Статьи

Музичні гаджети для Windows 7

  1. Гаджет радіостанції UnsignedBandweb.com
  2. Гаджет iTunes Accessory
  3. Гаджет ChroniX MetalRadio для шанувальників Heavy Metal
  4. Гаджет iClassical Radio Player
  5. Гаджет Media Player
  6. Гаджет Pandora Radio

Йо, любителі музики! Ви, звичайно, обожнюєте музику і шукайте все нові і нові способи отримати насолоду від улюбленими групами і виконавцями. Гаджети Windows 7 - то, що вам потрібно! Невеликий гаджет на робочому столі дозволить насолодитися приємним звучанням і не заблукає в складному інтерфейсі. У цій статті ми розповімо, де можна скачати деякі гаджети для Windows 7, в даному випадку - музичного напрямку.

Гаджет радіостанції UnsignedBandweb.com

Чудова радіостанція UnsignedBandweb переповнена десятками тисяч релізів від музикантів найрізноманітніших напрямків. Відповідний гаджет під Windows 7 (Втім, ви в курсі, що гаджети під Vista прекрасно підходять під Windows 7 і навпаки) дозволяє управляти відтворенням, гучністю і вибирати композиції. А вже жанрів там - хоч греблю гати.

Завантажити гаджет UnsignedBandweb.com

Гаджет iTunes Accessory

Цей нереально кльовий гаджет дозволяє слухати композиції і вибирати купу параметрів, включаючи еквалайзер, а також керувати плейлистом без необхідності відкривати основну програму iTunes. Відмінний гаджет для власників iPod і iPhone.

Завантажити гаджет iTunes

Гаджет ChroniX MetalRadio для шанувальників Heavy Metal

Любителям Heavy Metal звичайно добре відома радіостанція ChroniX. Чудовий гаджет для Windows 7 дозволяє підключатися до трьох каналах радіостанції - Aggression, Metal і Grit. Кожен з каналів порадує вас різноманітними поєднаннями важкого року і металу.

Завантажити гаджет ChroniX MetalRadio

Гаджет iClassical Radio Player

Якщо серед реперів і металістів затесалися боязкі любителі класичної музики, то і їм є чому порадіти. Відмінний гаджет iClassical дозволяє прослуховувати безліч каналів класичної музики з декількох онлайн-радіостанцій. Справжній вибір для справжнього поціновувача.

Завантажити гаджет iClassical

Гаджет Media Player

Цей гаджет підключається до медіабібліотеки програми Windows Media Player. Гаджет дозволяє прослуховувати композиції, оснащений зручним пошуком, відображає обкладинки альбомів, інформацію про композиціях і різні візуальні ефекти. Іншими словами, чим відкривати Windows Media Player з роздутим інтерфейсом, краще скористатися маленьким і зручним гаджетом.

Завантажити гаджет Media Player

Гаджет Pandora Radio

У чудового інтернет-сервісу Pandora також є свій музичний гаджет, який дозволяє знайти улюблених виконавців і їх композиції. Потім Pandora створює для знайденого спеціальний канал, який буде відтворювати доступні музичні матеріали. Список доступних виконавців просто величезний. Але, є і фундаментальний недолік - сервіс доступний лише жителям США через ліцензійних обмежень :(

Завантажити гаджет Pandora Radio

Завантажити гаджет Pandora Radio

Ну ось, ви дізналися, де можна скачати деякі гаджети для Windows 7. На цьому ми не зупиняємося і скоро продовжимо огляд найрізноманітніших гаджетів для Windows 7 / Vista, адже гаджети - реально класна жарт;)

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то