Статьи

Налаштування Центру безпеки Захисника Windows 10

 1. зміст
 2. Використовуємо Центр безпеки Захисника Windows в Windows 10 Creators Update і вище
 3. Налаштування компонента "Захист від вірусів і загроз" в Центрі безпеки Захисника Windows
 4. Історія сканування і загрози, додані в карантин
 5. Як змінити налаштування хмарної захисту
 6. працездатність пристрою
 7. Брандмауер і безпеку мережі
 8. Управління додатками і браузером
 9. Параметри для сім'ї
 10. Як включити примусове сканування знімні носії Windows 10 Creators Update і вище
 11. Налаштування іконки Центру безпеки Захисника Windows в Windows 10 Creators Update і вище
 12. Налаштування Перевірки за Расписание для Захисника Windows в Windows 10 Creators Update и вищє
 13. Запуск повної перевірки системи Захисником Windows в Windows 10 Creators Update і вище
 14. Запуск перевірки автономного Захисника Windows в Windows 10 Creators Update і вище

Детальна інструкція по налаштуванню Центру безпеки Захисника Windows в Windows 10. Центр безопасност включає вбудований антивірус, захист від шифрувальників і експлойтів, Брандмауер Windows, SmartScreen і батьківський контроль

Центр безопасност включає вбудований антивірус, захист від шифрувальників і експлойтів, Брандмауер Windows, SmartScreen і батьківський контроль

Центр безпеки Захисника Windows - це нове додатки для управління вбудованим системним антивірусом Захисник Windows і іншими функціями безпеки в Windows 10 Fall Creators Update і Windows 10 Creators Update . Microsoft інтегрувала в додаток різні захисні функції, зокрема перевірку працездатності пристрою, Брандмауер Windows, Контрольований доступ до папок, Захист від експлойтів, управління контент-фільтром SmartScreen і батьківським контролем.

зміст

Загальна інформація

Старе настільний додаток під назвою Захисник Windows як і раніше залишилося в системі, але його застарілий інтерфейс залишається прихованим більшу частину часу.

Користувачі Windows 8 / 8.1 і старих версій Windows 10 (до 2017 року) повинні ознайомитися зі старим керівництвом по налаштуванню Windows Defender.

Налаштування Захисника Windows в Windows 10, 8.1 і 8

На вкладці "Захисник Windows" секції "Оновлення і безпеку" додатка "Параметри" відображаються лише відомості про версії додатка і кнопка для запуску нового Центру безпеки Windows Defender. У старих версіях Windows дана сторінка контролювала більшість налаштувань Windows Defender.

Захисник Windows використовує служби Windows Update для завантаження і установки нових антивірусних визначень. Нові сигнатурні визначення доступні кілька разів на день, а для прискорення і посилення виявлення системний антивірус використовує хмарну захист.

Якщо ви зіткнулися з проблемами при оновленні сигнатур Захисника Windows, використовуйте інструкцію для усунення проблем зі службою Windows Update

Швидкий аналіз помилок поновлення Windows

Використовуємо Центр безпеки Захисника Windows в Windows 10 Creators Update і вище

Відкрийте меню Пуск, натиснувши клавіатурне поєднання Windows + S, введіть Захисник і виберіть посилання Центр безпеки Windows Defender.

Після цього відкриється новий інтерфейс антивіруса. Якщо один з представлених компонентів має червоний кружок з білим хрестиком або жовтий трикутник з чорним знаком оклику, значущий потрібно виправити виявлену проблему.

Зверніть увагу, Центр безпеки Захисника Windows також перевіряє стан встановлених драйверів. Деякі старі пристрої можуть викликати відображення жовтої мітки в секції "Працездатність пристрою" через відсутність сумісних драйверів. В цьому випадку потрібно проігнорувати попередження.

Налаштування компонента "Захист від вірусів і загроз" в Центрі безпеки Захисника Windows

Для настройки найважливішою секції додатки, натисніть кнопку Захист від вірусів і загроз. Аналогічні кнопки доступні в лівій частині вікна Центру безпеки Windows Defender.

Натисніть посилання Параметри захисту від вірусів і інших погроз.

Натисніть посилання Параметри захисту від вірусів і інших погроз

В першу чергу потрібно включити параметр Захист в режимі реального часу. Якщо перемикач даної функції відключений, то інші параметри можуть бути недоступні для зміни (виділені сірим кольором).

Хмарна захист безпечна для більшості користувачів. Якщо ви сильно стурбовані конфіденційністю, можете відключити даний компонент.

Параметр Автоматична відправка зразків схожий з попередніми налаштуваннями, слід залишити його включеним. Дана опція впливає на надійність хмарної захисту.

Якщо ви не є досвідченим користувачем комп'ютера, слід залишити настройки винятків за замовчуванням. Змінюйте ці параметри тільки, якщо ви чітко розумієте наслідки виконуваних дій.

Функція Повідомлення (раніше відома як "Розширені повідомлення") дозволяє користувачам вивчати дані останніх сканувань і показує тижневі зведення активності. У включеному стані дана опція збільшує кількість повідомлень в Центрі дії, тому багато користувачів захочуть її відключити.

У включеному стані дана опція збільшує кількість повідомлень в Центрі дії, тому багато користувачів захочуть її відключити

Майте на увазі, що Захисник Windows буде завжди попереджати про шкідливі заражених і критичні помилки.

Натисніть посилання Зміна параметрів повідомлень і увімкніть чи вимкніть перемикач Отримати останні дії та результати сканування за вашим бажанням.

Строго рекомендується залишити активними повідомлення брандмауера Windows для максимального захисту.

Якщо на вашому комп'ютері Windows 10 Creators Update встановлений сторонній антивірус, то ви можете включити функцію періодичного сканування (відома як "Обмежене періодичне сканування"). Після включення даної функції, іконка Захисника Windows з'явиться в області повідомлення панелі завдань (системному треї), і в періоди, коли ви активно не використовуєте комп'ютер, буде проводитися сканування системи. Центр дії може нагадувати, якщо ви ще провели сканування - в цьому випадку іконка в системному треї матиме жовту мітку.

Даний тип сканування може бути дуже корисним, якщо сторонній антивірус не отримує регулярні сигнатурні визначення.

Для включення додаткового сканування натисніть кнопку Захист від вірусів і загроз на головному екрані Центру Безпеки Захисника Windows. Потім розкрийте секцію Налаштування антивірусної програми "Захисника Windows" і включіть перемикач Періодична перевірка.

Ви як і раніше зможете керувати налаштуваннями Захисника Windows, крім параметра "Захист в режимі реального часу", коли включена періодична перевірка.

Якщо ви раніше встановлювали сторонній антивірус (Avast, BitDefender, Norton / Symantec, McAfee або ін.), То в Центрі дії можете побачити повідомлення: "Захист від вірусів відключена. Щоб включити Захисник Windows клацніть або торкніться тут ". Просто натисніть на оповіщення, і всі необхідні операції виконуватися в автоматичному режимі. Це один з тих рідкісних випадків, коли ви можете бачити попередження настільного додатки "Захисник Windows" в Windows 10 Creators Update.

Історія сканування і загрози, додані в карантин

За замовчуванням багато заражені об'єкти переміщаються в карантин - захищену папку, загрози в якій не можуть завдати шкоди системі. Захисник Windows автоматично видаляє виявлені файли з карантину після трьох місяців.

Відкрийте меню Пуск, натиснувши клавіатурне поєднання Windows + S, введіть Захисник і виберіть посилання Центр безпеки Windows Defender.

Натисніть кнопку Захист від вірусів і загроз, а потім натисніть кнопку Журнал сканування.

Якщо на пристрої залишаються виявлені загрози натисніть кнопку Запуск дій, щоб додати небезпечні об'єкти в карантин. Потім натисніть посилання Подивитися журнал повністю.

В іншому випадку (якщо в системі не містять загрозу) відразу натисніть посилання Подивитися журнал повністю.

В іншому випадку (якщо в системі не містять загрозу) відразу натисніть посилання Подивитися журнал повністю

Зверніть увагу, що Центр безпеки Захисника Windows завжди показує повідомлення "Загроз немає" в усіх секціях екрану "Журнал сканування" навіть якщо на комп'ютері були виявлені шкідливі програми або, відбулася їхня очистка. Єдиний виняток - коли виявлені загрози ще не були видалені.

Єдиний виняток - коли виявлені загрози ще не були видалені

Якщо ви хочете дізнатися, які файли були додані в карантин, ви можете натиснути по елементу списку або використовувати посилання Показати подробиці. Кнопка Очистити журнал застосовується до всіх секціях Журналу сканування - вона очищає список загроз в карантині і список дозволених загроз назавжди.

Як змінити налаштування хмарної захисту

Ви можете підсилити рівень хмарної захисту в системному антивірус "Захисник Windows", приєднавшись до програми спільноти Microsoft MAPS.

В інструкції нижче ми розглянемо кроки по зміні рівня захисту від загроз Захисника Windows за допомогою локальних групових політик і системного реєстру.

Як змінити налаштування хмарної захисту в Захиснику Windows 10

працездатність пристрою

Секція Працездатність пристрою показує інформацію про Windows Update, ємності сховища, драйвери пристроїв і про стан батареї (тільки на ноутбуках і планшетах). Після запуску пристрою сканування працездатності може зайняти деякий час, тому актуальна інформація може бути недоступна відразу ж.

Якщо в одній з областей діагностики виявлені помилки, користувач може або відкрити сторінку Microsoft з інструкціями для вирішення проблеми, або натиснути посилання для швидкого усунення. Все це представлено у вигляді рекомендацій.

Як згадувалося вище, не всі старі комплектуючі мають сумісні з Windows 10 драйвера - в таких випадках слід проігнорувати попередження. Майте на увазі, що в цьому випадку іконка системного трея також матиме жовту попереджає мітку.

Трохи нижче на сторінці Працездатність пристрою розташована секція Почати заново. Дана опція є автоматизованою версій функція скидання системи зі збереженням персональних файлів. Це не нова функція, але ви можете використовувати Центр безпеки Захисника Windows для установки Windows зі збереженням особистих даних (при цьому ви втратите встановлені програми і додатково встановлені драйвера).

Ця функція буде доцільною, якщо ви отримали новий пристрій з великим кількість встановлених виробником програм.

Якщо на комп'ютері встановлено важливі настільні додатки і драйвера, які потрібно зберегти спробуйте використовувати диск відновлення системи для переустановлення системи Windows.

Щоб скинути системи, натисніть посилання Додаткові відомості. Потім натисніть кнопку Початок роботи та дотримуйтесь екранним підказкам. Процес переустановки системи займе мінімум 20 хвилин.

Брандмауер і безпеку мережі

У даній секції представлена коротке зведення про стан брандмауера Windows і про тип мережевих підключень (Приватне або Загальнодоступна мережі).

При натисканні по окремому типу мережі ви можете ввімкнути або вимкнути Брандмауер і блокувати всі вхідні з'єднання, включаючи запити від дозволених додатків.

Посилання в нижній частині сторінки відкривають сторінку Брандмауер в класичній панелі управління.

Управління додатками і браузером

Дана секція дозволяє управляти поведінкою модуля Захисника Windows під назвою SmartScreen.

Секція Управління програми або типи файлів дозволяє налаштувати обробку невпізнаних додатків і файлів з Інтернету. За замовчуванням обрана опція Попереджати, яка буде оптимальною для більшості користувачів. Для посиленого захисту від 0-day загроз потрібно встановити значення Блокувати.

Розділ SmartScreen для Microsoft Edge дозволяє управляти тим самим контент-фільтром, який ми пам'ятаємо по Internet Explorer. Даний модуль захищає комп'ютер від шкідливих сайтів і завантажень. За замовчуванням виставлено значення Попереджати, але для посиленого захисту рекомендується вибрати опцію Блокувати.

Секція SmartScreen для додатків магазину Windows призначена для управління функцією перевірки вмісту, яке використовується в додатках Магазину Windows. Тут доступні всього дві опції: Попередити і Вимкнути. Якщо ви дбаєте про безпеку, зупиніть вибір на значенні Попередити.

Параметри для сім'ї

Дана секція Центру безпеки Захисника Windows містить всього два посилання, які ведуть в веб-консоль управління обліковим записом Microsoft.

1. Параметр Перегляд параметрів для сім'ї показує членів сім'ї, які були додані в Windows 10. Ви можете подивитися недавню активність дітей, їх замовлення, час, проведений за комп'ютером, історію браузерної активності, статистику використання додатків, ігор і мультимедійного контенту і навіть визначити місце розташування людини, якщо його пристрій підтримує цю функцію.

Щоб додати обліковий запис дитини (або тимчасово заблокувати поточний аккаунт) в Windows 10, відкрийте додаток Параметри перейдіть в розділ "Облікові записи", виберіть секцію "Сім'я і інші люди" і натисніть кнопку "Додати члена сім'ї". Ви повинні додати всіх дітей та інших членів сім'ї, використовуючи один обліковий запис Microsoft. Переконайтеся, що облікові записи дітей мають стандартні, а не адміністративні права.

2. Опція Перегляд пристроїв показує список всіх сімейних пристроїв - комп'ютерів, ноутбуків, планшетів і смартфонів. Ви можете визначити місце розташування пристрою, подивитися їх недавні локації і видаляти старі пристрої.

Як включити примусове сканування знімні носії Windows 10 Creators Update і вище

З незрозумілих причин, Захисник Windows в Windows 10 не виконує сканування знімні носії, наприклад, USB-пристрої флеш-пам'яті або зовнішні диски. Це може привести до шкідливих заражень або запуску потенційно небажаних програм.

Для виправлення цієї проблеми, відкрийте меню Пуск, введіть powershell і клацніть правою кнопкою миші по посиланню класичного додатків "Windows PowerShell" і виберіть опцію "Запустити від імені адміністратора".

В якості альтернативи можна використовувати поєднання Windows + X для відкриття меню швидких посилань (або натиснути правою кнопкою миші по меню Пуск) і виберіть опцію "Windows PowerShell (адміністратор)".

В інтерфейсі Windows PowerShell вставте наступну команду: Set-MpPreference -DisableRemovableDriveScanning $ False

Натисніть Enter, після цього Захисник Windows в Windows 10 стане сканувати знімні диски.

Налаштування іконки Центру безпеки Захисника Windows в Windows 10 Creators Update і вище

Іконка Центру безпеки Захисника Windows показується в області повідомлень панелі завдань (системному треї). У будь-якій версії Windows ви можете налаштувати відображення іконки, щоб вона була видима весь час. Натисніть правою кнопкою миші по вільному місцю на панелі завдань і виберіть опцію "Параметри панелі завдань". Прокрутіть сторінку до розділу "Область повідомлень" і натисніть на посилання "Виберіть значки, які відображаються в панелі завдань". Близько пункту "Windows Defender notification icon" переведіть перемикач в положення "Вкл".

Якщо іконка має зелене коло з білою галочкою, але ніяких дій робити не слід.

Якщо іконка Центру безпеки Захисника Windows має жовтий трикутник з чорним знаком оклику, значить щось пішло не так: або настройка Захисника Windows є некоректними, або була виявлена ​​потенційно небажана програма. Викликати відображення жовтої мітки можуть також пропущені драйвера, повністю заповнену сховище, а також неправильні настройки SmartScreen в Захиснику Windows або в Microsoft Edge. Клацніть правою кнопкою миші по іконці і натисніть "Відкрити", щоб виправити виявлену проблему.

Якщо іконка Центру безпеки Захисника Windows має червоне коло з білим хрестиків, значить в системі виявлені серйозні проблеми, наприклад, було знайдено шкідливе ПЗ і для очищення загрози потрібно звернути увагу. Також відображення червоної мітки може викликати відключення Захисника Windows або брандмауера. Зазвичай подібні події призводять до відображення окремого попередження в Центрі дії і клікабельно спливаючого повідомлення в системному треї. Клацніть правою кнопкою миші по іконці і натисніть "Відкрити", щоб виправити виявлену проблему.

Якщо повідомлення про шкідливий зараженні не припиняються використовуйте стороннє рішення для очищення, наприклад, Malwarebytes .

Якщо ви бачите повідомлення з помилкою "Не вдалося запустити службу Центру забезпечення безпеки", то дана служба, найімовірніше, була відключена. натисніть кнопку "Закрити".

Потрібно завантажитися в безпечному режимі. Після завантаження системи введіть regedit, клацніть правою кнопкою миші по результату і виберіть "Запустити від імені адміністратора".

Як завантажитися в безпечному режимі в Windows 10

Перейдіть в розділ реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ CurrentControlSet \ Services і натисніть по каталогу WinDefend. Знайдіть запис реєстру "Start" в правій панелі. Якщо встановлено значення 0x00000004 (4), значить служба була відключена. Клацніть двічі по запису "Start".

Клацніть двічі по запису Start

Введіть значення "2" (перевірте, що встановлена ​​шестнадцатеричная система обчислення) і натисніть ОК. В результаті служба Захисника Windows буде запущена автоматично.

Потім повторіть ті ж дії для служби WdNisSvc (Windows Defender Antivirus Network Inspection Service) і SecurityHealthService (Служби Центру безпеки захисника Windows). Переконайтеся, що ні редагуєте тільки потрібні значення. Редактор реєстру є дуже потужним інструментом, який може привести до проблем завантаження Windows.

Закрийте редактор реєстру та перезавантажте редактор реєстру для перевірки, що Центр безпеки Захисника Windows тепер працює коректно.

Якщо Захисник Windows або Центр безпеки Захисника Windows як і раніше не запускаються, то спробуйте виконати повне сканування системи без перезавантаження за допомогою спеціалізованого інструменту очищення, наприклад, Malwarebytes .

Як прибрати іконку Захисника в Windows 10 Creators Update

Налаштування Перевірки за Расписание для Захисника Windows в Windows 10 Creators Update и вищє

На Відміну Від Microsoft Security Essentials , Захисник Windows не має налаштувань сканування за розкладом в графічному інтерфейсі програми, але у користувача все одно залишається можливість автоматизації швидкої або повної перевірки системи.

У Windows 10 Creators Update швидка перевірка виконується щодня (за замовчуванням о 3 годині ночі) спільно з оновленнями компонентів Windows і іншими завданнями. Якщо операція була пропущена або скасована через завершення роботи або перезавантаження комп'ютера, сканування запускається в наступний раз після включення або перезавантаження комп'ютера.

Якщо сканування не запускати тривалий час, Центр дії буде повідомляти про це повідомленням "Захиснику Windows необхідно виконати сканування комп'ютера".

Відкрийте меню Пуск, введіть Планувальник і виберіть самий верхній результат "Планувальник завдань".

 1. Клацніть правою кнопкою миші по пункту "Планувальник завдань (Локальний)" і виберіть опцію "Створити просту задачу".
 2. Відкриється майстер створення простої задачі. Задайте зрозуміле ім'я і опис для завдання сканування і натисніть кнопку "Далі".
 3. Якщо Ви хочете запускати повні сканування системи, виберіть варіант "Щомісяця".
 4. На наступному екрані Ви можете вибрати всі місяці, а також налаштувати конкретний день і час для повних перевірок. Так як обмеження використання ресурсів ЦП недоступно, рекомендується вибрати час найбільш ймовірного бездіяльності комп'ютера, тому що процес сканування знижує продуктивність комп'ютера.
 5. При виборі необхідного дії виберіть варіант "Запустити програму".
 6. Натисніть кнопку "Огляд ...".
 7. Перейдіть в папку C: \ Program Files \ Windows Defender і двічі клацніть по файлу MpCmdRun.exe. Цей виконуваний файл дозволяє запускати основні завдання в Захиснику Windows. Залежно від параметрів перегляду папок, ви можете не побачити розширення ".exe" і ".dll".
 8. Для виконання повного сканування в поле "Додати аргументи (необов'язково)" введіть: -Scan -ScanType 2
 9. Процес настройки практично завершено. Увімкніть опцію Відкрити вікно "Властивості" для цього завдання після натискання кнопки "Готово".
 10. Вікно властивостей відкриється з активною вкладкою "Загальні". Натисніть кнопку "Змінити ..." в параметрі "При виконанні завдань використовувати наступну обліковий запис користувача" в розділі "Параметри безпеки".
 11. В поле "Введіть імена вибраних об'єктів" введіть великими буквами СИСТЕМА і натисніть кнопку "Перевірити імена". Назва повинна стати підкресленим. Натисніть кнопку "ОК". Таким чином, буде обраний аккаунт з найвищим пріоритетом і для користувача правами.
 12. Повертаємося на вкладку "Загальні" налаштувань планувальника і відзначаємо галочку "Виконати з найвищими правами". Таким чином, Захисник Windows буде запущений з підвищеними правами, що гарантує успішність складного видалення шкідливих програм.
 13. Відкрийте вкладку "Параметри" і включіть опцію "Негайно запускати завдання, якщо пропущений плановий запуск". Якщо комп'ютер був вимкнений, коли настав час планової перевірки, сканування буде проведено при наступному включенні комп'ютера і входу в обліковий запис. Натисніть "ОК" у вікні "Параметри".

