Статьи

МТС знизила ціни на безлімітний Інтернет

МТС оновила опції для безлімітного мобільного доступу в Інтернет на тарифному плані МТС Коннект МТС оновила опції для безлімітного мобільного доступу в Інтернет на тарифному плані "МТС Коннект". Щомісячна абонентська плата за послуги "Бюджетний безліміт" і "Безлімітний онлайн" в Свердловській області знижена до 450 рублів і 840 рублів відповідно. Нові ціни діють для всіх користувачів тарифних опцій, незалежно від часу підключення.
Послуги "Бюджетний безліміт" і "Безлімітний онлайн" доступні абонентам тарифу «МТС Коннект", спеціально розробленого для активних користувачів Інтернету. Обидві опції дозволяють користуватися цілодобовим безлімітним доступом в Мережу: користувачі опції "Бюджетний безліміт" можуть виходити в Інтернет на швидкості 128 Кбіт в секунду, абоненти послуги "Безлімітний онлайн" - на швидкості 512 Кбіт в секунду. Також на тарифі "МТС Коннект" доступні зручні пакети трафіку за ціною від 40 копійок за Мб.
Навесні МТС також знизила ціну на комплект для мобільного доступу в Інтернет «МТС Коннект", що включає USB-модем і SIM-карту з безкоштовним пакетом трафіку 200 Мб.
Зростання швидкості передачі даних при постійному зниженні вартості послуг призводить до зростання популярності мобільного доступу в Інтернет: Інтернет-трафік абонентів МТС в Свердловській області кожен квартал збільшується в середньому в 2,5 рази. У 4 містах Свердловської області, включаючи Єкатеринбург, в мережі МТС запущена технологія 3G, що дозволяє передавати дані зі швидкістю до 3,6 Мбіт / секунду. МТС продовжує розвиток мережі 3G, охоплюючи нові міста регіону.
Більш детальну інформацію про тарифи МТС можна знайти на сайтељ www.e-burg.mts.ru , Зателефонувавши за номером 0890 (для абонентів МТС) або 8-800-333-0890 (для абонентів інших операторів), а також в салонах-магазинах МТС.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача