Статьи

Міжнародні іспити з англійської мови: який вибрати і як здати успішно

 1. Навіщо потрібен міжнародний іспит?
 2. Види міжнародних іспитів
 3. TOEFL - Test of English as a Foreign Language
 4. IELTS - International English Language Testing System
 5. KET - Key English Test
 6. PET - Preliminary English Test
 7. FCE - First Certificate in English
 8. CAE - Certificate in advanced English
 9. CPE - Certificate of Proficiency in English
 10. BEC - Business English Certificate
 11. YLE - Young Learners English Tests
 12. Як готуватися до міжнародного екзамену
 13. Висновок

Якщо вам належить вступ до вищого навчального закладу за кордоном, еміграція або співбесіду і працевлаштування в міжнародній компанії, то у всіх вам буде потрібно «доказ» того, що ви володієте англійською мовою на належному рівні. Таким «доказом» стане один з ряду міжнародних іспитів на знання англійської мови. Звичайно, попередньо необхідно визначитися, який саме міжнародний іспит підійде у вашому випадку, щоб досягти мети, і серйозно підготуватися до нього. So let's see what we have here.

Зміст статті:

Життя не стоїть на місці і підносить нам сюрпризи і багато нового, вимагаючи не зупинятися на досягнутому. Кожна людина прагне досягти певних результатів і залишити свій слід в цьому світі. У сучасному суспільстві над усіма лінгвістичними чартерами височить англійську мову. Для того щоб перевірити ваші знання і закріпити це документально був придуманий міжнародні іспити з англійської мови.

Одні здають їх для навчання або роботи за кордоном, інші використовують іспити як стимул для вивчення мови, третім сертифікат необхідний для успішної кар'єри в своїй країні. Як би там не було, а серед тих, хто вивчає англійську мову такі іспити поступово набирають популярність у всьому світі. У цій статті буде розказано про найбільш відомих міжнародних іспитах з англійської мови, їх порівнянні та, звичайно, буде дана відповідь на питання «А чи потрібно це взагалі?». З нього і почнемо.

Навіщо потрібен міжнародний іспит?

Дійсно! Адже на це потрібні гроші (іспит не безкоштовний), енергія і маса часу! Але тим не менше, на все є свої причини. наприклад:

 • Перш за все іспит здається для отримання спеціального сертифікату , Який офіційно підтвердить ваші знання. Отримавши його, ви зможете вступити в престижні вузи, які знаходяться за кордоном (наприклад, в США або Канаді,
  а також інших країнах, де основна мова спілкування - англійська). Документ у вас зажадають більш ніж в 7,500 навчальних закладів на території англомовних країн.
 • Пристрій на гідну роботу за кордоном також малоймовірно без сертифіката, адже нікому не потрібні безграмотні співробітники. Для того, щоб сприятливо облаштуватися за кордоном, вам потрібна здача цього іспиту і сертифікат з високим балом. Чим вище він буде - тим більше буде вірогідність того, що ви влаштуєтесь на роботу з високим рівнем оплати. Всім хочеться займати не останні посади, але для цього потрібно завзяте навчання, маса бажання і терпіння. Так, різні компанії вимагають різного рівня знання мови, але, найчастіше, цей показник повинен бути вище 80 балів. So ... you better be ready.
 • Крім цього, здати такий іспит можна і в цілях самоствердження. Приємно буде перевірити свої можливості і отримати документ, який підтвердить вашу грамотність та навички, а, можливо, і допоможе вам виграти суперечку (сертифікат стане залізним доказом).

Пройдений іспит - це гарант того, що ви володієте цією мовою і можете на ньому вільно спілкуватися і писати.

Види міжнародних іспитів

Різноманітність даного сектора знань обумовлена ​​конкретними уподобаннями в тих чи інших регіонах світу. Тобто, на одній ділянці здається один іспит, на іншому - інший. Тепер познайомимо вас з основними різновидами даного розділу знань.

Останнім часом все більше людей здають міжнародні екзамени з англійської: TOEFL, IELTS, CAE, FCE та інші. Почнемо з TOEFL.

Почнемо з TOEFL

TOEFL - Test of English as a Foreign Language

Найпоширеніший і найбільш популярний вид міжнародного іспиту для США. іспит TOEFL підготовлений організацією «Educational Testing Service» (ETS), Прінстонський університет, Нью-Джерсі, США. Головна особливість іспиту TOEFL в тому, що він заснований на американському варіанті англійської, тому для успішної здачі TOEFL необхідно розбиратися в лексичних та граматичних тонкощах, відрізняють American English від British English .

Цей контроль знань придуманий для визначення рівня ваших знань на академічному рівні. Швидше за все, якщо ви вирішите вчитися в університетах на території США чи Канади, то вам доведеться здавати саме його. Варто зазначити, що даний тест на знання американської англійської отримав схвалення і масу позитивних відгуків від різних урядових і навіть міжнародних організацій. Безумовно можна сказати, що це провідний іспит з англійської мови серед інших своїх побратимів.

Основна мета міжнародного іспиту TOEFL - оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська мова не є рідною. Надання результатів TOEFL є необхідною умовою для вступу більш ніж в 2400 коледжів і університетів США, Канади та деяких інших країн. Сертифікат TOEFL - документ необхідний при зарахуванні в закордонні університети для навчання за програмою MBA, при отриманні права на стажування англійською мовою або для надходження на роботу, що вимагає знання англійської мови. Деякі наукові та професійні сертифікаційні програми також вимагають від претендентів здачі TOEFL. Сертифікат дійсний протягом двох років.

Зараз існує 2 версії тесту: Paper-based Test (PBT), тобто тест в письмовій формі на папері, і Internet-based Test (iBT) - тестування через інтернет. Другий варіант останнім часом вважається кращим в багатьох вузах, так як включає завдання не тільки на читання, слухання і письмову мову, але також на усне мовлення і комбіновані завдання.

Як і більшість іспитів такого типу, він проходить в 4 етапи:

 • Читання (прочитати і перевести 3 тексту, відповісти на ряд питань);
 • Лист (написати 2 есе на задані теми; акцент на граматику, акуратність і стилістичну коректність);
 • Аудіювання (прослухати 2 тексту на американською англійською і відповісти на ряд питань, або пройти ряд тестів до кожного);
 • Розмова (спілкування з екзаменатором на американському англійською + відповісти на 6 запитань, чітко сформулювавши свою думку).

Всі завдання необхідно виконати з максимальною чіткістю. Орієнтовна вартість цього іспиту складе 260/180 доларів США для жителів Росії і України відповідно.

Максимальна кількість балів в комп'ютерному варіанті TOEFL, який майже повністю витіснив старий паперовий варіант, - 120. Для навчання в престижному американському університеті в середньому потрібно не менше 80 балів.

Для навчання в престижному американському університеті в середньому потрібно не менше 80 балів

IELTS - International English Language Testing System

Даний тип іспиту перевіряє ваші знання британського англійської. IELTS з'явився пізніше, ніж TOEFL, але він набуває все більшої популярності. Цей іспит вважається більшим, адже на відміну від попереднього, він ділиться і здається в 2 модуля.

Ви можете здати англійську на академічному рівні (Academic Module, для вступників до вузів за кордоном), а можете - на загальному (General Module (для тих, хто виїжджає на ПМЖ до Канади, Австралії або Нової Зеландії і т.д.). Обидва варіанти також складаються з 4 частин: «Reading» (60 хвилин), «Writing» (60 хвилин), «Listening» (40 хвилин), «Speaking» (11-14 хвилин). Перші 2 частини в різних модулях відрізняються, 2 інших - аудіювання та інтерв'ю -совпадают. Тексти з англійської мови для іспиту підбираються таким чином, що б охопити максимальний рівень ваших знань і об'єктивно їх оцінить ь.

IELTS - діагностичний іспит. Це означає, що провалити його не можна і оцінку 0 ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо взагалі не з'явитеся на іспиті (ну як тут не спробувати його здати?). У будь-якому іншому випадку ви отримаєте сертифікат з балом від 1 до 9 - це і є ваша оцінка. Як правило, для імміграції потрібна оцінка 5-6, для навчання у вищих навчальних закладах - 7-7,5.

Результати IELTS приймаються в більшості середніх і вищих навчальних закладів Австралії, Канади, Ірландії, Новій Зеландії, Південної Африки, Великобританії. Деякі університети США допускають розгляд результатів тесту IELTS, як рівноцінну альтернативу тесту TOEFL, останнім часом кількість таких університетів значно збільшилася. Сертифікат IELTS необхідний при імміграції до Великобританії, Нової Зеландії, Канади або Австралії. Його зараховують багато роботодавців в різних країнах, включаючи Бразилію, Данію, Італію, Польщу, Туреччину, В'єтнам та інші.