Під час запланованих операцій буде запускатися вікно командного рядка. Воно закриється автоматично при завершенні сканування.

Запуск повної перевірки системи Захисником Windows в Windows 10 Creators Update і вище

Повне сканування системи зазвичай виконує раз на місяць для того, щоб перевірити відсутність вірусів і інших шкідливих програм на комп'ютері. Також слід запустити повне антивірусне сканування системи, якщо іконка Центру безпеки Захисника Windows в системному треї отримала червону (потрібні дії) або жовту (рекомендуються дії) мітку.

При бажанні ви можете налаштувати автоматичний запуск сканування за розкладом . Зверніть увагу, що немає ніякої необхідності запускати швидкі перевірки системи, тому що Захисник Windows виконує їх щодня і попереджає, якщо перевірка була пропущена тривалий час.

Відкрийте вкладку "Захист від вірусів і інших погроз" і натисніть посилання "Розширена перевірка".

Виберіть опцію "Повне сканування" і натисніть кнопку "Виконати сканування зараз".

Повне сканування системи може тривати кілька годин. При цьому ви можете продовжувати роботу на комп'ютері.

Якщо за результатами повного сканування загрози не були виявлені, закрийте додаток після завершення перевірки.

Якщо були виявлені підозрілі об'єкти, то Захисник Windows виведе повідомлення "На пристрої можуть бути загрози". Варто почекати закінчення сканування, щоб переглянути докладні відомості про виявлені об'єктах.

Після завершення сканування натисніть кнопку "Видалити загрози", щоб додати небезпечні файли в карантин. Процес очищення може зайняти деякий час. У системному треї з'явиться спливаюче повідомлення, яке попереджає про виявлені загрози.

У системному треї з'явиться спливаюче повідомлення, яке попереджає про виявлені загрози

При бажанні натисніть кнопку "Переглянути подробиці", щоб детально ознайомитися з виявленими об'єктами. Якщо ви хочете додати будь-які файли в список виключень, то повинні чітко усвідомлювати можливі наслідки.

Натисніть кнопку "Запуск дій", щоб виконати автоматичне видалення загроз.

У деяких випадках для видалення всіх слідів шкідливих програм потрібне перезавантаження. Строго рекомендується перезавантажити пристрій в таких сценаріях.

Якщо повідомлення про шкідливий зараженні не припиняються використовуйте стороннє рішення для очищення, наприклад, Malwarebytes .

Запуск перевірки автономного Захисника Windows в Windows 10 Creators Update і вище

Сканування при завантаженні Windows з'явилося ще в Windows 10 Ювілейне оновлення. Ця функція дозволяє видаляти стійкі шкідливі програми, руткіти та приховані загрози, які використовує методи обходу антивірусного захисту при запуску Windows.

Для запуску автономного сканування в Windows 10 Creators Update, закрийте всі відкриті документи і запущені програми. Потім відкрийте меню Пуск, натиснувши клавіатурне поєднання Windows + S, введіть Захисник і виберіть посилання "Центр безпеки Захисника Windows".

Відкрийте вкладку "Захист від вірусів і інших погроз" і натисніть посилання "Розширена перевірка".

Виберіть опцію Перевірка автономного Захисника Windows і натисніть кнопку "Виконати сканування зараз".

Виберіть опцію Перевірка автономного Захисника Windows і натисніть кнопку Виконати сканування зараз

Захисник Windows попередить, що автономне сканування займе якийсь час, і пристрій буде перезавантажений. Переконайтеся, що всі документи збережені і натисніть кнопку "Перевірка".

Після цього Windows попередить, що перезавантаження пройде протягом хвилини. Натисніть "Закрити" і почекайте, поки пристрій буде перезавантажений.

Після перезавантаження Windows буде завантажувати нові файли, які потрібні для перевірки. Зачекайте, цей процес може зайняти хвилину або близько того.

Зачекайте, цей процес може зайняти хвилину або близько того

Після цього Захисник Windows запустить автономне сканування і автоматично помістить виявлені об'єкти в карантин. Для завершення сканування буде потрібно 15-20 хвилин. Після завершення процесу перевірки і очищення, пристрій знову перезавантажитися. Увійдіть в систему і переконайтеся у відсутності шкідливих програм.

Знайшли друкарська помилку? Віділіть и натісніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарська помилку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то