Статьи

Мусульмани сьогодні відзначають свято розговіння Ураза-байрам. Вони будуть ввічливі

Сьогодні мусульмани відзначають свято розговіння Ураза-байрам, яким закінчується священний для послідовників ісламу місяць рамадан. Свято триває 3 дні.

Згідно шаріату в Ураза-байрам мусульмани повинні бути ввічливими, ошатно одягненими і не повинні поститися. Головний ритуал свята - колективна масова молитва в мечеті, тобто намаз. У Росії є регіони, в яких Ураза-байрам обернувся вихідними. Президент Чечні Рамзан Кадиров оголосив неробочими днями 1 серпня, 1 і 2 вересня.

Для жителів Петербурга, які не сповідують іслам, Ураза-байрам обернеться можливими проблемами на дорогах. Через заходів в соборній мечеті на Петроградської стороні буде обмежено рух транспорту по Кронверкському проспекту від вулиці Куйбишева до Каменностровского проспекту. Біля мечеті чергуватимуть поліція і швидка допомога.

Через 2 місяці після Ураза-байрам мусульмани відзначатимуть свято жертвопринесення Курбан-байрам. Саме на ньому зазвичай ріжуть баранів, що неодноразово викликало критику з боку громадськості. У 2009 році на території Апраксина двору, прямо в центрі Петербурга, мусульмани влаштували публічний забій баранів. Місцевим жителям довелося звернутися в міліцію, яка, втім, жертвоприношення не зупинив. У 2010 році баранів різали спеціально за межами міста, щоб не провокувати інших петербуржців:

У 2010 році баранів різали спеціально за межами міста, щоб не провокувати інших петербуржців:

Виділіть фрагмент з текстом помилки і натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача