Статьи

Музичні кар'єри Брюса Вілліса і Джеффа Деніелса

Багато акторів співають на екрані. Але для деяких «зірок» захоплення музикою вийшло за рамки основної роботи - вони записують альбоми, виступають з концертами, влаштовують гастролі. Навіщо їм це потрібно і про що говорить їх музика - в нашій рубриці «Друге я».

Брюс Уілліс

Один з «найкрутіших» кіногероїв і найвідоміший уродженець німецького містечка Ідер-оберштайн (де на американській базі служив його тато) не раз співав на екрані. Його герой з « Гудзонській яструба »Розраховував час, потрібний для відключення сигналізації при пограбуваннях, грунтуючись на тривалості музичних композицій. У серіалі « Місячне сяйво »Брюс неодноразово співав і підспівував. І все одно більшість людей не уявляє, наскільки класно Вілліс грає на губній гармошці і співає.

Ще на початку акторської кар'єри Брюс підробляв барменом - і співав в тих же барах. Мегапопулярность, що обрушилася на нього після виходу серіалу «Місячне сяйво», дала актору карт-бланш на творчі експерименти. У 1987 році він знявся в псевдодокументальному фільмі « повернення Бруно »Про вигаданого музиканта Бруно Радолін. І одночасно записав однойменний музичний альбом з каверами на відомі пісні в жанрі «ритм-енд-блюз». Пісня Respect Yourself завоювала п'яте місце в хіт-параді журналу Billboard - і про Уілліса заговорили як про серйозного музиканта.

Зараз такі аранжування, з синтетичними ударними і специфічним «восьмідесятніческім» звучанням, можуть здатися застарілими. Але тоді, в 1987 році, альбом Вілліса став дійсно популярним, причому не тільки в США, але і в Європі. У Британії сингл Under The Boardwalk (де Брюсу підспівували легендарні The Temptations) посів друге місце в хіт-парадах.

У 1989 році Брюс Вілліс випустив другий альбом If It Do not Kill You, It Just Makes You Stronger, кторой дав акторові можливість співпрацювати з найвідомішими музикантами - Джонні і Едгаром Вінтер і Роббеном Фордом. Ця платівка не мала комерційного успіху, хоча Брюс продемонстрував віртуозне володіння губною гармошкою, непоганий вокал і загальний драйв, цілком адекватний жанру.

На жаль, з тих пір Брюс Вілліс більше не випускав альбомів, але він регулярно виступає зі своєю групою The Accelerators і навіть брав участь в турне Тіни Тернер. У 2004 році під час великого концерту, присвяченого пам'яті Рея Чарльза, Брюс виконав пісню Sinner's Prayer разом з великими музикантами Бі Бі Кінгом і Біллі Престоном - і виглядав цілком гідно поряд з ними.

Залишайтеся з нами на зв'язку і отримуйте свіжі рецензії, добірки і новини про кіно першими!
Багато акторів співають на екрані Яндекс Дзен | Instagram | Telegram | Твіттер

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).