Статьи

Найпростіший код банера.

* A_Protasov * Коментарів: 0

Безумовно, дана стаття не адресована тим, хто вже не перший день в мережі займається веб програмуванням. Але проборозділ простори інтернету, я зрозумів, що для новачків ця тема актуальна, тому і вирішив написати статтю.

Більшість партнерських мереж, пропонують вже готове рішення, де достатньо скопіювати отриманий код і вставити до себе на сайт в потрібне місце. Але буває, так що партнери пропонують завантажити зображення на ваш сайт, в причину можливих змін роботи рекламних майданчиків. Другою причиною створення рекламного коду, може стати, рішення про створення власного банера, з посиланням на сайт партнера. Наприклад, я так часто роблю. У перших, це робить банер унікальним, а по-друге не всі партнери пропонують гарні і рухливі картинки.

І так приступимо. Насамперед, необхідно завантажити зображення в певну папку, наприклад «images», або створити будь-яку іншу, де будуть зберігатися наші зображення для реклами. Потім вантажимо туди картинки популярних форматів (jpg, gif, png). Тепер напишемо шлях для нашої картинки:

<Img src = "http: //сайто-строітель.рф/uploads/banner_sitestroy.gif" />

На цьому коді говориться наступне. Тег <img> заявляє браузеру, що даний елемент картинка, або зображення. Далі атрибут «SRС» вказує шлях до цього зображення. Потім йде сам шлях, це адреса сайту, папка «uploads» і безпосередньо сам файл, який я назвав «banner_sitestroy» розширенням «gif». Після всього цього закриваємо дію атрибута <img> ось таким чином «/>». Тепер необхідно вказати наступне: ширину банера (width), висоту банера (height), альтернативний текст (alt =), текст при наведенні, на зображення (title =) і поставити нульове значення для бордюру (border = "0"), що б він, бува, не з'явився в деяких браузерах.

<Img src = "http: //сайто-строітель.рф/uploads/banner_sitestroy.gif" width = "468" height = "60" alt = "banner_sitestroy.gif" title = "Якийсь текс при наведенні !!! " border = "0" />

Вийшов ось такий, код і можемо тепер відкрити його в браузері і подивитися, чи все працює?

Малюнок №1.

Так все працює, все відмінно, ось тільки він поки звичайна картинка. Тепер необхідно додати посилання на сайт партнера.

<a href="http://сайто-строітель.рф" target="_blank">

Тут ми бачимо, тег <a>, який говорить браузеру, що це посилання, далі атрибут «href» означає початок шляху посилання, сама посилання і завершує всю церемонію, тег «target» з атрибутом «_blank», який відкриє адресу партнера, в новій вкладці, не закриваючи наш сайт. Весь цей код необхідно вставити перед кодом, картинки, а після її вставити закриває тег посилання </a>. Загалом, що б вийшло ось так:

<a href="Путь до сайту партнёра" target="_blank"> <img src = "Повний шлях до картинки" width = "468" height = "60" alt = "Альтернативний текст" title = "Текст, при наведенні" border = "0" /> </a>

Загалом, це готовий код для банера 468х60, який можна скопіювати, вставити реальні дані і він готовий. Для банерів інших розмірів, просто поміняйте значення «width» (ширина) і height (висота).

Приклад роботи банера!
Переглядів: 33 845

інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.