Статьи

Миттєва кредитна карта CARD CREDIT

Кредитна карта CARD CREDIT Classic:
  • Технологія оплати покупок в один дотик - Apple Pay , Google Pay , Samsung Pay
  • послуга « Купівля в розстрочку »- 0% переплати.
  • Сезонні акції з cash back
  • Безкоштовне обслуговування карти
  • Кредитний ліміт до 500 000 руб.

Беріть участь в акціях Банку та вигравайте призи.

Якщо ви виїжджаєте за межі РФ

При виїзді за межі Російської Федерації настійно рекомендуємо Вам не пізніше, ніж за 1 календарний день до дати від'їзду повідомити в Банк інформацію про країну і терміни перебування усно, за допомогою дзвінка в Центр Клієнтської Підтримки (далі - ЦКП), або письмово, звернувшись до відділення Банку , в іншому випадку Банк має право призупинити здійснення Витратних операцій.
Для відновлення проведення видаткових операцій при знаходженні за кордоном необхідно звернутися в ЦКП за телефоном, вказаним на зворотному боці Картки.
При відсутності попереднього повідомлення Банку про Вашу поїздку здійснення операцій буде відновлено протягом 24 годин з часу Вашого дзвінка ЦКП.


Детальну інформацію про кредитну картку CARD CREDIT Ви можете отримати на

Sms-інформування

Моментально інформує про операції на мобільний телефон.

Інтернет-банк

Віртуальна карта

Технологія оплати покупок в один дотик - Apple Pay

Apple Pay - зручний і безпечний спосіб оплати покупок в один дотик. Apple Pay дозволяє дуже просто оплачувати покупки в магазинах, додатках і на вебсайтах в один дотик за допомогою Touch ID *, Face ID ** або код-пароля на своєму пристрої. За допомогою Apple Pay Ви можете розплачуватися, просто піднісши до терміналу пристрій, який з Вами кожен день. Як підключити?
* Touch ID - сканер відбитків пальців, розроблений корпорацією Apple.
** Face ID - це сканер 3D форми особи, розроблений корпорацією Apple.Як підключити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача