Статьи

Московський стрип-клуб засудять за відмову коту в приватному танці

Мешканка столиці Лариса Назарова подала в суд на стриптиз-клуб "Бурлеск" за відмову танцівниці виконати приватний танець, замовлений для кота. Мешканка столиці Лариса Назарова подала в суд на стриптиз-клуб Бурлеск за відмову танцівниці виконати приватний танець, замовлений для кота

pixabay.com

У позові сказано, що моральна шкода господині оцінюється в 999 тисяч рублів. Повідомляється, що 21 грудня дівчина прийшла в стриптиз-клуб з невським маскарадних котом Оскаром. В якості новорічного подарунка для свого котика Лариса замовила приватний танець стриптизерки.

В результаті танцівниця відмовилася виконувати вимогу клієнта. Назарова звинувачує стриптиз-клуб в наданні послуг неналежної якості (порушення статті 29 Закону про захист прав споживачів). Позовна заява зареєстрована в Хорошевському районному суді Москви.

"Правда.Ру" раніше писала про те, що всі документи в ЦВК, щоб брати участь у виборах президента Росії в 2018 в якості кандидата, подав глава російської Асоціації стриптиз-клубів Лаки Лі.

Мирні стосунки батьків та толерантність повинні бути у всіх шарах суспільства, в усіх національностей, у всіх ментальних, віках і країнах. До речі, раніше шоумен також заявляв, що своїм висуненням у кандидати в президенти хоче захистити жінок-стриптизерок і змінити ставлення людей до даної професії.

Крім цього, асоціація стриптиз-клубів, яку очолює Лаки Лі, подала в суд на агентство Superjob за "образу честі і гідності".

На такий крок пішли після того, як портал відмовився розмістити оголошення про відкриту вакансію артистки шоу-балету. Однак суд встав на сторону відповідача.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача