Статьи

Найпростіший код банера.

* A_Protasov * Коментарів: 0

Безумовно, дана стаття не адресована тим, хто вже не перший день в мережі займається веб програмуванням. Але проборозділ простори інтернету, я зрозумів, що для новачків ця тема актуальна, тому і вирішив написати статтю.

Більшість партнерських мереж, пропонують вже готове рішення, де достатньо скопіювати отриманий код і вставити до себе на сайт в потрібне місце. Але буває, так що партнери пропонують завантажити зображення на ваш сайт, в причину можливих змін роботи рекламних майданчиків. Другою причиною створення рекламного коду, може стати, рішення про створення власного банера, з посиланням на сайт партнера. Наприклад, я так часто роблю. У перших, це робить банер унікальним, а по-друге не всі партнери пропонують гарні і рухливі картинки.

І так приступимо. Насамперед, необхідно завантажити зображення в певну папку, наприклад «images», або створити будь-яку іншу, де будуть зберігатися наші зображення для реклами. Потім вантажимо туди картинки популярних форматів (jpg, gif, png). Тепер напишемо шлях для нашої картинки:

<Img src = "http: //сайто-строітель.рф/uploads/banner_sitestroy.gif" />

На цьому коді говориться наступне. Тег <img> заявляє браузеру, що даний елемент картинка, або зображення. Далі атрибут «SRС» вказує шлях до цього зображення. Потім йде сам шлях, це адреса сайту, папка «uploads» і безпосередньо сам файл, який я назвав «banner_sitestroy» розширенням «gif». Після всього цього закриваємо дію атрибута <img> ось таким чином «/>». Тепер необхідно вказати наступне: ширину банера (width), висоту банера (height), альтернативний текст (alt =), текст при наведенні, на зображення (title =) і поставити нульове значення для бордюру (border = "0"), що б він, бува, не з'явився в деяких браузерах.

<Img src = "http: //сайто-строітель.рф/uploads/banner_sitestroy.gif" width = "468" height = "60" alt = "banner_sitestroy.gif" title = "Якийсь текс при наведенні !!! " border = "0" />

Вийшов ось такий, код і можемо тепер відкрити його в браузері і подивитися, чи все працює?

Малюнок №1.

Так все працює, все відмінно, ось тільки він поки звичайна картинка. Тепер необхідно додати посилання на сайт партнера.

<a href="http://сайто-строітель.рф" target="_blank">

Тут ми бачимо, тег <a>, який говорить браузеру, що це посилання, далі атрибут «href» означає початок шляху посилання, сама посилання і завершує всю церемонію, тег «target» з атрибутом «_blank», який відкриє адресу партнера, в новій вкладці, не закриваючи наш сайт. Весь цей код необхідно вставити перед кодом, картинки, а після її вставити закриває тег посилання </a>. Загалом, що б вийшло ось так:

<a href="Путь до сайту партнёра" target="_blank"> <img src = "Повний шлях до картинки" width = "468" height = "60" alt = "Альтернативний текст" title = "Текст, при наведенні" border = "0" /> </a>

Загалом, це готовий код для банера 468х60, який можна скопіювати, вставити реальні дані і він готовий. Для банерів інших розмірів, просто поміняйте значення «width» (ширина) і height (висота).

Приклад роботи банера!
Переглядів: 33 845

інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача