Статьи

На сайт президента України була здійснена потужна DDoS-атака

Сайт Президента піддався DDoS-атаці / boingboing.net

Як повідомляє прес-служба Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв'язку, її фахівці відбили потужну DDoS-атаку на сайт президента України.

«Поширення заяв про співпрацю їх з кіберзлочинністю - провокація, спрямована на підрив довіри до структур, які забезпечують захист державних інформаційних ресурсів», - йдеться в повідомленні.

Вранці сайт президента працював нестабільно, а потім взагалі не відкривався.

Як повідомляє РІА «Новости», хакери з групи "КіберБеркут" повідомили на своєму порталі, що саме вони заблокували сайт Порошенко.

Читайте також Кілька сайтів НАТО зазнали DDoS атаці "Сьогодні ми,« КіберБеркут »і наша« Кіберармія », заблокували роботу сайту президента України Порошенко, який здійснює геноцид власного народу. Дякуємо за співпрацю фахівців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, з якими плануємо тісно взаємодіяти в найближчому майбутньому", - йдеться в заяві на сайті "КіберБеркут".

Читайте також Le Figaro: Кіберпропаганда: Україна стала полем віртуальних бойових дій "Ми не зупинимося доти, поки не буде почутий голос народу України, який вимагає припинити артилерійські обстріли міст і провести кримінальне розслідування діяльності силових структур України на Донбасі", - наголошується в заяві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача