Статьи

На iPhone X / 8/7/6/5 не вдається створити резервне копіювання iCloud, що робити?

З метою збереження важливих даних на своєму iOS-пристрої, компанія Apple передбачила можливість робити резервні копії. Як правило, резервне копіювання рекомендується робити перед оновленням до iOS 11 / iOS 12, перед джейлбрейком або з певною регулярністю в особистих цілях. Але іноді неможливо створити резервну копію на iPhone X / 8/7/6/5. З метою збереження важливих даних на своєму iOS-пристрої, компанія Apple передбачила можливість робити резервні копії

Для власників iPhone є два варіанти резервного копіювання: з використанням iTunes або через «хмарне» сховище iCloud. Для того, щоб зробити «бекап» в iTunes, необхідно підключити свій пристрій до комп'ютера за допомогою USB-кабелю і вибрати відповідну функцію в медіакомбайн. Резервна копія через iCloud робиться безпосередньо з самого iOS-пристрої, але для цього користувачу потрібно внести відповідні налаштування. Копія буде автоматично створюватися щодня за умови, що смартфон буде підключений до бездротової мережі Wi-Fi і заблокований. Відновлення даних можливо як з резервної копії, зробленої в iTunes, так і в iCloud.

Відновлення даних можливо як з резервної копії, зробленої в iTunes, так і в iCloud

Офіційна програма iTunes досить часто працює не стабільно. Можлива поява помилок, зависання, збої в роботі. На створення резервної копії та відновлення даних з резервної копії, як правило, йде дуже багато часу. Альтернативним рішенням можна вважати програму Tenorshare iCareFone .

Безкоштовно завантажити Для Win 10 / 8.1 / 8/7 / XP

безпечне завантаження

Безкоштовно завантажити Для Мас OS X 10.9-10.14

безпечне завантаження

Tenorshare iCareFone має досить широкий функціонал, серед якого є можливість робити резервні копії і відновлення з резервних копій безпосередньо без участі iTunes. Іншими словами, власник iPhone може виконувати збереження даних з можливістю подальшого їх відновлення тільки, використавши Tenorshare iCareFone. І тут у утиліти Tenorshare iCareFone є ряд переваг.

І тут у утиліти Tenorshare iCareFone є ряд переваг

По-перше, швидкість роботи програми Tenorshare iCareFone значно перевищує iTunes, так як не потрібно завантажити додаткові бібліотек. На процес створення бекапа і відновлення йде дуже мало часу. По-друге, утиліта підтримує автоматичне систематизування всі резервні копії в iTunes. По-третє, користувач може легко управляти резервними копіями, видаляючи непотрібні, щоб додатково звільнити місце на жорсткому диску.

У можливості програми Tenorshare iCareFone входить вибір типу даних, які можна зберегти (повідомлення з вкладеннями, замітки, листування в популярних месенджерах Viber, WhatsApp, голосові записи, замітки, контакти, фото, відео та інші дані). Прямо з програми їх можна експортувати на комп'ютер.

Що стосується резервних копій, програма Tenorshare iCareFone зберігає бекап і систематизує разом з іншими резервними копіями. Якщо користувачеві необхідно виконати відновлення з резервних копій, зроблених в Tenorshare iCareFone, є можливість спочатку переглянути їх. Це велика перевага. Після перегляду можна окремо вибрати необхідні для відновлення файли, або виконати повне відновлення з резервної копії.

Користувачі оцінять програму Tenorshare iCareFone гідно. Це відмінна альтернатива iTunes і iCloud з точки зору можливості роботи з резервним копіюванням. Крім цього Tenorshare iCareFone дозволяє ще швидко управляти різними типами файлів ( відео , фотографіями , музиками ), Очищати пам'ять смартфона і збільшувати швидкодію, виправляти системні помилки і т.д. Завантажити Tenorshare iCareFone можна з офіційного сайту. Доступна пробна безкоштовна версія і платна.

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).