Статьи

Надійні онлайн обмінники електронних валют!

Відгуки

24wm.kz 0/0 24wm 365cash.co 0/0 Belqi.net 0/1 Bestobmen.com.ua 0/2 Btcbit.net 0/0 Cashing.su 0/0 Changemoney.me 0/0 Crypto-market24.ru 0/0 E-money.cc 0/0 El-change.com 0/1 Exch-em.com 0/1 Expayer.ru 0/0 Exwp.com 0/0 F-change.biz 0/4 Fehupay.com 0/0 Hotrate.io 0/0 Inchange.ru 0/0 Ipay24.org 0/0 Liteobmen.ru 0/0 Obmennik.ua 0/0 Onlinechange.com 0/0 P2pchange.is 0/0 Payeer.com 0/0 Payget.pro 0/1 Rubitok.com 0/3 Spbwmcasher.ru 0/0 Superobmenka.com 0/0 Vobmenka.com 0/0 Wm.cash 0/0 Wmz.one 0/1
У таблиці представлені кращі пункти обміну електронних валют, які здійснюють оперативний і якісний обмін webmoney , perfect money , Яндекс.Деньги, paypal, okpay , Qiwi і інших електронних грошей .

Всі електронні обмінні сервіси в таблиці, представленої вище, заслуговують довіри і уваги. Ви можете не турбуватися про надійність або якість роботи будь-якого обмінного пункту, представленого в лістингу.

Перед тим як взяти участь в рейтингу все вище перераховані сервіси обміну валют пройшли ретельну перевірку нашими фахівцями. Кожен пункт обміну електронних валют був уважно проаналізовано, враховувалися такі важливі критерії як: час існування інтернет обмінника, історія роботи (відгуки), якість сайту і зручність користування, рівень активності, компетентність і якість роботи підтримки, відсутність прихованих комісій і відповідність курсів обміну, швидкість обробки заявок і мн. ін. З огляду на величезну конкуренцію і найбільший вибір онлайн обмінників, Вашій увазі представлені тільки найкращі сайти з обміну валют, робота кожного з представлених була протестована реальними заявками на обмін електронних грошей.

У Багатьох інтернет обмінників присутні унікальні напрямки, які Ви рідко знайдете в мережі (обмін з використанням валют solidtrustpay, neteller, payza, skrill і ін.).

У рейтингу беруть участь обмінні ресурси як з автоматичною обробкою заявок, так і з ручною (за участю операціоніста). Час обробки заявок в кожному з пунктів обміну може відрізнятися, але Ви можете бути впевнені на 100% в тому, що кожен з них дотримується свій регламент обробки заявок.

Більш того, система оцінки кожного обмінного пункту, представлена ​​моніторингом scanmoney.net у вигляді відгуків, дозволяє контролювати якість роботи обмінників. Кожен Клієнт, який скористався тим чи іншим обмінним сервісом в лістингу або рейтингу scanmoney.net, може залишити відгук про роботу обмінника. Ми ретельно перевіряємо кожен відгук і в разі надходження скарг на електронний обмінник про порушення свого ж регламенту - він моментально видаляється з нашого ресурсу.

Біля кожного сервісу обміну на даній сторінці, а так само на сторінках напрямків обміну в рейтингових таблицях Ви можете ознайомитися з коротким описом обмінного пункту. Більш того ми відкриваємо цикл статей, в яких детально будемо описувати роботу кожного сервісу, оцінювати їх за багатьма параметрами, а також описувати наші враження після операцій і спілкування з підтримкою.

Звичайно ж да! Ми запрошуємо до співпраці власників обмінних пунктів, які можуть в будь-який час подати заявку на додавання обмінного пункту в рейтинг моніторингу scanmoney.net.

Ми вітаємо активну участь наших відвідувачів в роботі моніторингу обмінних пунктів . Адже всі відвідувачі, які хоч раз здійснили операцію обміну на ресурсах, представлених у лістингу, можуть залишити відгук про роботу і свої враження про операцію обміну. Більш того ми вітаємо Ваші пропозиції щодо розширення лістингу обмінних сервісів. Якщо Ви знаєте якісний обмінний пункт, якого немає в нашому рейтингу, Ви можете повідомити нам про нього, і наші фахівці в найкоротші терміни розглянуть Ваші пропозиції. І навпаки, якщо у Вас є поганий досвід обміну в будь-якому із сервісів в рейтингу або Ви помітили невідповідність інформації в обміннику і на моніторингу - зв'яжіться з нашими фахівцями і після перевірки інформації вони оперативно вживатимуть заходів.

Тільки завдяки спільним зусиллям користувачів моніторингу, учасників лістингу і підтримки даного сайту можливе створення корисного, якісного, інформаційного ресурсу. Так давайте ж всі разом брати участь у розвитку такого корисного сайту як scanmoney.net!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).