви легко зможете встановити потрібні параметри і приступити до роботи!

# 1. підключення

Перш ніж самостійно налаштовувати роутер через комп'ютер, його потрібно підключити:

 • Вставте інтернет-кабель в порт WAN / Internet;
 • Встановіть кінець мережевого проводу в LAN-порт пристрою;
 • Другий кінець помістіть в роз'єм на ПК;
 • Підключіть модель до розетки і натисніть увімкнення.
 • Готово!

Готово

Сподіваємося, що ця коротка інструкція допомогла вам розібратися з першими кроками, ну а докладніше про процес підключення можна прочитати в окремому огляді на сайті. Тепер можна сміливо переходити до інструкції, в якій розповідається, як самому правильно налаштувати WiFi роутер.

# 2. Вхід в веб-інтерфейс

Хочемо попередити про те, що настройка WiFi роутера онлайн через браузер може проводитися тільки після включення пристрою. Коли ви активуєте роботу, почнеться роздача бездротової мережі з заводськими параметрами (логін, пароль). Змінити настройки роутера можна в спеціальному веб-інтерфейсі, яким оснащено кожен пристрій.

Важливо! Щоб відкрити інтерфейс настройки, необхідно підключити комп'ютер до пристрою. Наявність інтернету не обов'язково.

Щоб відкрити сайт для настройки роутера, зробіть наступне:

 • Відкрийте браузер;
 • Введіть в адресний рядок IP-адреса;
 • У вікні, авторизуйтесь - вкажіть логін і пароль.

Відкрийте браузер;  Введіть в адресний рядок IP-адреса;  У вікні, авторизуйтесь - вкажіть логін і пароль

 • Адреса, ім'я мережі і пін-коду для входу вказані на наклейці, розташованій із зворотного боку роутера.

Адреса, ім'я мережі і пін-коду для входу вказані на наклейці, розташованій із зворотного боку роутера

 • Деякі пристрої не мають даних для входу - їх потрібно встановити після входу в інтерфейс.

Зверніть увагу на те, що деякі виробники встановлюють параметри самостійно - тоді при первинному включенні робити нічого не потрібно.

# 3. Інструкція по налаштуванню

Більшість роутерів мають опцію спеціального майстра, який допоможе швидко встановити потрібні параметри. Наприклад ось тут, пункт називається «Швидка настройка»:

Найголовніше, що вам потрібно налаштувати:

 1. Підключення до інтернету;
 2. Wi-Fi - мережу.

Спочатку займемося першим параметром. Наша головна мета - це, звичайно ж, робота інтернету на пристроях:

 • Відкрийте вкладку з загальними параметрами. Найчастіше знаходяться в розділі WAN або Internet;
 • Вкажіть тип підключення провайдера, ім'я користувача і пароль - подивитися інформацію можна в договорі;

Найчастіше знаходяться в розділі WAN або Internet;  Вкажіть тип підключення провайдера, ім'я користувача і пароль - подивитися інформацію можна в договорі;

 • Якщо провайдер вимагає пройти прив'язку MAC-адреси, вкажіть потрібні дані (з договору).

Якщо провайдер вимагає пройти прив'язку MAC-адреси, вкажіть потрібні дані (з договору)

Важливо! Якщо провайдер використовує динамічний IP (DHCP), то підключення до мережі відбудеться в автоматичному режимі. Пропустіть цей розділ інструкції, перенастроювати роутер не потрібно.

Йдемо далі і переходимо до налаштування підключення через роутер бездротової мережі:

 • Відкрийте розділ під назвою Wi-Fi. Він може називатися інакше - Бездротова мережа / Wireless / Бездротовий режим;
 • В поле «Ім'я мережі» або «SSID» введіть нове ім'я (тільки латиницею);
 • В поле «Ключ бездротової мережі» впишіть придуманий код ідентифікації;
 • Тип захисту - WPA2 - Personal;
 • Змініть регіон на місце розташування у відповідному рядку;
 • Збережіть внесені зміни.

Він може називатися інакше - Бездротова мережа / Wireless / Бездротовий режим;  В поле «Ім'я мережі» або «SSID» введіть нове ім'я (тільки латиницею);  В поле «Ключ бездротової мережі» впишіть придуманий код ідентифікації;  Тип захисту - WPA2 - Personal;  Змініть регіон на місце розташування у відповідному рядку;  Збережіть внесені зміни

Якщо ви хочете поміняти настройки роутера, то рекомендуємо обов'язково змінити заводський код доступу. Це важливо в тому випадку, якщо ви хочете захистити себе від несанкціонованого проникнення. Ось як це можна зробити:

 • Знайдіть розділ налаштування безпеки або конфіденційності;
 • Змініть дані на новий, надійний код.

Знайдіть розділ налаштування безпеки або конфіденційності;  Змініть дані на новий, надійний код

Всі наведені вище інструкції діють в тому випадку, якщо вам необхідно налаштувати новий роутер замість старого або встановити абсолютно нове обладнання. До речі, пропонуємо вам подивитися загальне відео про те, як налаштовувати роутер. Воно відмінно підійде для тих, хто не впевнений у своїх силах, адже в ньому покроково і докладно відображено весь процес!

Тепер ви знаєте все про те, як налаштувати інтернет на вай-фай роутера через комп'ютер - використовуйте нашу статтю для досягнення результату. Просто дотримуйтесь інструкцій і вже через кілька хвилин ви зможете успішно працювати в мережі.

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).