Статьи

Миттєва кредитна карта CARD CREDIT

Кредитна карта CARD CREDIT Classic:
  • Технологія оплати покупок в один дотик - Apple Pay , Google Pay , Samsung Pay
  • послуга « Купівля в розстрочку »- 0% переплати.
  • Сезонні акції з cash back
  • Безкоштовне обслуговування карти
  • Кредитний ліміт до 500 000 руб.

Беріть участь в акціях Банку та вигравайте призи.

Якщо ви виїжджаєте за межі РФ

При виїзді за межі Російської Федерації настійно рекомендуємо Вам не пізніше, ніж за 1 календарний день до дати від'їзду повідомити в Банк інформацію про країну і терміни перебування усно, за допомогою дзвінка в Центр Клієнтської Підтримки (далі - ЦКП), або письмово, звернувшись до відділення Банку , в іншому випадку Банк має право призупинити здійснення Витратних операцій.
Для відновлення проведення видаткових операцій при знаходженні за кордоном необхідно звернутися в ЦКП за телефоном, вказаним на зворотному боці Картки.
При відсутності попереднього повідомлення Банку про Вашу поїздку здійснення операцій буде відновлено протягом 24 годин з часу Вашого дзвінка ЦКП.


Детальну інформацію про кредитну картку CARD CREDIT Ви можете отримати на

Sms-інформування

Моментально інформує про операції на мобільний телефон.

Інтернет-банк

Віртуальна карта

Технологія оплати покупок в один дотик - Apple Pay

Apple Pay - зручний і безпечний спосіб оплати покупок в один дотик. Apple Pay дозволяє дуже просто оплачувати покупки в магазинах, додатках і на вебсайтах в один дотик за допомогою Touch ID *, Face ID ** або код-пароля на своєму пристрої. За допомогою Apple Pay Ви можете розплачуватися, просто піднісши до терміналу пристрій, який з Вами кожен день. Як підключити?
* Touch ID - сканер відбитків пальців, розроблений корпорацією Apple.
** Face ID - це сканер 3D форми особи, розроблений корпорацією Apple.Як підключити?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то