Статьи

Модулі Joomla для демонстрації. Частина 3. vnbrand Banner Slide.

  1. Vnbrand Banner Slide. Опис і демонстрація.
  2. Vnbrand Banner Slide. Налаштування модуля.

Сьогодні мова піде про модуль vnbrand Banner Slide.

Подорожуючи по просторах Інтернету в пошуках красивих, зручних, а головне, безкоштовних модулів Joomla для демонстрації я зрозумів, що нормальні рішення, що задовольняють вищеописаним вимогам, можна перерахувати по пальцях. В основному трапляються модулі або тлумачні, але платні, або безкоштовні, але якісь погані. Іноді вони мають погане відображення, а іноді, щоб налаштувати модуль, потрібно витратити багато часу. Але все одно, якщо добре пошукати трапляються безкоштовні модулі-зірочки. Вони зручні, прості в налаштуванні і дуже красиво відображають слайди. Сьогодні мова піде саме про такий модулі та ім'я йому vnbrand Banner Slide.

Vnbrand Banner Slide. Опис і демонстрація.

Для мене залишилося загадкою чому назва модуля починається з маленької літери, навіть коли воно стоїть на початку речення, але якщо вже так захотів автор, то залишимо це без змін. ось сайт учасника модуля. Він на якійсь мові, який мені невідомий і з нього мало що можна зрозуміти, але в якості подяки за такий модуль ставлю на нього посилання.

Тепер безпосередньо про самому модулі. Чим гарний vnbrand Banner Slide? Перш за все тим, що красиво відображає картинки і налаштовується буквально за 5 хвилин. Завантажити модуль і подивитися демонстрацію можна тут . Ефектно, чи не так? Звичайно є і свої недоліки, хотілося б більше налаштувань і можливостей, але в даному випадку простота - головний козир.

Vnbrand Banner Slide. Налаштування модуля.

Перейдемо до налаштування. Установка vnbrand Banner Slide стандартна, така ж як і у всіх модулів ( «Розширення» -> «Установка і видалення»). Після установки потрібно відкрити менеджер модулів і перейти в настройки vnbrand Banner Slide ( «Розширення» -> «Модулі» -> «Slide».

Форма налаштувань модуля виглядає як показано на наступному малюнку:

Форма налаштувань модуля виглядає як показано на наступному малюнку:

Як видно з малюнка, налаштувань дуже мало. Розглянемо все по порядку:

- Width of slide (ширина слайда) - тут потрібно задати ширину зображень, які будуть показані в слайдшоу;

- Height of slide (висота слайда) - тут потрібно задати висоту зображень, які будуть показані в слайдшоу;

Потрібно відзначити, що автоматично масштабувати зображення модуль не вміє. Тому для того, щоб слайдшоу відображалося коректно, все зображення повинні бути однакового розміру і цей розмір повинен бути заданий в вищеописаних полях;

- Position of buttons (розташування кнопок) - теоретично, ця опція повинна змінювати місце розташування кнопок перемикання слайдів, але скільки я не ставив значень в це поле, кнопки залишалися на одному місці. Можливо, ця опція ще не працює як задумано, тому що модуль має версію 1.0. Якщо вийде змінити розташування - пиши. Я обов'язково доповню статтю порадами і підказками;

- Stop-time (затримка між перемиканням слайдів) - час на показ однієї картинки. Ідеально виставляти 3-4 секунди;

- Caption for each photo of slide (включити підпис для кожного слайда?) - підписи для слайдів. Як і з позиціями, підписи я не побачив. В якості альтернативи написи можна малювати на самих зображеннях. Вийде і красивіше і простіше;

- Background color (колір фону) - колір фону модуля;

- Text color (колір тексту) - колір тексту.

Кольори також не змінюються. Хоча міняти їх і нема чого, тому що передбачається, що відображатися будуть слайди, повністю заповнюють рамку.

Тепер перейдемо до головної налаштування модуля. Інформацію про всі зображеннях, підписах і посиланнях заноситься в більшу текстову форму.

Інформацію про всі зображеннях, підписах і посиланнях заноситься в більшу текстову форму

Дані потрібно заносити з певним синтаксисом, а саме:

Файл ізображенія1 $ Заголовок1 $ Ссилка1 ###

Файл ізображенія2 $ Заголовок2 $ Ссилка2 ###

Файл ізображенія3 $ Заголовок3 $ Ссилка3 ###

І так далі. В кінці останнього рядка символи «###» вказувати не потрібно, тому що якщо їх вказати, то на слайдшоу з'явиться зайва кнопка перемикання.

Тепер приклад:

auto1.jpg $ aaa $ http: //wedal.ru###

auto2.jpg $ bbb $ http: //wedal.ru###

auto3.jpg $ ccc $ http: //wedal.ru###

auto4.jpg $ ddd $ http: //wedal.ru###

auto5.jpg $ eee $ http: //wedal.ru

Такий код введено для відображення демо .

Також дуже важливий наступний момент: всі картинки для слайд-шоу повинні знаходиться в директорії images / slides. За замовчуванням в Joomla існує тільки директорія «images». У ній потрібно самостійно створити «slides».

Після того, як всі поля заповнені, залишається зберегти зміни і модуль буде працювати.

Тепер про недоліки vnbrand Banner Slide. Як можна було помітити у модуля працюють не всі опції, але це дрібниці, оскільки слайдшоу він показує добре. Головним же недоліком vnbrand Banner Slide є відображення у «всіма любимого» Internet Explorer 6. Хоч сам модуль і відображається нормально, але картинки не перемикаються, а показана тільки перша з них. Це, звичайно, великий недолік модуля, але користувачів IE6 з кожним днем ​​стає все менше. Будемо сподіватися, коли-небудь вони зникнуть зовсім, і все web-майстри і розробники будуть згадувати цей браузер тільки як страшний сон ...

Так чи інакше, незважаючи на всі недоліки vnbrand Banner Slide, він є гарним і простим в налаштуванні модулем для показу слайдшоу. Сподіваюся, розробники виправлять всі його недоліки і випустять оновлену, якісну версію модуля.

про автора

Wedal (Віталій). Веб-розробник повного циклу (Full Stack). Творець і автор сайту Wedal.ru.

Основний профіль - створення сайтів і розширень на CMS Joomla.

Чим гарний vnbrand Banner Slide?
Ефектно, чи не так?
Включити підпис для кожного слайда?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача