Статьи

Найнадійніший хмарний Майнінг 2019, рейтинг найкращих сервісів з видобутку

  1. Критерії нашого рейтингу хмарних сервісів для Майнінг

Принцип роботи клауд-Майнінг полягає в тому, щоб використовувати спільну потужність Майнер для видобутку біткоіни або іншої валюти в віддалених дата-центрах. На даний момент доступні три види клауд-Майнінг:

  • Оренда спеціального обладнання у провайдера;
  • Створення віртуального сервера і установка програми для видобутку криптовалюта;
  • Оренда потужності, не виділяючи при цьому апаратне забезпечення.

Оренда спеціального обладнання у провайдера;   Створення віртуального сервера і установка програми для видобутку криптовалюта;   Оренда потужності, не виділяючи при цьому апаратне забезпечення

Незалежно від того, який вид видобутку Ви виберете, на ринку криптовалюта завжди існують певні ризики. Отримання прибутку також можливо, якщо Ви будете приймати правильні рішення в правильний час. Потрібно постійно стежити за складністю Майнінг, ціною біткоіни і інших криптовалюта.

Але, безумовно, самим першим важливим кроком є ​​вибір майнінговой платформи, на якій Ви будете працювати. Незважаючи на те, що в індустрії криптовалюта величезна кількість шахраїв, існує кілька надійних платформ, які вже давно закріпилися на ринку. Такі Майнінг-сервіси не приховують свої контактні дані, а також пред'являють клієнтам докази обладнання та видобутку.

Майнінг-платформи зазвичай надають користувачам на вибір контракти на покупку обчислювальної потужності. Для багатьох клієнтів це є відмінним рішенням, адже на відміну від традиційного Майнінг, тепер їм більше не треба піклуватися про установці і обслуговуванні обладнання або витратах на електроенергію - сервіс все зробить за Вас.

Важливо уважно вивчити умови контрактів доступні для біткоіни-видобутку і будь-яких інших монет: вартість потужності, плата за обслуговування, термін дії, можливість вибирати пул.

Може трапитися так, що протягом декількох місяців клауд-Майнінг біткоіни буде вигідним, але в міру збільшення складності, дохід почне значно зменшуватися. Можливим виходом з цієї ситуації є реінвестування, але це досить ризиковано.

Незважаючи на всі ці ризики, величезна кількість людей знайшли відповідні для себе Майнінг-платформи і заробляють на криптовалюта непогані гроші. Важливо розуміти, що позитивний результат багато в чому залежить від того, скільки часу і грошей Ви готові витратити на цю справу.

Середні показники учасників рейтингу хмарного Майнінг

Показник 2017 р Прогноз 2018 р Пор. прибутковість в рік 160% 150-190% Мін. контракт 2 $ - Пор. ціна 100 GH / s (SHA-256) 20.5 $ 18-25 $ Окупність 6-9 міс. 5-8 міс. Знижка 7.6% 5% Популярний алгоритм SHA-256 - Прибуткова видобуток BTC, ETH, DASH -

Критерії нашого рейтингу хмарних сервісів для Майнінг

Наш рейтинг кращих сайтів для видобутку ми склали на основі 5 критеріїв: історія компанії, відгуки користувачів, доступні тарифні плани, зручність інтерфейсу сайту, прибутковість і платоспроможність.

1. Історія

Перший критерій, за яким ми оцінювали Майнінг-сервіси це їх історія. Важливо знати, ким і в якому році платформа була створена. Адже чим довше вона перебуває на цьому ринку, тим більша ймовірність, що її робота стабільна, і їй можна довіряти.

Також ми враховували такий фактор, як відкритість організацій по відношенню до користувачів. Чи доступна інформація про їх реєстрацію? Приховують засновники і співробітники свої особистості? Надійним Майнінг-сервісів приховувати нічого, вони завжди намагаються бути максимально прозорими.

2. Надійність і відгуки користувачів

Одним з головних критеріїв надійності організації є коментарі споживачів. Адже в більшості випадків ми робимо висновки про продукт, грунтуючись на тому, що говорять покупці. Завдяки відгукам легко зрозуміти, який хмарний Майнінг краще, і яка платформа підійде саме Вам.

Варто розуміти, що не кожен відгук є достовірним. Деякі Майнінг-компанії обіцяють користувачам невеликі знижки за позитивну оцінку. Негативні відгуки також можуть підробленими: наприклад, їх можуть залишати конкуренти або люди, які невміло скористалися своїми ресурсами і втратили гроші.

Тому при виборі Майнінг-платформи не варто покладатися на пару хороших коментарів, слід вивчити якомога більше оцінок користувачів.

3. Тарифи

Дуже важливу роль відіграють умови, за якими Майнінг-платформи пропонують свої послуги, а саме тарифні плани і плата за обслуговування. На кожному платформі є свої особливості: деякі надають на вибір стандартні контракти, але існують сервіси, які дозволяють користувачеві створити свій індивідуальний план.

Є платформи, які пропонують контракти з порівняно дешевої потужністю, але при цьому вони стягують з клієнтів досить велику комісію за обслуговування. Контракти можуть бути як обмеженими, так і необмеженими за терміном дії.

4. Зручність інтерфейсу

Також складаючи рейтинг хмарних сервісів для Майнінг, ми не могли не оцінити інтерфейси веб-сайтів. Зрозуміло, що найголовніше в будь-якій системі це функціонал, але без зручної навігації користувач може просто до нього не дійти.

Чим простіше буде людині орієнтуватися на сайті, тим швидше він зможе почати видобуток криптовалюта. Неякісно розроблений інтерфейс також може говорити про ставлення організації до своєї роботи і клієнтам зокрема.

5. Прибутковість і платоспроможність

Напевно, найголовніше питання, яке цікавить потенційних клієнтів. Варто зазначити, що прибутковість видобутку залежить від компанії тільки частково. Адже на ринку клауд-Майнінг велике значення мають фактори, які ніхто не може контролювати: зниження рентабельності в рік, складність і курс біткоіни до долара.

Незважаючи на це, в залежності від контрактів, виду клауд-Майнінг, комісії за обслуговування та інших параметрів, прибутковість кожної Майнінг-платформи буде значно відрізнятися.

Як вибрати хмарний Майнінг?

Найголовнішою проблемою даного ринку є величезна кількість шахраїв. Тому перед тим як інвестувати свої гроші, слід уважно вивчити акаунти компанії в соціальних мережах, дивитися відгуки, розмовляти з колишніми клієнтами і задавати гострі питання операторам сервісу.

Коли Ви досліджуєте Майнінг-компанії, варто звернути увагу на, так звані, приховані збори, адже згодом вони можуть значно позначитися на Вашому доході. Ось деякі ознаки, які дозволять відрізнити справжню Майнінг-платформу від шахраїв:

1. Анонімні власники і співробітники компанії. Імена власників сервісу не повинні бути приховані хоча б тому, що вони повинні надати всі свої контактні дані під час реєстрації домену сайту.

2. Відсутність публічної адреси. Пул з публічним адресою є одним з найбільших доказів того, що Майнінг-компанія дійсно здобуває біткоіни в мережі. Майте на увазі, що деякі шахраї використовують підроблені адреси, тому варто перевірити чи можуть вони підписувати блоки. Якщо немає, то це буде означати, що адреса їм не належить.

3. Наявність реферальних програм з доходом більше 10%. Такі сервіси зазвичай використовують схему Понці, яка полягає в тому, щоб виплачувати вкладення нових інвесторів більш старим. У якийсь момент піраміда валиться, і все нові інвестори втрачають свої гроші.

Потрібно розуміти, що в цій індустрії порівняно низькі відсотки доходу і реальні організації ніколи не стануть обіцяти своїм партнерам більше 10% від залучених коштів.

4. Агресивна реклама в соціальних мережах. Шахраї заманюють клієнтів рекламою, обіцяючи величезний прибуток, щоб приховати справжню сутність своєї організації.

5. Робота без обмежень. Якщо на платформі немає ніяких обмежень на покупку потужності, то будьте впевнені, що це шахрайський веб-сайт. Адже у будь-якого Майнінг-сервісу обчислювальна потужність завжди знаходиться в обмеженій кількості.

6. Відсутність доказів наявності дата-центрів. У будь-який майнінговой компанії повинні подавати докази наявності центрів обробки даних. Якщо сервіс не надає фото або відео свого обладнання, то можна зробити висновок, що це компанія насправді не видобуває цифрову валюту.

7. Неможливість припинити роботу на платформі. Якщо Ви не змогли знайти на сайті місця, де Ви зможете вивести зароблені гроші або умови, за якими можна припинити співпрацю з компанією, то це дуже підозріло і інвестувати в таку компанію не рекомендуються.

8. Публічні пости постачальників обладнання. Постачальники, у яких реальні організації закуповують обладнання, завжди з радістю залишають публічні підтвердження про спільну співпрацю. Якщо розглянута Вами Майнінг-платформа не згадується ні на одному з сайтів постачальників, то, швидше за все, у них немає обладнання, і вони використовують схему Понці.

9. Гарантований прибуток. Відомо, що прибутковість клауд-Майнінг залежить від величезної кількості чинників, в тому числі і таких, які Майнінг-компанія не в змозі контролювати. Тому жоден реальний сервіс не стане давати 100% гарантії того, що Ви отримаєте дохід.

10. Секретні технології. Справжня Майнінг-компанія ніколи не стане приховувати алгоритми, які вона використовує. Якщо на сайті стверджується, що вони використовують нові секретні технології, то можна зробити висновок, що ніяких технологій насправді немає. Ніколи не вкладайте гроші в Майнінг-компанію, якщо Ви не знаєте, як вона працює.

Слідуючи вищепереліченим вказівкам, Ви зможете розпізнати шахраїв і знайти найнадійніший хмарний Майнінг. Майте на увазі, що це всього лише корисні рекомендації: ми не можемо дати гарантію, що якщо сервіс не відповідає цим ознакам, то він обов'язково буде прибутковим.

підсумки

Користувачі, які вирішили займатися біткоіни-здобиччю в інтернеті, замість того, щоб встановлювати власне обладнання, не відчувають нестачі в Майнінг-компаніях. Здається, що є купа сайтів, що пропонують онлайн-видобуток за певну плату.

Майте на увазі, що коли справа доходить до пошуку хмарних послуг в мережі, Вам може попастися величезна кількість шахрайських сайтів. Щоб допомогти Вам вибрати найкращий хмарний Майнінг криптовалюта, ми і склали цей рейтинг Майнінг-компаній.

Безумовно, немає ніяких гарантій того, скільки конкретно грошей Ви зможете заробляти щодня, і при цьому клауд-Майнінг біткоіни є відносно простим і безпечним заняттям. Відкрийте для себе світ криптовалюта за допомогою Майнінг-сервісів, які вже зараз доступні для Вашого використання.

Чи доступна інформація про їх реєстрацію?
Приховують засновники і співробітники свої особистості?
Як вибрати хмарний Майнінг?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.