Результати тесту стають відомі через 2 тижні після здачі іспиту (точніше на 13 день), тоді як TOEFL приходить не раніше, ніж через 4 тижні, а кембріджські сертифікати можна отримати тільки через 3 місяці.

Орієнтовна вартість складання іспиту в Росії - 14 000 р., В Україні - 3 500.

За допомогою нашого ED Class ви зможете підвищити свій рівень знань і бути готовими до іспиту IELTS на 200 відсотків. Крім цього, ми в нашій статті ми розповімо вам про те, як здати IELTS на вищий бал .

KET - Key English Test

Тест призначений для дорослих і дітей з 15 років. Для дітей молодшого віку, а саме з 11 до 14 років, Іспит, будучи іспитом Кембриджського університету, розроблений безпосередньо екзаменаційним відділенням однойменного університету Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages).

В принципі здавати іспит можуть всі, хто недавно почав вивчати англійську мову і вже домігся невеликих успіхів. адже KET перевіряє початкові знання, що включають можливість використовувати прості фрази і вирази, легкі граматичні структури в усній і письмовій мові. Якщо ви вмієте уявити себе, відповісти на легкі питання, і також задати їх, можете коротко висловитися з будь-якого питання, в стані зрозуміти базові тексти і вловити сенс простих розмов в аудіо- і відеоформаті, міжнародний іспит KET допоможе вам оцінити свої знання на професійному рівні, вкаже вам на ваші слабкі і сильні місця у вивченні англійської мови, а, значить, ви зможете цілеспрямовано підготуватися до здачі іспитів на сходинку вище.

KET є першим з блоку іспитів General English, який визначає знання в області загального універсального англійської мови. Іспит підтверджує знання англійської мови на базовому рівні (рівень А2 Шкали Ради Європи) і містить 3 частини:

 • «Reading and Writing» (1 година 10 хвилин, прочитати інформацію з газет або журналів англійською, і виконати кілька типів завдань на її основі),
 • «Listening» (30 хвилин, прослухати оголошення і монологи у вигляді аудіозаписів в повільному темпі, і відповісти на певну кількість питань),
 • «Speaking» (8-10 хвилин, бесіда в парі (з напарником) з двома екзаменаторами, один з яких спілкується з вами, а інший оцінює ваші здібності).

Виконані завдання перевіряються фахівцями Кембридж ESOL, які оцінюють ваші знання за сумою балів за всі тестування (1 етап - 50%, 2-й і 3-й - по 25%). Через пару місяців ви зможете дізнатися, здали ви цей іспит (70% -84%), домоглися ви в ньому успіху (85% -100%), або впоралися з поставленим завданням, але не зовсім якісно, ​​тому ви отримуєте сертифікат рівня A1 , Що означає, що ви можете брати участь в простому діалозі англійською мовою на передбачувану тему, здатні скласти нескладну анкету або записку із зазначенням часу, дати і місця, але цього мало для міжнародного іспиту KET. Ну а якщо ваше процентне співвідношення отриманих балів складе 0% -44% правильної інформації, то іспит ви провалили.

Цей іспит передбачає наявність базових знань. Використовуючи мову в навчанні, роботі або просто подорожах, ви неминуче зіткнетеся з необхідністю поглибити той матеріал, який вам відомий, а, отже, ви зможете здавати міжнародні іспити з англійської мови вищого рівня.

Сертифікат міжнародного іспиту KET, так само як і інших іспитів цього блоку, є дійсним протягом усього життя, що означає, що вам не доведеться ще раз здавати цей іспит, щоб підтвердити свої знання. Питання лише в тому, задовольнитеся ви своєю перемогою на цьому етапі володіння мовою або будете прагнути все до нових вершин, підкріплюючи свої знання все більш важкими і серйозними іспитами?

Базові знання англійської мови, які потрібні для міжнародного іспиту KET не залишаться незатребуваними вами. Адже відтепер ви зможете поспілкуватися з носіями мови, наприклад, в подорожі за кордон. Ви навчитеся розуміти легку інформацію, представлену англійською мовою, а не вашим рідним, що додасть вам переваг перед тими, хто цю мову не вивчає. Та що й казати, роботодавці деяких організацій визнають сертифікат міжнародного іспиту KET в якості базової кваліфікації в галузі вивчення англійської мови.

Щороку міжнародний іспит KET прагнуть здати близько 40 000 чоловік з 60 країн світу. Щоб потрапити в їх число, досить лише зареєструватися в навчальному центрі Британської ради, який приймає цей іспит, оплатити вартість іспиту (6700 рублів в Росії і 2350 грн. в Україні), а в призначений час пройти всі види тестувань.

PET - Preliminary English Test

Це другий іспит з серії Кембриджських по загальної англійської мови, що підтверджує середній рівень володіння англійською мовою; призначений для тих, хто хоче відкрити для себе можливості вчитися, працювати і подорожувати. Іспит підтверджує знання англійської мови на середньому (intermediate) рівні (рівень B1 Шкали Ради Європи). Сертифікат PET визнають багато компаній в сфері туризму, гостинності, адміністративної області, а також більшість навчальних закладів як підтвердження середнього рівня володіння англійською.

при здачі PET ви зможете оцінити свої сильні і слабкі сторони і зрозуміти, на що згодом варто звернути більше уваги при вдосконаленні англійської. Сертифікат PET додасть вам впевненості в своїх силах і зробить підготовку до здачі іспитів на вищий рівень значно легше. Крім того, він підтверджує ваше впевнене володіння англійською в повсякденному житті.

Як і KET, іспит містить 3 частини - «Reading and Writing» (90 хвилин, вміти складати пропозиції, вміти читати і розуміти основну думку статей з журналів), «Listening» (35 хвилин, розуміти усне мовлення з різних джерел і ставлення людей до тому, що вони говорять, їх емоції і настрій), «Speaking» (10-12 хвилин, розмовляти з екзаменатором і в парі з іншим студентом, вміти ставити запитання і відповідати на них). Завдяки тому, що ця частина тесту «Speaking» здається в парі з іншим кандидатом, іспит стає найбільш наближеним до реальних життєвих ситуацій.

Передбачається, що на цьому рівні кандидат здатний розуміти фактологічну інформацію і висловлювати свою думку, ставлення і настрій на англійській мові як усно, так і пісьменно.Сертіфікат підтверджує здатність спілкуватися на повсякденні теми з носієм мови.

У 2009 році був представлений спеціальний іспит PET for schools. Цей іспит абсолютно ідентичний звичайному PET з тією лише різницею, що теми, які поставлені в екзаменаційних матеріалах, стосуються школи і шкільного життя, що робить більш зручною здачу іспиту кандидатами, які не досягли 15-річного віку.

Для успішного складання іспиту кандидат повинен вміти:

 • Виражатися просто і складно;
 • Відчувати себе вільно в більшості ситуацій під час подорожей;
 • Розуміти суть розмови, а також вміти висловлювати особисті інтереси і спілкуватися на знайомі теми, такі як робота, школа, будинок і т.д .;
 • Розповідати про свій досвід і про події, а також описувати свої мрії, надії і цілі.

Результат іспиту РET являє собою середнє арифметичне суми балів за всіма трьома частинами. Оцінка за читання і письмо становить 50% від загальної суми балів, аудіювання та розмовна мова - по 25%.

Оцінки і відповідні їм бали:

Pass with Distinction: 160 - 170;
Pass with Merit: 153 - 159;
Pass: 140 - 152;
Level A2: 120 - 139.

«Pass with Distinction», «Pass with Merit» і «Pass» означають, що іспит складено, і бажаний рівень підтверджений. Важливо відзначити, що оцінка «Pass with Distinction» є підтвердженням наступного рівня В2 (іспит FCE), а оцінка «Level A2» - попереднього рівня (іспит KET). Якщо кандидат не набирає достатньої кількості балів до рівня А2, то іспит вважається не зданим, і талон не підлягає.

FCE - First Certificate in English

Це не просто один зі списку Кембриджських екзаменів, а перший Кембриджський сертифікат. Іспит розроблений і проводитися підрозділом ESOL екзаменаційного ради Кембриджського університету (UCLES). Також, як і при здачі іспитів КЕТ і РЕТ, сертифікат FCE дійсний протягом усього життя. Але це далеко не остання перевага іспиту.

Здавати іспит FCE можуть ті, хто володіє англійською мовою в достатній мірі, для того щоб використовувати його в повсякденному житті, в тому числі на роботі і в навчанні.

Для успішного складання іспиту потрібно володіти великим словниковим запасом, вміти вести бесіду і використовувати потрібні комунікативні стратегії в різноманітних життєвих ситуаціях. Якщо ви вільно спілкуєтеся в повсякденних ситуаціях, читати кореспонденцію англійською мовою, вести телефонні переговори, використовувати мовні навички в різних сферах діяльності, то вам варто спробувати скласти цей іспит.

FCE Test прірівнюється до уровня Upper-Intermediate (або B2 за міжнародною шкалою CEFR). З сертифікатом FCE у вас з'являється можлівість отріматі освіту або роботу за кордоном. Якщо ви - учень старших класів, успішна здача FCE Test забезпечить вам максимальні підсумкові оцінки з англійської мови за 10 і 11 класи - це буде підтверджено листом Міністерства освіти.

Іспит триває 5 годин і розділений на 2 дня. Під час іспиту перевіряється рівень всіх ваших мовних навичок, тому тест розділений на цілих 5 частин (їх називають «Papers»): читання (1 година, 30 питань по 3 текстам), лист (1 година 20 хвилин, написати есе, потім статтю або лист, email, відгук або звіт), вживання мови (45 хвилин, граматика і словниковий запас, вставити в текст слова), аудіювання (40 хвилин), розмовна мова (15 хвилин). Читання, письмо та аудіювання перевіряється по тій же схемі, що і на інших Кембриджських іспитах. Рівень володіння усним мовленням буде оцінюватися в залежності від того, наскільки добре ви можете вести дискусію.

Ті, хто успішно здав цей іспит, отримують сертифікат від Університету Кембриджських екзаменів з англійської мови (University of Cambridge ESOL Examinations). Цей сертифікат високо цінується університетами і компаніями багатьох країн. Кожен, хто пройшов тестування, отримує документ про результати іспиту, де вказано, який рівень знання мови був продемонстрований на кожному етапі проходження іспиту.

Щороку FCE здає більше 270 тис. Чоловік в більш ніж 100 країнах. FCE - важливий показник кваліфікації для будь-якої людини, що бажає працювати або вчитися за кордоном, або досягти професіоналізму в області, де необхідне знання мови - це може бути як бізнес, так і медицина, інженерія та багато інших сфер діяльності. Крім того, FCE може стати важливим етапом на шляху підготовки до іспитів більш високого рівня, таким як Cambridge Certificate in Advanced English (САЕ) і Certificate of Proficiency in English (СРЕ).

Навіщо здавати FCE? Багато університетів та інші навчальні заклади вважають FCE показником знання англійської мови на середньому рівні. У таких навчальних закладах здача FCE є однією з умов вступу до них. Оскільки в ході тестування обіграються багато життєвих ситуацій, сертифікат FCE важливий для будь-якої людини, що бажає працювати або вчитися за кордоном або спілкуватися з іноземними партнерами. Компанії усього світу визнають FCE. Він означає здатність працювати з англомовною документацією, використовувати англійську в області менеджменту, а також в будь-якій області, наприклад в туризмі, де потрібно підтримувати контакти з англо-говорять колегами.

Знання мови на рівні FCE дозволяє вести ділову переписку і телефонні переговори, брати участь в тренінгах, читати нескладні книги і статті. Області застосування сертифіката FCE численні і різноманітні.

CAE - Certificate in advanced English

Іспит необхідний для тих, хто має працювати або вчитися в середовищі з високими вимогами до знань англійської мови. Подібно FCE, тест CAE складається з 5 частин. Його можна пройти як в письмовій, так і електронній формі.

Отримання цього сертифікату характеризує вас як досить впевненого «користувача», і, виходячи з назви, підтверджує володіння рівнем Advanced (С1). Якщо ви без праці читаєте будь-яку літературу, пишете грамотно і в різних стилях, вільно спілкуєтеся на будь-які теми і розумієте побіжно говорять носіїв мови, то вам варто спробувати. Успішно зданий САЕ зараховується при надходженні у багато вузів, навіть такі престижні, як Оксфорд, Кембридж і Каліфорнійський технологічний університет.

Кожна з 5 частин довше, ніж в FCE: читання (1 година 15 хвилин), лист (1 година 30 хвилин), використання англійської (1 година), аудіювання (40 хвилин) і розмовна англійська (15 хвилин).

Цей іспит оцінюється у вигляді букв, кожна з яких має свій діапазон. Загальний бал складається з суми результатів кожної частини іспиту.

A: 80-100
B: 75-79
C: 60-74
CEFR Level B2: 45-49
Fail: 0-44

Термін дії сертифіката необмежений.

CPE - Certificate of Proficiency in English

Також відомий як Certificate of Proficiency in English , Іспит є кваліфікацією, яка підтверджує, що ви досягли виключно високого рівня володіння англійською мовою. Це останній в блоці Кембриджських екзаменів, що підтверджує володіння англійською на вищому рівні - нарівні з носієм мови (Proficiency, або C2). Є найстарішим з кембриджських мовних іспитів. Вперше був він представлений в 1913 році.

Сертифікат англійської мови дає можливість працювати в будь-якій сфері, отримувати першу вищу освіту, вчитися по Постдипломні або магістерськими програмами в будь-який англомовній країні, адже його приймають більше 20 000 комерційних і державних установ і організацій у всьому світі.

Як і інші Кембриджські сертифікати, CPE не має терміну дії. Він приймається в більшості європейських університетів та інших освітніх установ за кордоном. У багатьох англомовних державах при наявності даного сертифікату вам не потрібно буде здавати кваліфікаційні тести для працевлаштування або отримання вищої освіти.

Також CPE вважається одним з ключових тестів для викладачів, він істотно підвищує конкурентоспроможність викладача, як на вітчизняному ринку, так і за кордоном.

Складається з 5 частин - Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking.

Специфіка оцінювання така, що навіть якщо один з блоків був зданий погано, то у вас є всі шанси отримати сертифікат CAE.

BEC - Business English Certificate

Іспит Кембриджського університету, розроблені для сертифікації навичок володіння діловою англійською мовою.

BEC тестує здатність кандидата ефективно спілкуватися в діловому середовищі, але ніяких спеціалізованих знань не вимагає.

BEC призначений для студентів, яким необхідно спеціальне знання
англійської мови, щоб займатися діловою кар'єрою на міжнародному
рівні. Іспит тестує чотири аспекти мовних знань: аудіювання, читання, розмовна мова і лист. В даному тесті використовуються вправи, які беруть за основу щоденну ділову життя, щоб перевірити здатність кандидата використовувати різні лінгвістичні функції та структури в діловому контексті.

Існує 3 варіанти іспиту BEC:

 • BEC Preliminary (розрахований на кандидатів, які володіють діловою лексикою
  англійської мови на рівні Intermediate);
 • BEC Vantage (розрахований на учнів, які знають бізнес-англійська на рівні Upper-Intermediate);
 • BEC Higher (призначений для кандидатів, які пройшли навчання на курсі бізнес-англійської на рівні Advanced).


BEC Preliminary . При успішній здачі іспиту видаються сертифікати трьох рівнів: здано (Pass), здано з відзнакою (Pass with Merit) і здано з особливою відзнакою (Pass with Distinction), в залежності від загальної оцінки за результатами випробувань. Всі кандидати також отримують звіт про результати іспиту, що включає в себе оцінку по кожній частині іспиту відповідно до Кембриджської шкалою мовних рівнів, загальний результат іспиту з Кембриджської шкалою мовних рівнів, загальна оцінка за весь іспит і оцінка за шкалою Ради Європи.

BEC Vantage . При успішній здачі іспиту видаються сертифікати англійської мови трьох рівнів: А, В і С - в залежності від загальної оцінки за результатами випробувань. Кандидатам, які набрали від 140 до 159 балів, видається сертифікат рівня B1. Всі кандидати отримують звіт про результати іспиту, що включає в себе оцінку по кожній частині іспиту відповідно до Кембриджської шкалою мовних рівнів, загальний результат іспиту з Кембриджської шкалою мовних рівнів, загальна оцінка за весь іспит і оцінка за шкалою Ради Європи.

BEC Higher . При успішній здачі іспиту видаються сертифікати англійської мови трьох рівнів: А, В і С - в залежності від загальної оцінки за результатами випробувань. Кандидатам, які набрали від 160 до 179 балів, видається сертифікат рівня B2. Всі кандидати отримують звіт про результати іспиту, що включає в себе оцінку по кожній частині іспиту відповідно до Кембриджської шкалою мовних рівнів, загальний результат іспиту з Кембриджської шкалою мовних рівнів, загальна оцінка за весь іспит і оцінка за шкалою Ради Європи.

YLE - Young Learners English Tests

Це єдиний в світі іспит на знання англійської, який призначений для дітей у віці від 7 до 12 років. Іспит складається з 3 рівнів: «Starters», «Movers» і «Flyers», останній з яких по складності приблизно відповідає іспиту КЕТ.

 • YLE Starters - для дітей, пізнання яких в англійському відповідають рівню Beginner;
 • YLE Movers - для тих, хто вже досяг рівня Elementary;
 • YLE Flyers - для тих, хто вже може вступати в діалоги англійською і володіє запасом слів на рівні Pre-Intermediate.

Екзаменатори в ігровій і невимушеній формі перевіряють володіння основними видами мовної діяльності, що мотивує дитину до Дольни вивчення і допомагає зрозуміти, що іспити - це не страшно.

Не дивлячись на природжений людський страх перед різноманітними іспитами, тестами та перевірками, ця серія була створена для того, щоб продемонструвати дітям, як просто можна здавати іспити. Якщо ви вважаєте, що вашій дитині і так досить стресових ситуацій в школі, не хвилюйтеся щодо цього іспиту: сертифікат англійської мови отримують абсолютно всі діти. Скільки б балів не набрав ваша дитина, він все одно стане щасливим володарем першого Кембриджського сертифікату в своєму житті.

Як проходить іспит? YLE здається в 2 етапи і складається з письмової процедури (читання, аудіювання, письма) і співбесіди з екзаменатором. Іспит адаптований до особливостей дитячої психології, здача іспиту формує тільки позитивне сприйняття тесту як інструменту перевірки знань. Завдяки цьому іспиту дитина в ранньому віці знайомитися з форматом міжнародних тестів. Комфортна обстановка на іспиті передбачається самим форматом YLE.

Що дає сертифікат? Якщо вас цікавить, чи можна з сертифікатом екзамена поступити в одну із зарубіжних шкіл, відповідь однозначна - ні. Іспит призначений для інших цілей. Серед них:

 • дитина отримує перший документ міжнародного рівня;
 • раннє знайомство з міжнародними вимогами при здачі іспитів;
 • позитивна оцінка власних знань;
 • підвищення мотивації дитини в сфері вивчення англійської перевірка знань експертами вузу зі світовим ім'ям.

Як готуватися до міжнародного екзамену

Насправді, методів підготовки багато і ви можете самостійно вибрати саме той, який буде для вас найбільш зручним. Рекомендуємо пройти безкоштовний тест онлайн, щоб дізнатися який іспит вам більше підходить.

EnglishDom - відмінний варіант, адже з нами можна не просто підтягти слабкі місця не виходячи з дому, але і здолати це максимально ефективно. За допомогою наших викладачів ви зможете задати питання щодо турбують вас моментів в англійському і закріпити матеріал, який залишили невивченим раніше.

Можна також найняти собі репетитора. Ви будете приходити до нього в офіс або ж додому і індивідуально займатися з ним по темам, в яких ви найслабше. Це зручно з тієї простої причини, що Існують різні види іспитів з англійської мови та варто вибирати метод підготовки виходячи з цього. Якщо це дитяче навчання, то можна вільно підготуватися самостійно.

Висновок

Pick what you will! Якщо ви наберете в пошуку будь-яка з назв міжнародних іспитів, то зможете скачати масу матеріалів для самостійного освоєння: спеціалізовані підручники, пробні завдання і просто корисні поради. проти, заняття по Skype в нашій школі EnglishDom з кваліфікованим викладачем значно підвищать ефективність вашої підготовки. Have no doubts!

Велика и дружна сім'я EnglishDom

Навіщо потрібен міжнародний іспит?
У цій статті буде розказано про найбільш відомих міжнародних іспитах з англійської мови, їх порівнянні та, звичайно, буде дана відповідь на питання «А чи потрібно це взагалі?
Навіщо потрібен міжнародний іспит?
Ну як тут не спробувати його здати?
Питання лише в тому, задовольнитеся ви своєю перемогою на цьому етапі володіння мовою або будете прагнути все до нових вершин, підкріплюючи свої знання все більш важкими і серйозними іспитами?
Навіщо здавати FCE?
Як проходить іспит?
Що дає сертифікат?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то